05462324812 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

5462324812 numaralı mobil hat  Vodafone operatörüne kayıtlıdır. Vodafone

0546 232 48 12 nolu hat en son  29.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 10 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 10 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 6 gün önce

  teb adına aramaya da başlamışlar. para çekildi blokeye onay verin, giriş yapılmaya çalışılmış şüpheli hareket var gibi numaralar. heyecanlı bir ses tonuyla konuşuyorlar ancak resmi bir dil kullanmayı öğrenmişler. herhangi bir bilgi istediğinizde falanca sözleşmenizin falanca sayfasına bakın, kimsiniz dediğinizde beni şuradan sorgulayın gibi bankanın asla yapmayacağı şeyler söylüyorlar. işin en başından farkında olduğunuzu hissettiklerinde kızıp yüzünüze kapatıyorlar. asıl vahim olan ise bu tarz olaylar o kadar çok ki haklarında hiçbir işlem yapılmıyor mu diye sordurtuyor.

 • 14 gün önce

  Dolandırıcılar, şifre güncelleme sms atıp , bana söylemeyin diyor, ama eski şifreyi istiyor............. şubemi arayacağım dedim, kızdı

 • 18 gün önce

  Benide aradı 500 TL internet alışverişi yapılmış iptal edeceğim diyor. Bilgilerini istiyor. İnanmayın

 • 25 gün önce

  10.11.2016 tarihinde yapıkredi güvenlik biriminden arıyoruz diye, internet bankacılığından 500 tl şüpheli eft çıkışı oldu, işlem size mi ait dedi. Yok dedim, tc kimlik numarası söylemeye başladı onu da yanlış söylüyor. Bi de bir heyecanlı sanki kendi parası çalınıyor. Neyse o tc bana ait değil dedim, ben numaradan şüphelendim bankayı arayacağım dedim kız bozuldu, bana salak deyip kapattı. Sakın kanmayın.

 • 32 gün önce

  03.11.2016 tarihinde ing bank adı altında aradılar. Yok kredi kartınızdan 800 TL bilmem kim adına aktarılmış vs vs. (İng kartı 1 sene önce iptal ettirdik)

 • 38 gün önce

  Bu numaradan arıyan dolandırıcılar beni de aynı şekilde yurt dışından yüksek miktardan çekim yapıldığını söyleyerek aradılar bende bunlara inanmadım telefonu yüzlerine kapattım.

 • 49 gün önce

  yapı kredi kredi kartı için arandım,şifresini bloke etmek için aradıklarını söylüyorlar.amaç şifreyi almak.DOLANDIRICILAR... 17.10.2016

 • 53 gün önce

  şu salak yapı kredi nasıl bilgilerimizi verdiyse aynı kişiler artık seslerinden tanıyorum. Sizi dolandırmak için elinden geleni yapıyorlar. Ayda en az 1 kez aranıyorum.

 • 56 gün önce

  10 ekim 2016 10:50 gibi bu numara tarafından arandım.. Yapı kredi kredi kartımdan şüpheli işlem yapıldığı ve yurt dışından cep telefonu siparişi verilmeye çalışıldığı söylendi.. Şube üzerinden genel müdürlüğe aktarıldığımı kredi kartımın bloke edilip yeni kart verileceğini ama kart sahibiyle görüştüklerinden emin olmak için tc kimlik numaramı söylememi istediler. Ben de telefondan bankanın böyle birşey isteyemeyeciğini söylediğimde o zaman şüpheli girişi onaylıyacağını söyledi. Onayla dedim ben de.. Kapattım..

 • 2 ay önce

  Yapıkredi adı altında arayan dolandırıcılar

 1  

05462324812 numarası ile ilgili bilgiler

05462324812 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !