05446785468 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0544 678 54 68 numaralı mobil hat  Vodafone operatörüne kayıtlıdır. Vodafone

0(544)6785468 nolu hat en son  16.2.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 61 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 34 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • 4 gün önce

  Arkadaşlar bana da aynı numaradan mesaj geldi.Hiç muhatap almadım. Aramadım bile.Gerekli yerlere şikayet edeceğim..Zaten benim hiçbir yere borcum falan yok..Numara olduğunu anladım..15.02.2017

 • 7 gün önce

  aydın hukuk bürosu olarak msj atmışlar borcunuz var mahkumiyet hakkımızı kullanabiliriz diyor. tabiki yalan :D

 • 11 gün önce

  Dolandırıcı Şebekesi Sakın Böyle Şeylere Aldanmayın

 • 23 gün önce

  Bunlar adi dolandırıcılar inanmayin arkadaslar

 • 26 gün önce

  Bizide bugün aradılar aydın hukuk burosuymus sözde 3500 tl borcumuz varmış sağlık sigortasina itibar etmeyin dolandırıcı bir numaradır.

 • 38 gün önce

  Aynı numaradan bana da şimdi mesaj geldi

 • 44 gün önce

  İcra dosyası numarası ile sözde bir 3850 TL falan sözde dosya numarası filan. İşte 2016/1234 gibi mesela.Tutar yazmış mesaja göndermiş. Bide bu mesajın sonuna sanki resmi bir mesajmış gibi kod koymuşlar. Belli ki otomatik mesaj sistemi falan kullanıyorlar. Daha sağlam kandıra bilelim diye. Arkadaşlar daha öncede denediler onları da yemedim bu son numarayı da. İNANMAYINNNN Aradım telefonu kimsin nesin necisin bu mesaj ne diye sordum. Tabi önce açmadı numaradan herhalde . Telefonu ikinci defada açtı ve ben avukatım. Adınızı soyadınızı söyleyin dava dosyasına bakıyım. Burası AYDIN hukuk bürosu ben de burada çalışan avukatım beyefendi diye sözde kibar olmaya çalışıyor. Daha önce de farklı numaralarla bu ve benzer tuzakları bana da denediler. Tabi ki ad soyadımı vermedim. O halde bizi neden aradınız ki beyefendi diyor. Bende bu dolandırıcılık işi biliyorum. Sizde AYDIN HUKUK 'un adını kullanıyorsunuz belli. Bende sana gerekeni yapacağım demek için aradım dedim. Hala ısrarla ismimi istiyor. Benim icralık bir işim yok bunu biliyorum ne dosyası sen hikaye anlatma bana düpedüz dolandırmaya çalışıyorsunuz derken telefonu yüzüme kapattı. Arkadaşlar kanmayın inanmayın. Eğer icralık bir işiniz varsa bunu adliyeden sorgulatın ve sessiz kalmayıp şikayetçi olun. Ayrıca AYDIN HUKUK firmasına da bu olayı bildireceğim.

 • 46 gün önce

  Arkadaşlar yeni bir telefon dolandırıcılığı sistemi çıkmiş adınıza icra dosyası var örnek olarak 2015/15866 3850.00 TL gibi tutarlar yazılıyor sağlık sigorta borcudur gün içinde tamamını öderseniz icra işlemi başlatılmayacaktır diye mesajlara gelmekte çok faza kişi mağdur olmuş durumda bu mesaj benim dayıma da geldi gördüm. Dolandırıcılık numarası 0544 678 54 68 bu numaraya dikkat edin sakın inanmayın internette araştırdığınızda bu numara ile ilgili olarak çok fazla şikayet var benim anlamadığım bu kadar şikayet varken Vodafone firması hala bu numaranın açık kalıp kullanılmasına ve insanların dolandırılmasına nasıl müsaade ettiğidir bunlara izin verilmemeli sakın inanmayın bu tuzaklara düşmeyin hiçbir zaman telefonla icra bildirimi olmaz yazılı olmak zorunda en yakın karakola şikayet edip adliyeye başvurun ve oradan sorgulayın icra olup olmadığını Vodafone bu mağduriyetleri önlemelidir.

