05464708757 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

5464708757 numaralı mobil hat  Vodafone operatörüne kayıtlıdır. Vodafone

0546 470 87 57 nolu hat en son  5.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 12 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 12 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 4 gün önce

  Benide aradilar bugun ziraat bankasi internet bankaciligindan 5000 tl kredi basvurusu filan yapmissiniz dedi bende ziraat bankasi internet bankaciligi kullanmiyorum dedim birkac soru sorcam dedim biz sizi daha sonra bilgilendircez dediler sakin inanmayin

 • 7 gün önce

  SAKIN İNANMAYIN DOLANDIRICI BUNLAR. VAKIFBANK İSTİHBARATTAN ARIYORUZ DEDİLER İNTERNET BANKACILIĞINDAN SİZİN ADINIZA İŞLEM YAPILMIŞ FALAN FİLAN GÜVENLİK SES DUVARINA ŞİFREYİ SÖYLEYİN DİYORLAR KENDİ DUYMAYACAKMIŞ GİBİ Bİ DE FİLM YAPIYOR NEDEN 546 LI NUMARADAN ARADINIZ DEDİĞİMDE BANKALAR İSTİHBARATI ÖZEL NO ONDAN DİYE KIVIRDI İKNA EDİN BENİ DEDİM Bİ ÜST YETKİLIYE BAĞLAMDI GÖYA O DA AYNI NAKARATLAR KÜFRÜ BASTIM KAPATTIM YARIM SAATİME MAL OLDULAR ŞEREFSİZLER POLİSE BİLDİRDİM BANKAYA DA TABİ PROFESYONEL ÇAĞRI MERKEZİ KONUŞMASI YAPIYORLAR AMAN DİKKAT!!! 444 LÜ BANKA NUMARASI HARİÇ AÇMAYIN KANMAYIN

 • 8 gün önce

  Vakıfbank Şüpheli İşlem Biriminden arıyoruz deyip konuşmaya başladılar. Adıma 5000 tl kredi çekilip başka bir hesaba aktarılmış gibi şeyler söylediler. Telefonu kapatmadan önce bir dk beklermisiniz deyip internet bankacılığına giriş yaptım hesaplarımı kontrol ettim ve hiçbir sıkıntı olmadığını gördüm. Sonra telefonu kapatıp 155'i arayıp ihbar ettim bu bnumarayı. Aklınızda olsun böyle sebeplerle ararlarsa kapatıp kendiniz bankaların web sitesinde yer alan müşteri hizmetlerini arayıp görüşme sağlayın. Böyle dolandırıcılara pirim vermeyin.

 • 14 gün önce

  is bankasi operasyonel sube mudurlugunden aradigini hesabimdan 5 bin tl kredi cekildigini ve baskasina eft yapildigi bir dakika bekleyin dedim kapattim kredi karti ve banka kartimi iptal ettim.

 • 21 gün önce

  iş bankası diye aradılar...DİKKATLİ OLUN.....

 • 24 gün önce

  15/0/11/2016 Bugün 11.11 de Yapıkredi bankası diye aradılar. saat 10.57 de 5 bin lira kredi çekilmiş adınıza iptal ettirmek istiyorsanız falanca bankanız için sms telefonunuza gelecek onu söyleyin diye baskı kuruyorlar ikna edemeyince başkasına yönlendiriyorlar.telefonu kapatın Ben hemen Yapıkredi bankası müşteri hizmetlerini aradım böyle bir işlemin gerçekleşmediğini söyledi bu numara dolandırıcıların numarası . Numarayı buradan sorgulattım ve yukarıdaki yorumları görünce polise haber verdim.

 • 37 gün önce

  2 dakika önce ING bank diye aradılar. 5 bin lira kredi çekilmiş adınıza siz misiniz diye aradılar. Numarayı buradan sorgulattuk ve yukarıdaki yorumları görünce polise haber verdik.

 • 39 gün önce

  ziraat bankası şüpheli işlem biriminden arıyorum diyor.Kart bilgilerini istiyor vermeyin

 • 51 gün önce

  Bugün aradılar. Daha önceleri de aramışlardı. YKB kredi kartım olmamasına ve hiç çıkartmama rağmen 4.kez arıyorlar. 3 aydır. Her aramalarında küfürü yiyorlar. Kesinlikle dolandırıcılar. Hiç çıkartmadığım kartın şüpheli alışverişi mi olur ***.

 • 57 gün önce

  YAPI KREDİ BANKASI ADINA ARAYAN DOLANDICILARA AİTTİR

 • 57 gün önce

  Bunlar kart Dolandırıcıları aman dikkat ayrıca diger numaraları 534 089 4073 / 546 232 5572 bu numaradalardanda arıyorlar

 • 57 gün önce

  sahtekar. ykb şüpheli işlem biriminden arıyorum diyor. inanmayın

 1  

05464708757 numarası ile ilgili bilgiler

05464708757 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !