08502107634 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8502107634 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 210 76 34 nolu hat en son  25.10.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 76 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 57 adet yorum yapılmıştır.

TÜRK TELEKOM
Firma Tanıtımı:TÜRK TELEKOMUN HIPERJOY16 VE DİZİ İZLEME SİTELERİNE ONAYIMIZ OLMADAN KENDİ KENDİNE ÜYE YAPARAK ÜCRET ALIP HAKSIZ KAZANÇA MEĞİL VERMEKTEN VE MİLLETİ KANDIRMAK AMACIYLA YAPTIĞI TERBİYESİZLİKTEN DOLAYI KINIYORUM :( :( :( İNŞALLAH CEVAP VERME NEZAKETİNDE BULUNURSUNUZ BU KONU HAKKINDA
 1  .Sayfa  
 • 2 gün önce

  Muhteşem bir dolandırıcılık örneği. Keriz avına çıkmışlar. "Turk Telekom Mobil Odeme islemi basariyla gerceklesti. Frogstar Games aboneliginiz basladi. Hattinizdan 14.0 TL/Hafta abonelik ucreti alindi. Iptal icin IPTAL FROGSTAR yazip 3544e gonderebilirsiniz.Bu islem icin referans no: 37916967. MH:08502107634" şeklinde mesaj geldi. Abonelik iptali 3544e gonderdim. Üzerine Türk Telekomu aradım. Faturaya yansırsa arayın iptal edelim dediler. Ayrıca mutlaka telefonu telekom iletişim hattını arayarak mobil ödemelere kapattırın. Yoksa bu dolandırıcılarla çok uğraşacağız. Çözülmezse mahkeme yolu görülecek bize.

 • 4 saat önce

  Aynı şey benim başıma da geldi. Bir sonuç alabildiniz mi acaba?

 • 6 saat önce

  Allah belanızı versin , hiçbir şey yapmadım anında 14 lira yansıttılar faturama . Türk Telekomla iş birliği var.

 • 1 gün önce

  Mobiworld ve Have fun games uyesi yaptilar beni de youtube de dolanirken. Hemde 1 saat icinde. 14 14 kestiler yarin sabah turk telekoma gidicem direk eger bise yapamazlarsa hattimi degistiricem. Simdi bimer e de yazicam

 • 20 saat önce

  5 dakika önce aynı şey benimde başıma geldi..çözüm bulabilen varmı?

 • 3 gün önce

  Ekran da pekçok sekme açıkken bir anda ekran karardı ve kendi kendine bir siteye yönlendirdi.Ardından Frogstargames üyeliğiniz başlamıştır dedi.Bunun üstüne Turk Telekomdan ödeme işleminiz kabul edilmiş ve başarıyla gerçekleştirilmiştir diye bildirim mesajı geldi.Bunlar yetmezmiş gibi Türk Telekom müşteri hizmetlerinde muhattap olacak 1 kişi bulamıyorum 'Sistemimiz şuanda size yardımcı olamaz ama isterseniz internet sitemizden ...vs' şeklinde otomatik dönüt geliyor

 • 6 gün önce

  FACEDE DOLAŞIRKEN HİÇ BİR İÇLEM VE ONAY YAPMADAN MSJ GELDİ ABONELİĞİNİZ ONAYLANDI 42 TL FAFURANIYA YANSITILDI DİYE ŞAKA SANDIM HEMEN GÜNCEL HESABIMA BAKTIM 42 TL YANSITMIŞLAR ANASINI S İ K T İ Ğ İ M İ N SOYSUZ O R U S P U Ç O C U K L A R I ALLAH BİN BELANIZI VERSİN SİZİN VE SİZİN GİBİ DOLANDIRICILARIN TÜRK TELEKOMADA YAZIKLAR OLSUN MİLLETİN DOLANDIRILMASINDA BÜYÜK ROLÜ VAR RESMEN ORTAK ÇALIŞIYORLAR :(

 • 6 gün önce

  DOLANDIRICI *** ALLAH SİZİN VE SİZİN GİBİLERİN BELASINI VERSİN İNŞALLAH

 • 6 gün önce

  Turk Telekom Mobil Odeme islemi basariyla gerceklesti. Mobiworld aboneliginiz basladi. Hattinizdan 14.0 TL/Hafta abonelik ucreti alindi. Iptal icin IPTAL MW yazip 3544e gonderebilirsiniz.Bu islem icin referans no: 36904439. MH:08502107634 seklinde bir mesaj geldi. Boyle bir abonelik icin herhangi bir onayim olmadi. Turk telekomun dolandiricilarla ortakligi var mi?

 • 6 gün önce

  Mesaj geliyor dikkate almadım. Şimdi hesabıma alacaklı olarak geçildiği ve ödeme alındığı geldi. Türk Telekom bayine gideceğim. Çözüm bulabilen var mı? Türk Telekom ve yetkililer uyuyor mu? Tüketici haklarına başvuracağım. Telekom buna sesiz kalırsa maddi manevi tazminat davası açacağım. İşimizden gücümüzden olduk nelerle uğarsıyoruz.

 • 9 gün önce

  Soyları kurusun. Mobiworld aboneliğiniz devam ediyor hattınızdan 14 lira kesildi diye mesaj geldi.Dolandırıldım.Bilgim olmadan paramı çaldılar.Lanet olsun böyle sisteme.Ve o sistemleri yönetenlere.

 • 13 gün önce

  Şifre: 1111 bu şifreyi ekrandaki kutuya girerek ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz Mobil İzle MH:08502107634 şeklinde bir mesaj geldi. Telefonum akıllı değil.Telekomu aradım.Herhangi bir üyeliğim olmadığını ve ödeme yapılmadığını söyledi.Bakalım ne olacak...!

 • 15 gün önce

  Bu dolandiricilardan nasil kurtula biliriz

 • 24 gün önce

  Allah belanızı versin biz parayı nasıl nereye yetiştireceğiz derken birde böyle saçma sapan dolandırıcılık yapan insanlarla uğraşıyoruz. hakkımı hiçbir şekilde helal etmiyorum 2 aydır bende 42 tl ücret kesilmiş ve ben bugun anladım genelde böyle gelen saçma sapan msjlara bakmam birde baktım ki hiperjoy aboneliğiniz aylık vergiler dahil 168 tl karşılığında yenilenecektir yazıyor. yazıklar olsun bu şekilde insanları kandıranlara .

 • 26 gün önce

  Şerefsizler bir mesaj atarak milletin teriyle kazandığı parayı cebe indiriyorlar haram zıkkım olsun

 • 27 gün önce

  şerefsiz herifler ne olduğunu anlayamadan bir anda msj geldi 14tl kesmişler nedir bu yetkililer neden ilgilenmez

 • 27 gün önce

  Bende karsılastım hiperjoy arayın ben yapmadım deyin talep oluşturun bizi aradılar ödediğiniz miktarı geri ödicez dediler

 • 27 gün önce

  2 Yaşında ki oğlum böyle bir ödemeyi nasıl gerçekleştirebiliyor? İnsanların cebinden haftalık 14TL almak bu kadar basit mi? Yazık günah. Bu kul haklarını nasıl ödeyeceksiniz. Vicdansız merhametsizler.

 • 33 gün önce

  dolandırıcılar...ben böyle bir dolandırma yöntemi görmedim...türk telekom da buna alet oluyor...88 tl kesinti..haftalık 14 tl kullanım bedeli kesilecekmiş...doladırıcılara çalışacağız...buna çözüm bulabilen var mı?

 • 33 gün önce

  Allah belanızı versin türk telekom dolandırıcılarla ortak çalışıyor...88 tl faturama yansıttılar...çözüm bulabilen var mı???

 • 34 gün önce

  Hiperjoyu iptal ettirdigim halde bir ay sonra tekrar oboneliginiz yenilenmiştir deyip 42tl aldı iptal ettiremiyoruz bunların hepsi sahtekar gereken yapılması lazım

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  şerefsizler onaylamadığım halde 42 tl faturama yansıttılar bu numarayı aramamızda bi sıkıntı varmı herhangi bir işlem yapan varmı

 • 34 gün önce

  Faturada 42 tl için vergiden muaf yazıyor dikkat . Maliye bu konuda uyarılmalı.

 • 35 gün önce

  BU TELEFON NUMARASINDAN DOLANDIRICILIK YAPAN HER KİMSE EN GÜZEL VİDEOLAR BİLMEM NE YAHUUU EY TÜRK TELEKOM SÖZDE DEVLETİN TELEKOMU AMA HIRSIZ EDEPSİZ ŞEBEKELERLE ORTAK ÇALIŞIYOR BUNLARDA FETÖ CÜ BUNLARINDA ŞEYİNİ ŞEY ETMEKLAZIM ALLAH BELANIZI VERSİN KİMİ KİMİ ŞİKAYET EDECEKSİN .

 • 38 gün önce

  En populer videolarin ve oyunlarin adresi Hiperjoy servisiniz bu tarihte 2016/09/16 yenilenmistir. Hemen birbirinden keyifli bircok videoyu ve oyunu SINIRSIZ kullanmaya devam edin. Abonelik vergiler dahil sadece 42.0tl/Ay olarak tahsil edilecektir. Servisi iptal etmek icin iptal hiperjoy16 yazip 3544e gonderebilirsiniz. Iyi Eglenceler.MH:08502107634 bana gelen mesaj. ne demek istiyor bilmiyorum.

 • 47 gün önce

  42 tl yemis yaa!!Allah bin turlu belalarini versin .O sirke baslarina yikilsin en kisa zamanda ve artik turk telekom bitmistir avea bitmistir.

 • 50 gün önce

  Bu hesaptan 100tl benden çalınmıştır ben herhangi bir kullanım yapmadım

 • 2 ay önce

  Tamamen doladırıcı.Ücrati yatırmıyorlar herkes dikkat etsin. Türk telkom ve hiperjoy tamamen beraber çalışıyor ve resmi dolandırıcılar. Devlete vergi ödüyoruz diyor herkesten sahte 42 tl kes sonra devlete vergiödüyorum de.Arkadaşlar tamamen sahtekar ve dolandırıcı bir firma.Ve türk telekomda bunlara beraber çanak tutuyor

 • 2 ay önce

  YUKARIDA ANLATILANLARIN HEPSİ BENİM VE BİR ÇOK ARKADAŞIMINDA BAŞINA GELDİ.ÖNCELİKLE TÜRK TELEKOMU ARADIM UYDURMA BİR YALNLA İNCELEYİP GERİ DÖNÜŞ YAPACAĞIZ DEDİLER. DAHA SONRA GERİ DÖNÜŞ YAPTILAR MALASELF KESİLEN 42 TL Yİ ÖDEYEMİYORUZDEDİLER DALGA GECER GİBİ. SİZ HİPERJOYU ARAYIN PARANIZI KENDINIZ İSTEYIN GIBI DALGA GECER BİR CEVAP VERİYORLAR. ÇÜNKÜ BU İŞİN İÇİNDE TÜRK TELEKOMDA VAR VE DOLANDIRICILARLA BERABER İŞ YAPIYORLAR. SONUÇTA PARA KENDİ HESAPLARINDA KESİLİP BERABER PAYLAŞIYORLAR. BUNLARLA KİMSENİN CANI YANMASIN DİYE BİMERE VE TÜKETİCİ MAHKEMESİNE VERECEĞİM AYRICA SAVCILIĞA TELEFONDA DOLANDIRICILIK YAPTILAR DİYE POLİCE HABER VERECEĞİM ADRESLERİNE BASKIN YAPSIN DİYE.HERKES ŞİKAYETÇİ OLSUN Kİ BU DOLANDIRICI TİPLER ETRAFTA DOLANMASIN.

 • 2 ay önce

  haydi bunlar dolandırıcı ptt cel yada Telekom bunlara neden alet oluyor.... hırsızın dolandırıcının parasını neden ptt cell tahsil ediyor ben ikinci faturayı ödemeyecem. 1 tane 42 liramı çaldılar ben olayı anlayana kadar hırsıza da ptt cell aracılık yapıyor oh ne güzel..

 1  .Sayfa  

08502107634 numarası ile ilgili bilgiler

08502107634 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !