05385124724 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

5385124724 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0538 512 47 24 nolu hat en son  5.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 24 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 8 adet yorum yapılmıştır.

 • 53 gün önce

  Şerefsiz dolandırıcı bunlar. Ayni messj ve icra dairesi numarası.kanmayın

 • 53 gün önce

  2016/17711 ESAS SAYILI ICRA DOSYA BORCUNUZU ÖDEMEDIGINIZ ICRA DOSYA KAYITLARIMIZDAN TESPIT EDILMISTIR. TOPLAM ÖDEMENIZ 6,485 TL DIR. 15.10.2016 TARIHI ITIBARI ILE DOSYA BORCUNUZU TAMAMEN KAPATMADIGINIZ TAKDIRDE ICRAI ISLEMLERINIZ BASLATILACAKTIR. GÜN IÇERISINDE UZLASMAYI KABUL EDIP ANA TUTARI ÖDERSENIZ ICRAI ISLEMLER DURDURULACAKTIR. BILGINIZE...İLETİŞİM:05385124724 Seklinde mesaj atmıs kimdir nedir bılmiyorum sikayet dilekcesi verdi

 • 57 gün önce

  HALKIMIZA DUYURULUR Bir süredir bazı dolanırıcı çeteleri, Avukatlık ismimi kullanarak halkımızın cep telefonlarına, kendilerine ait değişik telefonlardan, "borcunuz var ödemezseniz evinize hacze geleceğiz " şeklinde mesaj atıp, kendi telefonlarına dönüş yaptığınızda sahte belgelerle sizi iknaya çalışıp hesaplarına para yatırtmaya çalıştıklarını öğrendim.Ben bu kişilerin yakalanıp cezalandırılmaları için olaydan haberim olduğu Haziran 2016 tarihinde Ankara C.Başsavcılığına suç duyurusunda bulundum.Çete değişik telefonlarla faaliyetine devam etmektedir.Bu tür dolandırıcılık mesajları hukuk büromdan atılmamaktadır. Bu dolandırıcılara inanmayın.Kanmayın. Asla hesaplarına para yatırmayın.Siz de yakalanmaları için suç duyurusunda bulunun. Saygılarımla. Av.Gülser Erkoç.

 • 57 gün önce

  Dolandiricir bunlar sozde icraya versinlerde muhattap bulabilesiniz

 • 2 ay önce

  İcralık dosyanız var borcunuz var diye arıyorlar araştırın lütfen.

 • 2 ay önce

  ERKOCHUKUK BÜROSU adı altında borcunuz var içra takibi başlamıştır şukadar borcunuz var bizimle uzlaşırsanız şukadar para yatırın takip düşsün falan diyor hatunun biri ofisleride ANKARA VE ADANADA ymış başka yerde yokmuş kim bunlar dolandırıcılarım araştırın lütfen.,

 • 2 ay önce

  erkoc hukuk bürosu adına msj attı borcum olduğun söylüyorlar nedir kimdir belli değil aradığım zamanda hep meşgul

 • 2 ay önce

  Icra dosyaniz var deyip msj atıliyo bu numaradan kindir ogrenmek istiyorum

05385124724 numarası ile ilgili bilgiler

05385124724 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !