05385744637 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır beş yüz otuz sekiz - beş yüz yetmiş dört - kırk altı - otuz yedi olarak okunur. 

0538 574 46 37 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0(538)5744637 nolu hat en son  28.4.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 3 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 2 adet yorum yapılmıştır.

  • 11 ay önce

    ali dede diye bir *** kurusudur. Bir sürü Suç duyurusu vardır. Uzun sakallı uzun saçlıdır. siyah saçlı siyah sakallıdır. kendisine tunceliliyim diyor. izmirde genelde. KARAKOL bilgi verirse öğrenebilirsiniz. bu adam evinizin genç kızlarına bekar evli fark etmez. orta yaşlı fark etmez. herkese sarkıntılık yapıyor. kimi ağına düşürürse onunla birlikte oluyor. tabi insanları kandırıyor . ben ermişim evliyayım. diye. bu şerefsizdir. POLİSTEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

  • 11 ay önce

    BU ADAM KENDİSİNİ ALEVİ DEDESİ OLARAK GÖSTEREREK EVLİYAYIM ERMİŞİM AYAĞINA EVLERİNİZE KADAR GİRİYOR VE KARINIZLA KIZINIZLA GİZLİ AÇIKLARINI BULUYOR. BÜYÜK İHTİMALLE CİNLERİ VAR VE ONDAN YARDIM ALARAK GEÇMİŞLERİNDEKİ BİR TAKIM HATALARI KULLARAK KARINIZ VE KIZINIZI KENDİSİNE AYARLAYIP EVİNİZE GELDİĞİNDE İŞİ PİŞİRMEK.... YADA BAŞKA ŞEYLER... O KIZINIZLA YADA KARINIZLA GİZLİCE GÖRÜŞÜYOR OLABİLİR. BU HERHANGİ BİRİSİ OLABİLİ. VE ONU KENDİSİNE BAĞLAMIŞTIR. KARINIZ YADA KIZINIZ ONA BAĞLIDIR NEDEN DİYECEKSİNİZ.. YAŞAMIŞ OLDUĞU BİR TAKIM OLAYLARIN BU ALİ DEDE TARAFINDAN HERKESE SÖYLENMEMESİ İÇİN ONUN HER DEDİĞİNİ YAPMAOLUYOR.. DAHA SONRA KONUŞMAK İSTEMEYENLERİ İSE YAPMIŞ OLDUĞU HUSUSİ SES KAYITLARINI ONA AİLENE GÖNDERECEĞİM TEHTİDİ İLE ŞANTAJ YAPAR... HERKESTEN HASTAYIM DİYE PARALAR İSTER PARA TOPLAR.. YAŞLI BİRİ DEİLDİR.. SAÇLARI UZUNDUR UZUN SAKALLIDIR. KENDİSİNİ ALİ DEDE OLARAK TANITIR. AMAN HAA CCANLAR.... SAKIN İNANMAYIN. KOVUN GİTSİN BU ŞEREFSİZİ... .ÇOK MAĞDUR AİLE VAR. ... POLİS TE ADLİYEDE ÇOK DAVASI VAR.. ŞANTAJ DAN TECAVÜZDEN .. PARA ÇALMADAN. DOLANDIRMAKTAN...... SAYMAKLA BİTMEZ.. İNANMAYAN GİDER ARAŞTIRIR.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

  • 05385742054Adı tufan kapıdan nano deterjan topu satış yapan bir dolandırıcı
  • 05385743395Bu telefon numarası arama yapıyor. Aramayı cevapladığım an telofon kapatılıyor.Ayrıca ne zaman arasam ingilizce telesekretere yönlendiriliyorum..Numaranın sahibini öğrenmek istiyorum.
  • 05385740589bu numara kime ayit öğrenebilirmiyiz
  • 05385747444Bi aradi ve lise tercihi icin bir seyler soyledi