05382826756 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

5382826756 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0538 282 67 56 nolu hat en son  29.8.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 8 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 6 adet yorum yapılmıştır.

 • 3 ay önce

  Çalışan kombiyi bozup gidiyorlar.Üstüne bide parçalar bozuk diyip parça değiştirmeye kalkıyorlar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  Bu numaradan arayıp kombi bakım diyorlar. Sonrasında bakımcılar gelip kombiiyi aç kapa yapıyorlar sonrasında 79 tl alıp gidiyorlar. Bu arada petekleriniz temiz diyorlar. Sonrasında aradım bu numarayı cvp vermiyorlar . buda yetmezmiş gibi meşkule atıyorlar. Mesaj attım yine dönen yok. anladımki dolandırıcı.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  Aman sakın bulaşmayın79 tl paranız heba olur. Benden söylemesi.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  bu numaradan cvp veren yok. bunlar dolandırıcı çıktı. kombi bakım adı altında gelip petekler temiz kombi aç kapa yapıp 802 tl paranızı alıyorlar. demedi demeyin. ben kazıklandım.

 • 7 ay önce

  büyük bir çağrı merkezi firmasıdır çok kaliteli hizmet vermektedir burası çağrı merkezi elbette aradığınız an aksamalar olabilir ama en geç 1 saat içinde dönüş yapılır kaliteli hizmet ekibiyle kombi bakım ve petek temizliği hizmeti verilmektedir çok memnun kaldım benim le birlikte 5 komşumunda işlemi yapılmıştır

 • 7 ay önce

  Kombi bakım diye arayan sapıklar bir haftada yüz kere aradılar nihayet pess edip randevu aldım daha sonra iptal için aradım açan yok en sonunda gelmeden yarım saat önce aradılar da güç bela kurtuldum uzak durum açmayın konuştuğunuZda da direk tehdit edin yoksa asla pes etmeden onbin kez arıyorlar

05382826756 numarası ile ilgili bilgiler

05382826756 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !