05358531695 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

5358531695 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0535 853 16 95 nolu hat en son  28.8.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 19 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 9 adet yorum yapılmıştır.

 • 3 ay önce

  Beni +905543663862 bu numarayla aradı ve aynı sebepten dolayı. İlk 200 sonra 1500 sonra 2500 sürekli bir bahane istekleri bitmedi en son 3000 bu kadarda olmaz yani. Hakkım olan yatırılacak bir para varsa benim karşılıksız almam gerekir. Bende inandım şikayette bulunurken bile suphedeydim ya gerçekse diye dolandırıcı dan başkası da değil. İnanmayın mağdur olmayın.

   Kimin Numarası: Ali baran öztürk

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  YANLIŞ YORUMLAR YAPIYOSUNUZ ARKADAŞLAR.BEN ALİ BEY'İN MERTER DE BULUNAN OFİSİNE GİTTİM VE GÖRÜŞTÜM PARAMI DA ALDIM .ETTİĞİNİZ KÜFÜRLERİ GRAM HAKEDECEK BİR İNSAN DEĞİL. BU DEVİR DE;FIRSAT GÖZETMEKSİZİN PARA İŞİYLE UĞRAŞAN BÖYLESİNE NAMUSLU İNSANLARLA KARŞILAŞMAK ZOR. ALDIĞIM PARANIN YARISINI TEKLİF ETTİM,TEK SÖZÜ ŞU OLDU ''HAYIR DUANIZI EKSİK ETMEYİN YETER.''

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  yarrrraakk kafalının teki sakın inanmayın

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  az önce bu orusbu çocuğu benide aradı sigorta ile ilgili borcubuz var dedi telefonu yüzüne kapattım

 • 5 ay önce

  Kesinlikle katılıyorum , bu şekilde arama yapılıp az önce dolandırılmaya çalışıldım .Sakın İNANMAYIN.....

 • 5 ay önce

  Sevgili Arkadaşlar bu kişi dolandırıcıdır ve yazılmış olan tüm yorumlar , bu dolandırıcılığa sizleri inandırmak adına yapılmaktadır . Kesinlikle buna taviz vermemenizi önemle bilgilerinize ve ilgilerinize sunarız .

 • 5 ay önce

  Bende ilk inanmamıştım diğer sigorta kuruluşları sandım , dedim son kez yatırayım ne olursa olur artık dedim yatırdım hayla içimde kuşku vardı fakat yarım saat sonra ptt şubesine gidip baktığımda iademi gördüm şok oldum gerçekten teşekkürlerimi iletiyorum ..

 • 5 ay önce

  ali baran öztürke aittir bende iademi aldım allah razı olsun.

 • 6 ay önce

  Beni bu numaradan Avukat Ali Baran Öztürk isimli biri aradı.Sigorta dolandırıcılığı mağduresiydim. Ali Bey,bu şirketlerin kapatıldığını ve ödediğim paranın geri iadesi olacağını iddia ettiler.İnanmakta zorluk çektim fakat şansımı denemek istedim. 12.800₺ iadem olduğunu ve bunun için 1000₺ ödeme yapmam gerektiğini söyledi. Ödemeyi yaptım ve yarım saat içerisinde param hesabıma geçti ve sigorta dolandırıcılığı konusuyla hiç bir alakam kalmadı. Bu bilgiyi;Ali Baran Öztürk'ü ve numarasını araştıran olursa diye...işinize yarar belki

05358531695 numarası ile ilgili bilgiler

05358531695 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !