05388987126 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır beş yüz otuz sekiz - sekiz yüz doksan sekiz - yetmiş bir - yirmi altı olarak okunur. 

5388987126 numaralı mobil hat  Turkcell operatörüne kayıtlıdır. Turkcell

0538 898 71 26 nolu hat en son  13.6.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 2 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 1 adet yorum yapılmıştır.

  • 5 ay önce

    av. Erol SUSKUN adını kullanan bir gavat, 3500 .-TL genel sağlık sigortası borcum olduğunu,810.-TL sının hemen ödenmesi, aksi halde dosyanın icra dairesine devredileceğini mesaj olarak gönderdi. Daha önce de farklı av. isimleri ve farklı telf. numaralarından buna benzer mesajlar geldi. Bir keresinde irtibat kurulması için verilen tlf.no sundan geri aradım. telefona yönlendirilen ve muhasebeci olduğunu söyleyen Serhat adındaki kişiye " Benim zaten limitsiz sağlık sigortam var, sizleri de tanımıyorum, size ait hiçbir sözleşme veya yazılı evrak imzalamadım. bana nasıl böyle bir borç çıkarıyorsunuz? " dediğimde, ses kaydımın olduğunu ve bunun ıslak imza yerine geçtiğini, banka bilgilerimin ellerinde olduğunu söyledi. ses kaydımın bana dinletilmesini istedim. buna yetkili olmadığını söyledi...... benim gibi ,bu hususta mağdur olan çok sayıda kişinin de olduğunu biliyorum. Bu dolandırıcılara dur diyecek bir hayır sahibi arıyorum.

05388987126 numarası ile ilgili bilgiler

05388987126 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !