05462324812 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0546 232 48 12 numaralı mobil hat  Vodafone operatörüne kayıtlıdır. Vodafone

0(546)2324812 nolu hat en son  25.1.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 24 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 24 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 3 ay önce

  Dolandırıcı bu pesolar şakın inanmayın

 • 3 ay önce

  12 Bin liralık eft işlemi gözüküyor rusya kaynaklı bir hesaba diye beni aradılar. Yesinler paraları çatır çatır helali hoş olsun deyince bir daha haber alamadım kendilerinden..

 • 3 ay önce

  Finansa Bank Kredi Kartı İle İlgili Aradılar Beni Neden Bu Numaradan Aradınız Dediğimde Telefon Kapandı

 • 3 ay önce

  ARKADAŞLAR BU TÜR DOLANDIRICILARDAN ARANMAMAK İSTİYORSANIZ APPLE STORDAN YADA GOOGLE PLAYDAN (Truecaller) yüklemeniz %100 başarılı sizde kayıtlı olmayan numaraları sorgulaya bilirsinizde şimdiden rica ederim

 • 3 ay önce

  Bugün benide aynı yöntem ile aradı *** cocukları sadece tc kimlik bilgimi verdim beni sürekli yönlendirmek istedi ben şubemi arıyacam dediğimde kızıp kapattı

 • 3 ay önce

  05462324812 nolu numaradan vakıfbank kredi kartınızla 300,00 TL turarında şüpheli işlem yapılmış harcama size mi ait diye sordular.Sakın bu tür numaralardan yapılan aramalarda kişisel bilgilerinizi paylaşmayın.Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım deyip kapatın uzatmayın.(Bir kere uzun uzun dilekçe yazdım Savcılık da herhangi bir işlem yapmıyor savunma istiyor onlar da haklı bir şeyler uyduruyor) Kartınızı internet alışverişlerine kapalı tutun,mail order kullanmamaya çalışın,belirli limitli ve süreli sanal kart kullanın kartlarınızı belli aralıklarla yenileyin vs..

 • 4 ay önce

  Ya beni de şimdi aradılar sadece tc mi verdim birşey olmaz değil mi sonra anladım bir gariplik olduğunu

 • 4 ay önce

  bu günde beni Ziraat Bankaası güvenlik biriminden arıyoruz diye aradılar; Medamarktan 300 liralık alışveriş yapılmış siz mi yaptınız ile konuya girdiler. benim kartlarım tüm alışverişlere kapalı deyince bu işlemi iptal edeceğiz bilginiz olsun deyip telefonu kapattılar. arkadan çok seslewr geliyor, konuşan bayan baya tecrübe sahibi olmuş ama müşteri hizmetleri temsilcisinden daha çok pazarlama elamanı gibi hızlı, heyacanlı konuşuyor.

 • 4 ay önce

  dün yapıkredi 199 tl rusya hesabına para gönderildiğini bloke işlemleri için birkaç bilgiye ihtiyaç olduğunu sinyal sesinden sonra bilgileri paylaşmamızı. telefonunuzda yönlendirem mevcut oluduğunu yönlendirmeyi kaldırmak için **31*05462324812kare yaparak yönlendirmemi kaldırmamı istedi. böyle yaparak aslında yönlendirmiş oludm. sinyal sesinde verilen bilgiler ile internet hesabıma ulaşarak 34 tl bireysel kredi çekildi anında. hesapa yatırıldı ve 15 tl başka bi hesaba aktarıldı. çok profesyonel ve tüm imkansızlıkları biliyorlar öğle arası bankaya ulaşılamayacağı zamanda arıyorlar kesinlikle güvenmeyin ve hiçbir bilginizi paylaşmayın.

 • 4 ay önce

  bu numara bugün beni finansbank hesabınızdan 300 kusur tl yurt dışına havale edilmiş kartınızı iptal etmemiz lazım bilmem ne fasa fiso şeyler söyleyip kandırabileceğini sandı fakat vermiş olduğum cvplr karşısında tlf nu suratıma kapattılar . arkadan çok kalabalık sesler geliyordu baya bildiğimiz profesyonel şekilde dolandırıcılık için çalışıyorlar..

 • 4 ay önce

  Bugün bu numarabeni de aradı Finansbank hesabımdan 300 tl işlemi min şüpheli olduğunu ve şifre blokesi yapmak için şuşu numara lı şifremin iptalini istiyorumdedirtmeye çalıştı . Neden böyle bi numaradan aradıklarını sordum güvenlik birimi nosu olduğunu soyledi. Yüzüne kapatıp bankamı a

 • 4 ay önce

  bu numara benide aradı tam dolandırıcı ziraat bankası cep telefonu ile ararmı deyince sinirlendi ve başka şeyler uydurmaya başladı ziraat bankası adına tanıtıyor kendisini

 • 4 ay önce

  Beni de bugun aradi ziraat bankasi adina yurt disindan adiniza alisveris yapilmis iptal edecegiz internet bankaciligini iptal edecegiz dediler. Ziraat bankasi cep telefonundan aramaz deyince binbirturlu seyler soyluyorlar. Bankama sorarim diye kapattim ben de.O kadar cok ses var ki orda baya iyi calisiyorlar sanirim.

 • 4 ay önce

  BUGÜN ZİRAAT BANKASINDAN ARIYORUM DİYE DOLANDIRMAYA ÇALIŞTILR.

 • 5 ay önce

  teb adına aramaya da başlamışlar. para çekildi blokeye onay verin, giriş yapılmaya çalışılmış şüpheli hareket var gibi numaralar. heyecanlı bir ses tonuyla konuşuyorlar ancak resmi bir dil kullanmayı öğrenmişler. herhangi bir bilgi istediğinizde falanca sözleşmenizin falanca sayfasına bakın, kimsiniz dediğinizde beni şuradan sorgulayın gibi bankanın asla yapmayacağı şeyler söylüyorlar. işin en başından farkında olduğunuzu hissettiklerinde kızıp yüzünüze kapatıyorlar. asıl vahim olan ise bu tarz olaylar o kadar çok ki haklarında hiçbir işlem yapılmıyor mu diye sordurtuyor.

 • 5 ay önce

  Dolandırıcılar, şifre güncelleme sms atıp , bana söylemeyin diyor, ama eski şifreyi istiyor............. şubemi arayacağım dedim, kızdı

 • 5 ay önce

  Benide aradı 500 TL internet alışverişi yapılmış iptal edeceğim diyor. Bilgilerini istiyor. İnanmayın

 • 5 ay önce

  10.11.2016 tarihinde yapıkredi güvenlik biriminden arıyoruz diye, internet bankacılığından 500 tl şüpheli eft çıkışı oldu, işlem size mi ait dedi. Yok dedim, tc kimlik numarası söylemeye başladı onu da yanlış söylüyor. Bi de bir heyecanlı sanki kendi parası çalınıyor. Neyse o tc bana ait değil dedim, ben numaradan şüphelendim bankayı arayacağım dedim kız bozuldu, bana salak deyip kapattı. Sakın kanmayın.

 • 5 ay önce

  03.11.2016 tarihinde ing bank adı altında aradılar. Yok kredi kartınızdan 800 TL bilmem kim adına aktarılmış vs vs. (İng kartı 1 sene önce iptal ettirdik)

 • 6 ay önce

  Bu numaradan arıyan dolandırıcılar beni de aynı şekilde yurt dışından yüksek miktardan çekim yapıldığını söyleyerek aradılar bende bunlara inanmadım telefonu yüzlerine kapattım.

 • 6 ay önce

  yapı kredi kredi kartı için arandım,şifresini bloke etmek için aradıklarını söylüyorlar.amaç şifreyi almak.DOLANDIRICILAR... 17.10.2016

 • 6 ay önce

  şu salak yapı kredi nasıl bilgilerimizi verdiyse aynı kişiler artık seslerinden tanıyorum. Sizi dolandırmak için elinden geleni yapıyorlar. Ayda en az 1 kez aranıyorum.

 • 6 ay önce

  10 ekim 2016 10:50 gibi bu numara tarafından arandım.. Yapı kredi kredi kartımdan şüpheli işlem yapıldığı ve yurt dışından cep telefonu siparişi verilmeye çalışıldığı söylendi.. Şube üzerinden genel müdürlüğe aktarıldığımı kredi kartımın bloke edilip yeni kart verileceğini ama kart sahibiyle görüştüklerinden emin olmak için tc kimlik numaramı söylememi istediler. Ben de telefondan bankanın böyle birşey isteyemeyeciğini söylediğimde o zaman şüpheli girişi onaylıyacağını söyledi. Onayla dedim ben de.. Kapattım..

 • 6 ay önce

  Yapıkredi adı altında arayan dolandırıcılar

 1  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA DETAY İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 054623255450505 471 31 21 numaralı hattan arayan sözde İng bank Güvenlik Departmanı olduğunu söyleyen kahbe hesabınızdan havale yapılmış dedi. Bende ben sana bir havale yaparım görürsün dedim kapattı.
 • 05462324831Biraz önce beni de aradı bu dolandırıcılar. Adımı ve adresimi doğru söyleyip önceden kapatılmış olan Vakıfbank kredi kartımın son 4 hanesini de söyleyerek yurt dışından yüksek tutarda şüpheli EFT geldiğini söylediler. Aktif Vakıfbank kredi kartım olmadığını söyledim. Kapatmayı unuttuğunuz kartınız varmış biz bloke koyduk merak etmeyin deyip olayı kapattılar. Eğer açık kartım olsa muhtemelen şifre CVC kodlarını falan isteyeceklerdi şerefsizler...
 • 05462324833Sizi x bankasından arıyoruz, 14 dakika önce kredi kartınızdan yurtdışına iki adet alışveriş yapılmış diyerek 4.bin ve 3. küsür TL 'lik meblağlarda alışveriş yapıldığını ve işlemin onay sürecinde olduğun belirtti. Ben de işlem benim bilgim dahilinde değil onay vermiyorum dediğimde iptali için TC kimlik no veya banka numaramı istedi. Tabii ki vermedim ve kapatıp hemen bankamla görüştüm. Böyle bir durum olmadığını söylediler. Tekrar o numarayı aradığımda meşguldü kimbilir kimleri tuzağına düşürecek. Bu tür dolandırıcılara sakın itibar etmeyin.
 • 05462325572Devlet bunları nasıl yakalayamıyor, engelleyemiyor, dolandırıcı şerefffsizleri.
 • 05462325563Bunlar dolandırıcıdır, lütfen dikkat. savcılığa intikal etti.