 • 46 gün önce

  rkadaşlar yeni bir telefon dolandırıcılığı sistemi çıkmiş adınıza icra dosyası var örnek olarak 2015/15866 3850.00 TL gibi tutarlar yazılıyor sağlık sigorta borcudur gün içinde tamamını öderseniz icra işlemi başlatılmayacaktır diye mesajlara gelmekte çok faza kişi mağdur olmuş durumda bu mesaj benim dayıma da geldi gördüm. Dolandırıcılık numarası 0544 678 54 68 bu numaraya dikkat edin sakın inanmayın internette araştırdığınızda bu numara ile ilgili olarak çok fazla şikayet var benim anlamadığım bu kadar şikayet varken Vodafone firması hala bu numaranın açık kalıp kullanılmasına ve insanların dolandırılmasına nasıl müsaade ettiğidir bunlara izin verilmemeli sakın inanmayın bu tuzaklara düşmeyin hiçbir zaman telefonla icra bildirimi olmaz yazılı olmak zorunda en yakın karakola şikayet edip adliyeye başvurun ve oradan sorgulayın icra olup olmadığını Vodafone bu mağduriyetleri önlemelidir.

 • 49 gün önce

  3250 TL 'lik icra takibiniz var anlaşma için arayın diye msj atmışlar şerefsizler.

 • 55 gün önce

  Artık bu dolandırıcılık işlerinin halledilmesi için bir şeyler yapılsın. Bunlarda haya namus şeref ve haysiyet diye bir şey yok.mesaj gelen arkadaşlar İnternette numara hakkında yorumlara bakınca dolandirici olduğunu anlarlar.

 • 2 ay önce

  e devlet ve 118 80 dan kontrol ettim böyle birşey yok firma ile iletişime geçtim bunlr dolandırıcı numara değiştilip tekrar arıyorlar inanmayın

 • 3 ay önce

  Bu numaranın sahibi oğlum sende hiç şeref, haysiyet onur yokmu yaa bak millet seni dolandırıcı diye ana avrat küfür ediyor buna bende dahilim oğlum azıcık sende onur şeref haysiyet varsa bu dolandırıcılık işinden vazgeç çocuğun varsa onlara helal lokma yedir yoksa o cocuklarına millet öğle bir kayarlarki anlayamazsın bile.

 • 3 ay önce

  GECIKMIS OLAN GENEL SAGLIK SIGORTASI BORCUNUZDAN DOLAYI HAKKINIZDA 9.450 TL YASAL ISLEMLER BASLATILACAKTIR. SON ÖDEME TARIHI 31.10.2016 AV.FATIH GÜNES IRTBT ARKADAŞLAR BANA DA GELDİ BUNLAR TAMAMEN SAHTEKAR KİŞİLER İNANMAYIS SIRF İŞİ GÜCÜ BIRAKIP BU ADAMI BULUP ANASINI AVRADINI BAÇISINI ÇOCUĞUNU ŞEY YAPASIM GELİYOR.

 • 3 ay önce

  sahtekarlık numarası inanmayın itibar etmeyin.

 • 3 ay önce

  banada aynı mesaj geldi bunları kınıyorum.allahından bulsunlar. inanmayın.

 • 3 ay önce

  NEDEN BU TİP İNSANLARI TESPİT EDİPTE İDAM ETMEZLER ANLAMIYORUM İNSANLARIN HELAL KAZANDIĞI PARA GÖZ İNSALAR BUNLAR

 • 3 ay önce

  GECIKMIS OLAN GENEL SAGLIK SIGORTASI BORCUNUZDAN DOLAYI HAKKINIZDA 9.450 TL YASAL ISLEMLER BASLATILACAKTIR. SON ÖDEME TARIHI 31.10.2016 AV.FATIH GÜNES IRTBT ARKADAŞLAR BANA DA GELDİ BUNLAR TAMAMEN SAHTEKAR KİŞİLER İNAN MAYIN BANA DEVAMLI FARKLI HUKUK BURO İSMİ VEREREK O İSİM BU İSİM GİBİ İSİMLER KULLANIYOLAR

 • 3 ay önce

  bizide arayip ayni 9450 tl istiyorlar

 • 3 ay önce

  gecikmiş olan genel saglık sigortası borcunuzdan dolayı hakkınızda 9,450 tl yasal işlemler baslatılacatır.

 • 3 ay önce

  aynı msj bana da geldi şerefsizler neymiş kaya hukuk bürosundanmış bunları topunu içeri alıp derilerini yüzmek lazım bu kadar o çocuğu olur bu insanlara ne olduya hiç mi Allah yok bunlara niye dur demiyorlar

 • 3 ay önce

  9450 lira genel sağlık sigortası borcum olduğuna dair bilgi verdiğini iddia eden itibar edilmemesi gereken şüpheli numara.

 • 3 ay önce

  05446785468 numara banada mesaj geldi kaya hukuk diyo av.fatih günes inanmayin bu numaraya

 • 4 ay önce

  .dolandırıcılık numarası inanmayın önce resmi evrak isteyin.hemen kıvırmaya başlıyorlar.

 • 4 ay önce

  Arkadaşlar konu hakkında bir borcunuz olup olmadığını ve nasıl hareket etmeniz gerektiğini bu linkten öğrenebilirsiniz. http://www.sskemekli.com/genel-saglik-sigortasi-gss-borc-odeme-ve-sorgulama.html

 • 4 ay önce

  Arkadaşlar bana da az önce aşağıdaki mesaj geldi. Telefona mesaj atıyorum gitmiyor. Bu dolandırıcılara itibar etmeyin. Herhangi bir sigortanız ve buna borcunuz var ise e devlet ten şifrenizi girip kontrol ederek öğrenebilirsiniz. Önce sağlıklı düşünün sonra hareket edin ve bunlarla temasa geçmeyin. ..GECIKMIS OLAN GENEL SAGLIK SIGORTASI BORCUNUZDAN DOLAYI HAKKINIZDA 9.450 TL YASAL ISLEMLER BASLATILACAKTIR. SON ÖDEME TARIHI 22.10.2016 AV.FATIH GÜNES IRTBT TEL : 05446785468

 • 4 ay önce

  bana da bu numaradan Kaya Hukuk adına mesaj geldi. gecikmiş olan genel sağlık sigortası borcunuzdan dolayı hakkınızda 9.450tl yasal işlemler başlatılacaktır. son ödeme tarihi 18.10.2016 av.Fatih Güneş. diye bende inanmıyorum kandırmaya çalışıyorlar.

 • 4 ay önce

  .........ESAS SAYILI ICRA DOSYA BORCUNUZU ÖDEMEDIGINIZ ICRA DOSYA KAYITLARIMIZDAN TESPIT EDILMISTIR. TOPLAM ÖDEMENIZ 6,485 TL DIR. 13.10.2016 TARIHI ITIBARI ILE DOSYA BORCUNUZU TAMAMEN KAPATMADIGINIZ TAKDIRDE ICRAI ISLEMLERINIZ BASLATILACAKTIR. GÜN IÇERISINDE UZLASMAYI KABUL EDIP ANA TUTARI ÖDERSENIZ ICRAI ISLEMLER DURDURULACAKTIR. BILGINIZE...ILETISIM:05446785468 bu mesaj geliyor bunlar o.çocuğu İNANMAYIN

 • 4 ay önce

  sahtekarlar insanlarin uzerlerine karabulut gibi coktuler..Yokmu bunlara dur diyecek birileri

 • 4 ay önce

  arkadaşlar aynı numara şimdide bana erkoc hukuk adına mesaj attı ve 6.485 tl odemem gereken borç oldugunu soyluyorlar. sabit telefondan aradıgımda da cep telefonumdan aramamı istiyorlar. aldanmayalım.

 1  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 05446785408İstanbul anadolu 9.icra dairesinde bulunan borcunuz.....diye devam eden ve dolandırıcılık amaçlı mesaj geldi bugün telefonuma. Değişik ad ve telefon numaraları ile gelen bu tür mesajlara itibar edilmemesi gerekir.