05412102298 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0541 210 22 98 numaralı mobil hat  Vodafone operatörüne kayıtlıdır. Vodafone

0(541)2102298 nolu hat en son  7.2.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 7 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 6 adet yorum yapılmıştır.

 • 50 gün önce

  Aviva ve groupamadan arayan Yasemin Hanım çok kibar olarak başlayan sohbetine sakın kanarak devam ettirmeyin. Aksi halde soyulursunuz. Sabit telefondan ulaşamayınca bu numaradan aramaya başladılar.şimdi de. Sakın ola. Kapatın teli gitsinler.

 • 2 ay önce

  ben numarayı bimere şikayet ettim sadece buraya yazmamalı resmi yollara da gitmeli ki bu dolandırıcılardan kurtulalım.

 • 4 ay önce

  1'er gün arayla önce aviva ve goupama için sigorta yapmak için uğraşan telefondaki bayan çok kibar olduğuna aldanmayın dolandırmak için 1 gün arayla taktik değiştirerek arayan dolandırıcılara itibar etmeyin,hemen telefonu yüzlerine kapayın.

 • 5 ay önce

  26.10.2016 Tarihinden beni aradılar. Groupama sigortadan aradıklarını söylediler. 2016 Haziran ayında telefonla sigorta yaptırdığımı vermiş olduğum kredi kartından tahsilat yapamadıklarını son ödeme tarihini yaklaştığını söylediler. Bende böyle bişey yapmadığımı bilgilerimi nerden aldıysanız sizi ve veren şirketi mahkemeye vereceğimi söyedim. Akabinde hangi banka kredi kartını vermişim diye sorunca telefonu üstüme kapattılar. Ama peşlerini bırakmayacağım.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  05.08.2016 da 11:55 de aradı avivasa dan aradığını bana tekrar dönüş yapaçağını

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  beni aradılar bundan 4 sene önce sağlık sigortası yaptırdım beni arayarak tekrar yeniliyelim dedi ondan dolayı bu sıralar dolandırıcılık çok olmaya başladı

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları