05445241315 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

5445241315 numaralı mobil hat  Vodafone operatörüne kayıtlıdır. Vodafone

0544 524 13 15 nolu hat en son  27.10.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 8 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 8 adet yorum yapılmıştır.

 • 3 saat önce

  Dolandirici 27.10 Persembe ING Bank guvenlik departmanından aradigini , internet bankacılıgından kartla alis-veris yapildigini soyleyip bana ait adres, kisisel bilgiler, kartın ilk 4 hane 've son 4 hane numaralarini biliyorlar. Güya yardimci olma ve inandirici olmak için yapanlari bulduklarini 've savciliktan yazı adresime gonderilecegini söyluyor. Banka kartimin sifresini sorana kadar planlama ve tezgah çok iyiydi. Bilgileriniz ellerinde olabilir, ancak size ait kart sifrenizi ve telefonunuza gelen sifre yi bilemezler SIZ SOYLEMEDKCE.

 • 7 saat önce

  Bugün öğle den önce benide aradı serdar Kaya Yapıkredi Denim kartınızı kullanıyorlar neredeyse dusuyodum .

 • 2 gün önce

  İNG Bank güvenlik departmanından serdar diye aradılar. Eşimi istediler bende kendisi yerine benimle görüşün dedim. Yüzüme kapattılar.Ben numarayı aradım arama kabul edilmediğine dair telesekreter çıktı. Arayan numara 0544 524 1315

 • 6 gün önce

  Dolandırıcılar çok dikkatli olun az kalsın düşüyordum oyunlarına.

 • 7 gün önce

  Bugün bu numaradan arandim yapi kredi adi altina biseyler söyledi kredi kartim yok derdemez yüzüme kapandı sakın bilgi vs paylasmayin geri aradigimda numarami engelmisler dikkatli olun isim soyisimi biryerlerden buluyorlar artik zor degil fakat diğer bilgilerinizi paylasmayin!!

 • 7 gün önce

  Bugün öglen saatlerinde Yapı Kredi Güvenlik Merkezinden arıyoruz diyen kişilere beni dolandırmak için aradıklarını söylediğimde küfür edip telefonu kapattılar , dikkatli olun.

 • 8 gün önce

  Az önce aynı numaradan arandım, 799 euro alışveriş yapıldı iptal edip yenisini göndereceğiz dediler. telefonu kapadım. dikkatli olun...

 • 15 gün önce

  Biraz once YAPI Kredi bankasindan ariyoruz sanal kartinizla azerbeycan uzerinden alisveris yapildi kartinizin son 4 rakamini Sordu Ben kendim hallederim der demez telefon kapandi arayan numara 0544 5241315 dikkatli olun

05445241315 numarası ile ilgili bilgiler

05445241315 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !