08502220400 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8502220400 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 222 04 00 nolu hat en son  21.10.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 612 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 107 adet yorum yapılmıştır.

  3  .Sayfa  
 • 5 ay önce

  Halk bank falan değil kopya numara. Kesinlikle aramayın.benim halk bank kartım olmadığı halde şifre vs için şuna tuşla buna tuşla diyor.

 • 3 ay önce

  Benide 8 kez aradı acmıyorum ama bi gün açıp birşey dicen yani eyer robot deyilse

 • 4 ay önce

  ülkde dogru çalisan maden işçilerıdır onun dışında herkeskolay zengın olma peşınde

 • 4 ay önce

  Allah bunlar gibilerin topunun belasını versin bela etmeyi sevmeyen biri olarak diyorum kendi dertlerinden bogulsunlar inşallah görelim milletçe

 • 4 ay önce

  Böyle bir numara tarafından aranıyorsanız açmayın niye dert ediyorsunuz ?

 • 4 ay önce

  Halkbank kurumsal dış arama servis numarasıdır. Bu numara ve Halkbank dahil hiç bir banka müşteri hesap bilgisini kart şifresini istemez hizmet sunulur sizin talebiniz doğrultusunda işlem sağlanır. Ayrımını iyi yapmak gerekir kimseyi Mail adresini öğrenerek dolandıramaz çok Amerikan filmi izlemeyin 😂😂

 • 4 ay önce

  Cagri yonlendirme vardir. Actiginizda bi tel arama sesi duyarsaniz genelde. Dolandirici ve hacker isi. Kimlik bilgilerbizi vermeyin. Halkbank sizi bu numaradan aramaz.

 • 4 ay önce

  bir arkadaşınızın akıl sağlığını bozmak istiyorsanız bu bankanın bütün kanallarını bir kere kullandıırn. önce atmye *******. sırada en az 10 kişi olacaktır. ama ne sırasından bahsediyoruz? bir kere önce atm bulmak lazım. çevrede konuşlanmış bütün atm noktalarını bir dolaştırın. zaten bulamayacaksanız ama amaç da bu. bulduğunuz da ya arızalı ya da "şu an için bu işlemi yapamayoruz. en yakındaki atm : ..." tarzı bir uyarı verecektir, böylece arkadaşa hoşgeldin demiş oluyorsunuz. sonra internet şubesine sokun, cebe sms gelsin. her seferinde smsi girene kadar ekranın yavaş açılmasından "sms'niz süresi dolmuştur lütfen tekrar sms isteyeniz" diye uyarıyı görsün. bu döngüyü mümkünse 5-6 kere yaşatın. her ekran arasındaki 5dklık beklemeyi mutlaka hissettiğinden emin olun ulan "evdeki internette bir sorun vardır cep şubesinde şansımı deneyeyim" demesini bekleyin. cep şubesine de aynı döngüyle girdikten sonra "eft" yapmaya çalıştırın. eft ekranında "kayıtlı eft bilgisi bulunmamaktadır. lütfen internet şubesinden eft kaydı ekleyin" ibaresini görünce biraz uzaklaşın. ama vaz geçmeyin, şu anda tam olmak istediğiniz yerdesiniz. neyse "eft" ekleyeyim diyerek tekrar internet şubesine girmesini sağlayın. aynı döngüyü 5-6 kere daha yaşadıktan sonra vazgeçip müşteri hizmetleri olan "alo diyalog" hattını aramasını bekleyin. ben min. 45 dk. veriyorum... buradaki melodi ve reklamları dinlediğinden emin olun. hani lost'taki beyin yıkama sahnesi var ya işte onun küçük çaplı işitsel versiyonu bu. arkadaşın telefonu kontörlüyse arada kontör yükleyin hattına... burayla olmayacağını anlayan arkadaş "dur şu internet sitesine bir daha bakayım" diyecektir. gerizekalı! az önce olmadı şimdi niye olsun? merak etmeyin ilk madde hala onu bekliyor. 5-6 kere sms krizi yaşadıktan sonra belki ilk ekranı görebilir. ama boşuna ümitsizliğe kapılmayın hepsi planın bir parçası. iki tıktan sonra şöyle bir ekran görecek : halkbank işte burada "^@+§§&&%###!!!" bir söylem çıkacaktır ağzından eğer insansa... merak etmeyin çok iyi gidiyorsunuz... son çare olarak bari bankaya gideyim diyecek. zaten burada oyunu kazandınız sayın bundan sonrası özetle: *** kadar bir yere dolmuş ve hepsinin acelesi olan 500 kişi... keyfine göre müşterileri işleme alan memurlar... bankada yüksek mevduatı olan ve habire önünüze geçen müşteriler... bir şey sormaya çekineceğiniz elemanlar. zaten sorarsanız da tersleniyorsunuz. hepsinin "birsürü işi var" ama kredi çekmeye gelen biri oldu mu en sevimli haliyle "hoşgeldinizzz :)))" demeyi beceriyorlar. en ufak işlem için 2 saat bekliyorsunuz. memurları da hep "şef" çağırıyor bu arada. 3 kişi çalışırken arada 1 kişiye iniyor... o da ya sigaraya ya tuvalete falan gidiyor. sorunca "ne yapsın tuvalete de gitmesin mi?" diyor amirleri... işte böyle bir banka halkbankası...

 • 4 ay önce

  Açmayın dedeler. Sorunu daha iyi tanımlayın yoksa yorumunuz yayınlanmaz. Açmayın dedeler dedik.

 • 4 ay önce

  Arkadaşlar sakın inanmayın benim halk bankasında hesabın olmamasına rağmen hesabınızdan 1000Tl para çekilmiştir. Eğer bilginiz disondaysa su numaraya arayin diyor yalan sakın aramayın!!!!!!!?

 • 5 ay önce

  Halkbanka aittir.böyle bir telefon numaralı hat

 • 5 ay önce

  Dün aradılar. İnternet hesabım bloke olmuş. Ben internete girmedim ki dedim. O zaman başkası girmiştir dediler. Ancak araştıralım demek yok tabi. Şifreyi geçici iptal edelim kullanamasınlar dediler. Hala güvenlik bilgisi soruyorlar. E zaten bloke olmuş ya dedim. Ses yok. HasılI gerekirse ben ararım bankayı dedim vesselâm.

 • 5 ay önce

  Tamam da çalışansın numaranın akıbeti nedir onu söyle sahte mi

 • 6 ay önce

  Cep telefonumu aradılar acmadim dakikasında iş yerimi aradılar.halkbankasıymıs kampanya ile ilgili bilgi vericektik dediler musait değilim dedim kapattım Bilginize.

 • 6 ay önce

  tnımadığımız numaraları açmıyoruz.ayrıca telefonda işlem gerçekleştirmek istemiyoruz

 • 6 ay önce

  Hem halkbank hem dolandırıcı olabilir

 • 6 ay önce

  dolandırıcılar artık banka aramaları gibi aramaya başladılar diye habererde söyledi hiç bir bilginizi paylaşmayın olumlu yazanlarda kendi insanları zaten tlfda hiç bi bilgi istenmez bankadan arandıgınızda lütfen uyanık olalım bunlara kaptırmayalım

 • 6 ay önce

  benı devamlı arıyor bu ne ya artık acmıyorum

 • 6 ay önce

  kimin no su Paronayak olduk vesselam numara HALKBANK'a ait.Önce araştırın derim

 • 6 ay önce

  bu numaradan sürekli aranıyordum bugün açtım bana halkbank diyologdan aradıklarını söylediler, bankanın hangi tür işlemlerinden yararlandığımı sordular internet bankacılığı dedim, internetin olmadığı yerlerde çağrı merkezimizden müşteri temsilcisine rahatça ulaşabilirsiniz dediler, tamam dedim ben de kartımın yanında olup olmadığını sordular şu an yanımda değil dedim o zaman hatta kalın sizi 10 saniye içinde aktarıyoruz dediler ve birkeç saniye sonra telefon kapandı ve numarayı geri aradığımda halkbank çıktı ben bir şey anlamadım

 • 6 ay önce

  Öncelikle bu numara halkbankasına ait kurumsal bir numara. Önyargılarınızda hareket etmek yerine karşınızdaki insanı dinlemeyi denerseniz sizin için faydalı olacak bilgiler alabilirsiniz. Neymiş efendim babasının adının iki harfini istemiş Al ben sana babamın ilk iki harfini vereyimde dolandır beni (UĞ) Biraz mantıklı düşünün herhangi bir bankaya ait şubeye gittiğinizde kimliğinizi vermeden kim size bilgi veriyo ki. bi düşünün önce bendende istediler hemen numarayı aradım arkadaşımdan teyit ettim işlemimi yaptım bitti bu kadar yani.

 • 7 ay önce

  Gecenin 4 buçugunda da aranmaz kii.

 • 7 ay önce

  Arkadaşlar Halkbank dilaog'ta çalışmış bir personel olduğum için bu numaranın halkbank dialogtan numarasi olduğunu gönül rahatlığıyla teyit edebilirim.. saygılarımla. .

 • 7 ay önce

  Bugün beni aradı kredi kartı güncelleme hesapfalan saçmaladı resmen hesap bilgilerini istemek üzere kızdım sen bankacımı sorgulama memuru musun deyip çıkışında bozuldu.

 • 7 ay önce

  Ewet isimiz gucumuz yok milleti dolandirmak icin yaziyoruz buraya ..eminim ki arayip bakmamissindir kime ait oldugunu ara ve teyit et .Ne yazikki halkbankasinda calisan personel bile kendi kurumunun numarasini bilmiyor 0850 222 0 400 halkbankasin resmi musteri hizmetlerinin numarasidir.

 • 7 ay önce

  Halk Bank ARADIK SORDUK... SAVCILIKLARA BİLDİRİMDE BULUNMUŞLAR... AMAN DİKKAT EDİN... DOLANDIRICILIK dediler... BİLGİNİZE... Buraya olumlu yazanların tamamı da bunların adamları... BİLGİNİZE...

 • 7 ay önce

  Halkbankasının 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezinin numarasıdır

 • 7 ay önce

  Bu numara halk bankasinin kurumsal numarasidir müşteri hizmetlerinin. 444 0 400 olan numarasi 0850 222 0 400 olarak güncellendi.Bol keseden atan cok malesefff .Arayip teyit etmek cok zor olmasa gerek...

 • 7 ay önce

  Halkbankasının çağrı merkezinin numarasıdır.Halkbankası şubesine sorarak teyit edebileceğiniz gibi www.Halkbank.com.tr den de kontrol edebilirsiniz. Ayrıca doğum tarihinin tamamı yada baba adının tamamı değil sadece ilk iki harfi istenir.Şubelerden de teyit edebilirsiniz.Kurumsal bir numarayı dolandırıcı diye nasıl yazabiliyorsunuz?

 • 7 ay önce

  Arkadaşlar merhaba, ben banka çalışanıyım,Gerçek banka müşteri hizmetleri bilgi güncellemesi yapmaz yapılması gerekirse en yakın şubemize diye ibare koyar Bu düzenbazlar ise sizden açık açık bilgi talep ediyorlar böyle bir durum sizinde başınıza gelirse siz bana ürünlerinizi anlatın bilgi verin ama size şahsi bilgi vermiyorum eksik bir bilgi gözüküyorsa şubeme gidip düzeltirim sizde sisteminizden bakarsınız deyin, kişiyi iyi dinleyin ürün ve ürünlerimizle ilgili konuşmak cümlesini duyarsanız sıkıntı yok çünkü sonunda istermisiniz diye seçenek sunarlar istemezseniz bu size kalmıştır, ama bilgi güncellemesi yada onayı cümlesi geçerse işte sıkıntı burada bankalar bilgi güncellemesini hele hele anne kızlık soyadı yada doğum tarihi gibi soruları telefonda yapmaz bunu bilin istedim saygılarımla...

  3  .Sayfa  

08502220400 numarası ile ilgili bilgiler

08502220400 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !