05444289762 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

5444289762 numaralı mobil hat  Vodafone operatörüne kayıtlıdır. Vodafone

0544 428 97 62 nolu hat en son  30.6.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 9 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 6 adet yorum yapılmıştır.

 • 5 ay önce

  akbank tan aradıklarını söyledi ler. kredi kartim sana Rusya üzerinden şüpheli işlem yapılmış. kartı iptal edeceklerini söylediler. Banka şubesine gideceğimi söyleyince kapattılar

 • 5 ay önce

  Yapı kredi bankasından aradıklarını söylediler. babamın kart bilgilerinden başını biliyolar sadece. oğlu olduğumu ve ne için aradığını sorduğumda , kartınızdan usulsüz çekimler yapılıyor kart sahibinin numarasını verin dedi. arka planda konuşma sesleri var arkadaşında bahsettiği gibi... tam babamın numarasını verecekken dedim sizin bankadan aradığınız nerden bellii..... o anda çat kapattı... Şerefsizler... sakın kanmayınnnn

 • 5 ay önce

  Beni de aradılar ağızlarının payını alıp kapattılar. Dolandırıcılar Yapı Kredi adını kullanıyorlar.

 • 5 ay önce

  yapıkredi bankasından aradıklarını, kredi kartı bilgilerinin kopyalandığını ve yurtdışı (rusya vs) bir IP adresinden yüklü miktarda kullanıldığını, hemen müdahale ederek işlemi ve sonrasında da kredi kartını iptal edeceklerini bildiriyor (internet üzerinden alışveriş yaparken 3d secure işlemi yapılmadığı için bilgilerimin çalındığını ifade ediyor). kredi kartı bilgilerinin (kart numarası) bir kısmına sahipler, adresinizi biliyor ve arka plan işlem merkezi sesleri de mizanseni tamamlıyor. müşteri numaranızı veya tc kimlik numaranızı söylemenizi, sonrasında da bir numaraya aktaracaklarını ve kart şifresi ile işlem yaparak kartı iptal etmemiz gerektiğini anlatıyor. bunun bir dolandırıcılık uygulaması olduğuna inandığınızı söylediğinizde ve doğrulama için bankanızı bizzat aramak istediğinizde de hafif yollu ikna çabaları oluyor, ancak kararlı görünce telefonu kapatıyor..

 • 5 ay önce

  Bu numara kredi kartı dolanrıcısıdır.

 • 5 ay önce

  KREDi KARTI DOLANDIRICISI SAKIN AÇMAYIN

05444289762 numarası ile ilgili bilgiler

05444289762 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !