05497967100 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır beş yüz kırk dokuz - yedi yüz doksan altı - yetmiş bir - çift sıfır olarak okunur. 

5497967100 numaralı mobil hat  Vodafone operatörüne kayıtlıdır. Vodafone

0549 796 71 00 nolu hat en son  11.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 5 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 3 adet yorum yapılmıştır.

  • 27 gün önce

    Beni de az önce aradılar.Tatil yaparmısınız işiniz yaşınız vb.sorular sordular.Tatil yapamayacağımı söyledim.İyi günler deyip kapattılar.

  • 56 gün önce

    Merhaba arkadaşlar adı mert olan birisi arayan kişi adım soyadım la hitap etti. İste ankara bölgesinden aradığını ve turizm bakanlıkla ilgili sorular sordu iste genelde nerede tatil yapıyor sunuz tatil köyü mu yoksa yazlık yada otelmi gibi her neyse turizm bakanligi anketi ve tatil icin cekilis yapilacak tatil kazanirsaniz katılırmısınız diye sorular la karşılaştım. Sadece telefonunuz dan başka. Önemli cevapları dikkat edin ve cevaplamayın doğum tarihizi ve kıxlık soyadı medeni haliniz vb gibi dikkatli olun araştırdım turizm bakanlığı ile alakalı bir anket var ama devremülk satmaya çalışan dolandırıcı bu yolları deneyip kandırada bilir.

  • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

    10/08/2016 tarihinde 12:12 de arandım. Adının Mert olduğunu, Turizm Bakanlığında çalıştığını söyleyen, ses tonundan efendi biri gibi anlaşılan kişi kız kardeşimi adı ve soyadıyla sordu !? Ben hemen karşı sorulara başlayınca, ''tamam, tamam iyi günler'' dedi kapattı. Geri aramadım. Belki de merak uyandırıp geri aramamı düşündüler !

05497967100 numarası ile ilgili bilgiler

05497967100 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !