05413682468 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır beş yüz kırk bir - üç yüz altmış sekiz - yirmi dört - altmış sekiz olarak okunur. 

0541 368 24 68 numaralı mobil hat  Vodafone operatörüne kayıtlıdır. Vodafone

0(541)3682468 nolu hat en son  23.9.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 4 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 3 adet yorum yapılmıştır.

  • 6 ay önce

    tam bir üçkağıtçı arkadaşlar sakın kanmayın

  • 6 ay önce

    Ankarada bilmem ne otelinin acılısını yapmıslar, bedava tatil imkanı sunuyorlarmıs. Telefon numaramı kımden aldınız dıyorum, "buyuk ıhtımal esınız dostunuz bu tatılden yararlanıp sızın numaranızı bırakmıstır sız de yararlanın dıye" dıyor adam. Ben ankarada oturmuyorum dedım "pekı o zaman ıyı gunler" dedı kapattı. Bir dolandırıcı gıdıyor dıgerı gelıyor.. Ne bıcım bı ulke olduk bız boyle? Herkes bırbırını tırpanlama pesınde..

  • 7 ay önce

    Bu numara dan gelen aramadan bi bey beyde degil ruh hastası bi şahıs ben telefonunu actım biraz anlatmaya başlayınca tamam kardeşim işim var anlatmanıza gerek yok vaktim yok dedim .herif bana işiniz vardıda neden actınız diyor ya her kes dolandırıcı üc kagıtcı yoluna koymuşlar yasa acıklarından faydalanıp milleti dolandıracaklar ...arkadaşlar kimseye bilgi vermeyin .kimse kimseye bedavadan bir şey vermez artık akıllı olun hediyeymiş geziymiş deyip size yidirecekler gezdirecekler hediye verecekler ini sanmayın ..unutmayın kimse kimse ye bedavadan birine bir şey vermez ..sen verdin mi bi düşün ..

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları