05387744638 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır beş yüz otuz sekiz - yedi yüz yetmiş dört - kırk altı - otuz sekiz olarak okunur. 

5387744638 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0538 774 46 38 nolu hat en son  6.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 7 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 4 adet yorum yapılmıştır.

 • 30 gün önce

  Gerçekten ruh hastası beyinsizin teki numaramı nerden buldu bilmiyorum ama bu numaranın sahibinin öğrenilmesini istiyorum

 • 42 gün önce

  Bu numara kiminse öğrenen varsa lütfen paylaşsın, ruh hastasımıdır nedir kuş beyinli adama, çağrı atıyor arıyorum konuşmuyor yok telefonu açıyor ne dediğini bilmiyor, kesinlikle bir telefon sapığı, ağzıma geleni söylüyorum adam da tık yok, bi insan dan dünyaya geldiğine inanmıyorum insanda biraz utanma hayisiyet arz namus olur ama bırak insan olmayı herhangi nefes alan bir canlı olmayı bile beceremen bir şey bu her kimse, keşke kim olduğunu nerde olduğu bi bilsem, sizi de arayıp rahatsız ederse hiç takmayın, ama olurda kim olduğunu öğrenirseniz buraya yazın da bu adamı bulup bi görüşelim derdi neymiş çözelim sıkıntısını.

 • 2 ay önce

  Merhaba kişiden çok ciddi şikayetçiyim. Kime ait olduğunu öğrenemedim numaranın 14 eylülden beri sürekli 1 kez çaldırıp kapatıyor olmadık saatlerde ve bugün durmadan aradı.ve ödemeli aradı.en sonunda açınca ismim ile hitap ederek beni tehdit edici konuştu.kim olduğunu söylemiyor.İşyeri,mden başka bir arkadaşımı daha bugün aynı şekilde aramaya başladı. Kim olduğu ortaya çıkmalı

 • 3 ay önce

  kimin adına kayıtlı ve nerden oldugunu ögrenmek istiyorum

05387744638 numarası ile ilgili bilgiler

05387744638 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !