08004440444 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır sekiz yüz - dört yüz kırk dört - sıfır dört - kırk dört olarak okunur. 

0800 444 04 44 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(800)4440444 nolu hat en son  28.3.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 3 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 3 adet yorum yapılmıştır.

  • 8 saat önce

    Sakin bilgilerinizi paylasmayin banka ile gorustum arastirdim kesin dilandirici bilgilerinizi alip diger bankalardaki hesaplarinizi bosaltiyorlar ve sizi borclandiriyorlar.

  • 53 gün önce

    bu gün benide aynı şahıs aradı 4440444 başında 080 olması beni şüpehelendirdi. banka kredi kartları aidatlarının iadesi için bankanın beni araması çok enteresan geldiği için telefonu yüzüne kapattım. ancak şunu belirtmeden geçemiyeceğim. Bu gün yapı kredi bankasının gerçek 4440444 lü numarasından arandım, ardından bu numaradan aranıp kendisini gizlemeyi deneyen bu şahıs içeriden bir istihbarat mı alıyor şüphesi bende oluştu.

  • 5 ay önce

    Ahmet Nalbant isimli vatandaş dolandırılmaktan son anda kurtulduğunu ifade ederek başkasının da mağdur olmaması için şunları söyledi. “Bugün saat 12.00 sıralarında 804440444 nolu bir telefondan arandım. Arayan şahıs yapı kredi bankasından aradığını ve kendisinin benim özel müşteri temsilcim olduğunu söyledi. Yanlış hatırlamıyorsam adı da Kenan Gündoğan idi. Konuya yeni çıkan kanunla başladı ve işi 10 yıllık birikmiş kredi kartı aidatım olan 950 tl yi iade edeceği noktasına getirdi. Tabi kulağıma hoş geldi rakam ve direktiflerini dinlemeye devam ettim. Bu arada kendisine yapı kredinin numarasının 4440444 olduğunu fakat sizin numaranız neden 80 le başlıyor diye sorduğumda bankanın tahsilat biriminden aradığını söyledi. İkna edici gibiydi. Ve görüşme Security (güvenlik) şifresi mesajına kadar gitti. Fakat iş bankası üzerinden güvenlik şifresi yollayacağını söyleyince bir duraksadım ve gerçekten iş bankası üzerinden şifre geldi. O an duraksadım ve şahsa gelen şifreyi istemesine rağmen vermek istemediğimi söyledim. Israrla istedi. Kendisine bu işi araştıracağımı ve beni akşam 6 gibi aramasını söyledi. Tabi işin rengi bir anda değişti ‘Efendim şifreyi söylediğiniz anda 950 tl yi kartınıza iade edeceğim bize güvenin türkiye nin en büyük bankasıyız vs… gibi durmadan ikna edici laflar söyledi. Bende şifreyi vermeyeceğimi beni daha sonra aramasını yinelediğim de ‘Vermessen verme len şerefsiz’ dedi ve telefonu kapattı. Yani aslında tabiri cayizse 90. Dakikada uyanmış oldum. Bununla da kalmayarak bankamı aradım ve hemen kartımı ve hesaplarımı kontrol ettirip kapanması gerekenleri kapattırdım. Ben kendimi şanslı sayıyorum ama belki başka vatandaşlarımız bu oyuna gelebilir. Çünkü çok profesyonelce kurgulanmış bir oyun olduğunu düşünüyorum. Vatandaşlık görevi olarak ta ne kadar çok kişiye ulaşabilirsek insanların mağdur olmalarını önleyebiliriz diye düşünüyorum”dedi.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !