05542458677 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0554 245 86 77 numaralı mobil hat  Türk Telekom operatörüne kayıtlıdır. Türk Telekom

0(554)2458677 nolu hat en son  27.2.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 18 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 8 adet yorum yapılmıştır.

 • 30 gün önce

  ÖNEMLİ UYARI !!! 05078798250 NOLU TELEFONDAN MESAJ GELDİ. GELEN MESAJDA; " ANKARA ÇANKAYA 9. İCRA DAİRESİNDE BULUNAN 6.452,00 TL. BORCUNUZ SEBEBİYLE DOSYANIZ YENİLENEREK İLK 76. MADDE GEREĞİNCE İCRA CEZA MAHKEMESİNE ŞİKAYETTE BULUNULABİLECEĞİ BİR FERAGAT YADA BERAAT HAKKIMIZI KULLANMAYARAK 1 İLE 3 AY ARALIĞINDA MAHKUMİYET KARARI İSTEYEBİLECEĞİMİZİ BİLDİRİRİZ. EVRAK BİLGİNİZ MAHKEMEYE TESLİM EDİLMEDİKÇE BİZE ULAŞMANIZ RİCA OLUNUR. AV. KENAN BÜYÜK (BÖYLE BİR BORÇ YOK. YAPILAN TELEFON DOLANDIRICILIĞI OLUP, BİR AVUKATIN İSMİ HAKSIZ VE HUKUKSUZ BİR ŞEKİLDE KULLANILMAKTADIR.)

 • Ekleyen: Av.kenan büyük  -  39 gün önce

  Borcum olduğu için ankara çankaya 9.icraya ödeme yapılması ama benim böyle bir borcum olmadığı kartımın meil ordıra kapalı olduğu için borcum olmadığı acaba dolandırıcımı olup olmadığının bildirilmesi

   Kimin Numarası: 05078798250

 • 9 ay önce

  sahtekar bunlar. itibar etmeyin asla.

 • 9 ay önce

  hayır haksızlık yapmayınız dogru olan bişeyi yapıyolar benim iademi yaptılar neden iftira atıyosunuz ismimde hasan kısabacak.

 • 9 ay önce

  Bak hala konuşuyo yüzsüz herif bi baltaya sap olamadın dimi senin için uğraşan annene acıyorum

 • 9 ay önce

  Cumhuriyet savciliği avukatlik burosundan arandiğım ve Kartimdan para cekilerek magdur oldugumu ve 4000 tl bana tazminat ve faiziyle odeme yapilacaği ptt yoluyla isme yollanacağı ve sonrasinda 500 tl avukat ödemesi olarak benden para istedigini söyledi hangi şubeye yatırtmak istendigine kadar.....bekliyorum bakalim ismime para yatirilcak mi !

 • 10 ay önce

  Avukatın adını kullanıp insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Av. Kenan Büyük'ün bu işlerle alakasının olmadığını adının kullanıldığını ve avukatın şikayetçi olacağını öğrendim bu numara ararsa lütfen kimse para falan yatırmasın.BUNLAR SAHTEKAR....

 • 10 ay önce

  Av.Kenan Büyük olarak kendisi tanıttı. Bir dolandırıcılık şebekesi yakalanmış benimde adım tlf. T.C. No. bilgilerim var şikayetçi olduğum ve beni rahatsız etmeyin diye kaydım varmış . Mağdur olduğum için hesabıma 7.000,00 TL gönderilecekmiş. ama vereceğimi hesap numarasına 600,00 TL avukatlık ücreti 1.000,00 TL de bir para daha yatırmam gerekiyormuş. Madem mağdurum ben niye ödüyorum bu parayı avukatıma sorayım ondan sonra dedim. Avukatınızın dosyadan haberi yoktur bu dosya gizli zaten ya kabul edin ya da ödemeyi durduruyorum dedi bende durdurun istemiyorum dedim ve kapattı.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları