05543663862 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0554 366 38 62 numaralı mobil hat  Türk Telekom operatörüne kayıtlıdır. Türk Telekom

0(554)3663862 nolu hat en son  20.2.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 25 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 16 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 36 gün önce

  Biraz önce gelen mesaj ''Ankara Çankaya 9.icra dairesinde bulunan 6.452tl borcunuz sebebi ile dosyanız yenilenerek ilk 76.mad. gereğince icra ceza mahkemesine şikayette bulunabileceğimiz 1 feragat ya da beraat hakkımızı kullanmayarak 1 ay ile 3 ay aralığında mahkumiyet kararı isteyebileceğimizi bildiririz. Dava evraklarınız mahkemeye teslim edilmeden bize ulaşmanız önemle rica olur. AV.KENAN BÜYÜK irtb. no: 05078798250'' nedir bu?

 • 2 ay önce

  Bana da mesaj geldi avukat Kenan buyuk diye 6000tl borcum olduğunu söylüyorlar gün içerisinde aramam için bi numara göndermişler borcu ödemesini 1ila 3ay ceza evinde yatacakmisim

 • 3 ay önce

  0553 147 8691 numaralı telefondan Av.Kenan Büyük isminde biri daha önce aldığım tablet ve telefon vs.satan firmanın sahtecilik ve dolandırıcılıktan yakalandığını Mahkeme 4.800.00TL tarafıma ödeme yapılmasına karar verdiğini bildirdi. Banka hesabıma bu paranın 30 dakika gibi bir sürede yatacağını, yalnız Nalan hanım diye birinin hesabına (Savcılık sekreteri gibi birşeyler söyledi) 320.-TL para yatırmam gerektiğini, 3 gün içerisinde imzalamam gereken vekalet ve belgelerin tarafıma ulaşacağını bildirdi. Kendisine bunlarla ilgili nasıl güvenebileceğimi, bu işin resmiyetini ve doğruluğunu gösteren bir belge olması gerektiği ve o belgeyi tarafıma mail ile hemen göndermesini söyledim. Bunun üzerine gizli bir dosya olduğunu belge gönderemeyeceğini bildirdi. İşin garibi TC kimlik numaramı da bana söyledi. Buna rağmen parayı yatırmayacağımı resmi prosödürün işlemesini ve tebligat yapılmasını söyledim ve kapattım.

 • 5 ay önce

  0554 366 38 62 bu numara 05/10/2016 tarihinde beni arayıp 5800 tl ödemen var nereye yatıralım dedi bunun karşılığında 520 tl yatır dediler bende yatırmadım duruyor öyle ne yapayım bu dolandırıcı mı?

 • 5 ay önce

  Sigorta vorcjniz var diye beni aradilar biraz once

 • 6 ay önce

  avukatız diye arayıp dolandırmaya çalışıyorlar. bol bol küfür etmiştim, şimdi beni küfür ettim diye dava edeceklermiş,, elinizden geleni ardınıza koymayın dedim,,keşke beni dava etseler,,bunlara inanmayın . 0553 104 7063 0507 339 7528 bu numaralarda yine aynı kişilere ait.

 • 7 ay önce

  Bende sen benim paramı ordan keste yolla dedim :) yada sen yolla ben sana iadeni yapayim dedim :D

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Aynı şekilde beni de aradılar. Dolandırıcı olduklarına eminim. Sakın inanmayın. tel nosunu engelledim.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Benide aradılar avukatım ilgileniyor dedim kapattı

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Merhaba bu numaradan aranıp 5800 küsür tl paranız vardır nereye gönderelim diye bilgi alınmaktadır

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Falan hukuk bürosundan avukat Ali Baran Öztürk olarak kendini tanıttı.kartınızdan siğorta ödemesi çekilmiş size geri iade edeceğiz denildi 8 gün öncede 05395868745 nolu telefondan aynı nedenle aramıştı.kardeşim siz dolandırıcımısınız benim böyle bir kesintim yok dediğimde küfürleri peşi peşine sıralamıştı.kısacası dolandırıcı itibar etmeyin.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  Kendini av. Diye tanıtıyor Alacagınız var ama hesaba para yatırman gerekiyor diye inanmayın hemen numarayı şikayet edin

 • 9 ay önce

  kendini tüketici hakları avukatı olarak tanıttı kartınızdan daha önce başkası tarafından çekim yapılmış doğrumudur diye sordu bende hatırlamıyorum deyince telefonu yüzüme kapattı

 • 9 ay önce

  Yani gerçekten Av.Kenan Büyük , Bey`e teşekkürlerimi iletiyorum ilk başta inanmamışım avukat olduğunu söyledi diğer sigorta şirketleri sandım güvenmedim. Fakat ne olduysa güvenesim geldi iyiliğini istiyorum kartından para çekerler vs vs neyse yatırayım dedim yatırdım yarım saat sonra ptt şubesine gittiğimde gördüğüm ilk şey iademdi gerçekten burdan kenan bey`e saygılarımı iletiyorum kenan beyden başkasınada ödeme yapmayınız .

 • 9 ay önce

  Dolandırıcı numarasıdır.. hukuk birosu vs dıye sızı keklemeye calısan numaradır :D Lakın ben kekledım onları alaya aldım HAHAHAHA :D

 • 9 ay önce

  Merhaba bu numaradan aranıp 5000 küsür tl paranız vardır nereye gönderelim diye bilgi alınmaktadır

 1  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları