05464708757 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0546 470 87 57 numaralı mobil hat  Vodafone operatörüne kayıtlıdır. Vodafone

0(546)4708757 nolu hat en son  10.1.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 22 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 21 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 3 ay önce

  Beni de aradılar. Açmadan hemen kontrol ettim. Ve direk ret ettim. Herkese Teşekkürler, Dolandırıcılığa güzel çözüm...

 • 3 ay önce

  05464708757 az önce beni aradılar 5000 TL ihtiyaç kredisi başvurunuz onaylandı işlem size mi ait dedi. Bende küfür edip anana ait dedim. İnanmayın arkadaşlar.

 • 3 ay önce

  Vakıfbank özel güvenlik birimi diye arayarak hesabınızdan eft yapıldığını söylüyorlar. sonrasında cep telefonunuz banka aramalarına kapalı diyere açmak için bazı numaraları tuşlatarak ile kendi telefonlarına yönlendirme yapıyorlar. sonrasında bilgilerinizi istemeye başlıyorlar. Direk kapatıp bankayı kendiniz arayınız.

 • 4 ay önce

  Bunları eline geçirecen, sonra ıslatıp bahçe hortumuyla iyice yumuşatıp hortumun metresini ölçecen. :))

 • 4 ay önce

  kesinlikle bu numaraya kanmayınız .kredi kartından çekim yapıldı diyor, tc numaranızı istiyor, sonra sizi sesli yanıta aktaracağını söyleyip internet şifrenizi istiyor.Bunlar dolandırıcıdır.dikkat ediniz

 • 4 ay önce

  Dolandırıcı NUMARASI bu şerefsizlere sakın inanmayın şubenizi arayın

 • 4 ay önce

  15.12.2016 arandim ziraat şüpheli işlemler diye aradılar hesabından 5binlira kredi çekilmiş başka hesaba aktarılmış sözde biz size bir şifre gondercez sakin başkasına söylemeyin dediler şifre geldi.kart şifre değişim işlemi yazınca ben uyandım.hemen bankayı aradım boyle birşey olmadığını dolandırıcı olduklarını söylediler.yalniz sürekli konuşarak dusunmenizi engelliyorlardı.Aman dikkat itibar etmeyiniz.merak ettiğim bir soru var bunlar bu kadar insanin telini ve hesap nosunu nasıl elde ediyorlar?

 • 4 ay önce

  Bugün (14.12.2016 ) 5464708757 numaralı telefondan ziraat bankası internet bankacılığı aracılıyla 5000 TL kredi çekmişsiniz ve veli adında birine havale etmişsiniz dediler.Eğer siz böyle birşey yapmadıysanız işlemi iptal etmek için onay verirmisiniz dediler ..onaylıyorum dedim ..sonra kimlik numaramı istediler ..işte o anda uyandım..neden istiyorsunuz bu zaten sizde var deyince de hızlı konuşması biraz daha hızlandı fondaki konuşmalar biraz daha arttı ve ne söylediklerini dahi anlamadım .. sadece sizi şimdi savcılığa bildireceğim dedim ve telefonu kapattım ..Hemen bankamı aradım ve herhangi bir işlem yapılmadığını öğrendim..Kısacası bu numara dolandırıcılara ait olabilir DİKKAT !!..

 • 4 ay önce

  Numarayı tüm yakınlarınıza ve Polise bildirin hemen. Diğer numaraları bildirenlere de teşekkürler.

 • 4 ay önce

  Benide aradilar bugun ziraat bankasi internet bankaciligindan 5000 tl kredi basvurusu filan yapmissiniz dedi bende ziraat bankasi internet bankaciligi kullanmiyorum dedim birkac soru sorcam dedim biz sizi daha sonra bilgilendircez dediler sakin inanmayin

 • 4 ay önce

  SAKIN İNANMAYIN DOLANDIRICI BUNLAR. VAKIFBANK İSTİHBARATTAN ARIYORUZ DEDİLER İNTERNET BANKACILIĞINDAN SİZİN ADINIZA İŞLEM YAPILMIŞ FALAN FİLAN GÜVENLİK SES DUVARINA ŞİFREYİ SÖYLEYİN DİYORLAR KENDİ DUYMAYACAKMIŞ GİBİ Bİ DE FİLM YAPIYOR NEDEN 546 LI NUMARADAN ARADINIZ DEDİĞİMDE BANKALAR İSTİHBARATI ÖZEL NO ONDAN DİYE KIVIRDI İKNA EDİN BENİ DEDİM Bİ ÜST YETKİLIYE BAĞLAMDI GÖYA O DA AYNI NAKARATLAR KÜFRÜ BASTIM KAPATTIM YARIM SAATİME MAL OLDULAR ŞEREFSİZLER POLİSE BİLDİRDİM BANKAYA DA TABİ PROFESYONEL ÇAĞRI MERKEZİ KONUŞMASI YAPIYORLAR AMAN DİKKAT!!! 444 LÜ BANKA NUMARASI HARİÇ AÇMAYIN KANMAYIN

 • 4 ay önce

  Vakıfbank Şüpheli İşlem Biriminden arıyoruz deyip konuşmaya başladılar. Adıma 5000 tl kredi çekilip başka bir hesaba aktarılmış gibi şeyler söylediler. Telefonu kapatmadan önce bir dk beklermisiniz deyip internet bankacılığına giriş yaptım hesaplarımı kontrol ettim ve hiçbir sıkıntı olmadığını gördüm. Sonra telefonu kapatıp 155'i arayıp ihbar ettim bu bnumarayı. Aklınızda olsun böyle sebeplerle ararlarsa kapatıp kendiniz bankaların web sitesinde yer alan müşteri hizmetlerini arayıp görüşme sağlayın. Böyle dolandırıcılara pirim vermeyin.

 • 5 ay önce

  is bankasi operasyonel sube mudurlugunden aradigini hesabimdan 5 bin tl kredi cekildigini ve baskasina eft yapildigi bir dakika bekleyin dedim kapattim kredi karti ve banka kartimi iptal ettim.

 • 5 ay önce

  iş bankası diye aradılar...DİKKATLİ OLUN.....

 • 5 ay önce

  15/0/11/2016 Bugün 11.11 de Yapıkredi bankası diye aradılar. saat 10.57 de 5 bin lira kredi çekilmiş adınıza iptal ettirmek istiyorsanız falanca bankanız için sms telefonunuza gelecek onu söyleyin diye baskı kuruyorlar ikna edemeyince başkasına yönlendiriyorlar.telefonu kapatın Ben hemen Yapıkredi bankası müşteri hizmetlerini aradım böyle bir işlemin gerçekleşmediğini söyledi bu numara dolandırıcıların numarası . Numarayı buradan sorgulattım ve yukarıdaki yorumları görünce polise haber verdim.

 • 5 ay önce

  2 dakika önce ING bank diye aradılar. 5 bin lira kredi çekilmiş adınıza siz misiniz diye aradılar. Numarayı buradan sorgulattuk ve yukarıdaki yorumları görünce polise haber verdik.

 • 5 ay önce

  ziraat bankası şüpheli işlem biriminden arıyorum diyor.Kart bilgilerini istiyor vermeyin

 • 6 ay önce

  Bugün aradılar. Daha önceleri de aramışlardı. YKB kredi kartım olmamasına ve hiç çıkartmama rağmen 4.kez arıyorlar. 3 aydır. Her aramalarında küfürü yiyorlar. Kesinlikle dolandırıcılar. Hiç çıkartmadığım kartın şüpheli alışverişi mi olur ***.

 • 6 ay önce

  YAPI KREDİ BANKASI ADINA ARAYAN DOLANDICILARA AİTTİR

 • 6 ay önce

  Bunlar kart Dolandırıcıları aman dikkat ayrıca diger numaraları 534 089 4073 / 546 232 5572 bu numaradalardanda arıyorlar

 • 6 ay önce

  sahtekar. ykb şüpheli işlem biriminden arıyorum diyor. inanmayın

 1  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 05464708745Dolandirici numarasi bu numaradan dolandirildim vodafon niye bu numarayla ilgili islem yapmiyor. Sahibi kim neden gerekli yerlere suc duyurusu yapilmaz