08502888202 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 288 82 02 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)2888202 nolu hat en son  14.6.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 32 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 21 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 10 ay önce

  Bnide aradılar konuştu bi kaç dakika sonra bnde bu kaseti değiştirin dedim kimse yemiyor. Olurmu yiyen yiyor dedi o. P ç.

 • 10 ay önce

  Bankanın Genel Müdürlük numarasıdır İstanbul / Maslaktan aramaktalar paketten bizde faydalandık hasta özürlü kızımın hayatı kurtardım.

 • 10 ay önce

  Müşteri temcilsi ''Mehmet Altın'' sayesinde kart aidatım hesabıma yatırıldı

 • 10 ay önce

  Genel müdürlüğü aradığımda bu hattın iptal aktivasyon departmanı olduğunu söylediler güvenilir hat

 • 10 ay önce

  Kart aidatı ücretimi yatırdılar Allah razı olsun şu mübarek ramazan ayında

 • 10 ay önce

  Genel Müdürlük Numarasıdır Çok ilgili bir müşteri temsilcisi olan Mete Beye saygılar

 • 10 ay önce

  Gerçek banka firmasıdır yazılanlara itibar etmeyin sigortamın iptalini sağladılar çok memnunum teşekkürler.

 • 10 ay önce

  Bu numaranın sahibinin anasını ******** *******

 • 10 ay önce

  beni bugun yapıkredi diye aradılar hemen başkahattan bankayı aradım hemen dolandıcı bilgivermeyin hiçbir banka kartbilginizi sormazdediler

 • 10 ay önce

  beni de Yapı Kredi Bankası adına aradıklarını söyleyerek aradılar. Yapı Kredi Bankası kredi kartımı sordular. Ancak bu bankadan aldığım kartın kapalı olduğunu söylediğimde telefonu hemen kapattılar. Daha önceden bu tip aramalar geldi, sigorta biriminden arıyoruz, adınıza yapılmış hayat sigortasının bedelini, sigortayı 1 yıl boyunca kullanmadığınızdan geri iade edeceğiz; falanca yerden arıyoruz tarafınıza para iadesi yapacağız gibi bahanelerle hesap numarası istiyorlar. Ancak hesap numarası yerine size ait kredi kart numaranızı istiyorlar. Gerekçe olarak, kredi kartı ile ödeme yapmışşınız sadece kredi kartına iade edebiliyoruz o yüzden IBAN no olmuyor diye kandırıyorlar. Hiç kimse para idesi yapmak için telefonla arayıp kart numarası ve bilgisi istemez. Cep numaranızı ve adınızı bir şekilde buluyorlar ve kendilerini banka veya sigorta görevlisi gibi davranıp kandırıyorlar. Bu tip aramalar %100 dolandırılık yöntemidir.inanmayın güvenmeyin.kimseye kart no veya bilgi vermeyin . internet üzerinde şifresiz alışveriş yapılan yerler oluyor. en kötü tarafından kar limitiniz boşalana kadar alışveriş yaparlar. olurda, tongaya düşerseniz. bilgisini verdiğiniz kartın bankasını arayın kartınızı kapattırıp, başka numaralı bir kart isteyin en fazla yeni kart bedeli ödersiniz. o da yıllık kart aidatı olan 50-100 tl masraf gider.

 • 10 ay önce

  Dolandırıcılara ait dikkatli olun

 • 10 ay önce

  06.06.2016 tarihinde İş B.dan arandım ve geçen yıl sigorta yaptırdığımı ve otomotik olarak yenilenmesini istemiyorsam güncelleme yapmaları gerektiği aksi takdirde 470 tl nin kredi kartıma yansıtılacağını söylediler. Ancak ben kredi kartımın üzerimde olmadığını söyledim ve onlarda ısrarla 1 gün sonra tekrar arayacaklarını söylediler. Daha sonra Aranan numarayı sorgulattığımda ise dolandırıcılara ait bir numara olduğunu gördüm. 07.06.2016 tarihinde (1 gün sonra) Tekrar aradılar beni ve bende kendisinden personel sicil numarasını söylemesini istedim ve herhangi bir numara söyledi. Hatta mağdur olmamam için yarım saat içinde banka şubesinden taksitlendirme yapmamı söyledi. Sicilinden sorgulatma yapacağımı söyledim ve herhangi bir kart bilgimi söylemeden telefonu kapattım. Banka şubesiyle de bu yazmış olduğum bilgileri paylaştım onlarda böyle bir sicil numarası olamayacağını ve dolandınrıcı olduklarını söyleyerek teyit ettiler.

 • 10 ay önce

  Aradılar iş bankadının karta sigırta yaptığını uzatmam için 480 tl ödeyeceğimi söyledler istemiyorum dedim eski adresimi söylediler yanlış deyip yeni adresi istediler. Yeni iş adresini verdim amaşüphe rttiğimi söyleim. Maslak iş bankası dediler. Kargo gelecek tc nouz vereceksiniz gibi birşey dediler. Kapattım.

 • 11 ay önce

  işbankası genel müdürlük diye aradı.ilçe şubeye sordum.düşünmeden dolandırıcı dediler...

 • 11 ay önce

  Aynı durum dün sabah benim de başıma geldi.aynı senaryo, aynı yöntem. Ancak ben 3d secrutry şifresini de verdim.sizin dediğiniz gibi 200 eu miktar dolandırıldım.tlf u kapattıktan sonra iskillendim.garanti bankasını aradım az önce müşteri temsilciniz beni aradı mi diye.hayır dediler az önce de hesabınizdan 600 lira çekilmiş diye.anladım ki dolandirilmisim.o kadar profesyoneller ki bu tür şeylere en çok dikkat eden ben bile düştüm. Harcama itirazında bulundum.acaba aranızda bu durumu yaşayıp itirazı kabul edilen ve parasini geri alabilen var mi

 • 11 ay önce

  Sizi soyarlar aman dikkatli olun.

 • 11 ay önce

  Garanti bankası sigorta birimi olarak aradılar. Devam edecek hayat sigortasının iptali için kart bilgilerini girmemi isteyince kıllandım . Bir üst birimle görüştüreyim dedi. Üst birimdekinin konuşması beni tatmin etmeyince kart numaramı vermedim. Bankayı aradım direk dolandırıcı dediler. dikkatli olun.

 • 11 ay önce

  BU NUMARAYA KESİNLİKLE İNANMAYIN DOLANDIRICIDIR

 • 11 ay önce

  Bu numaradan arandım iş bankasından aradıklarını söylediler 200euro dolandırıldım.09.05.2016 tarihinde saat 14.30 da görüşmeleri telefonuma kaydetmiştim savcılığa suç duyurusunda bulundum.

 • 11 ay önce

  Bu numaradan arandım iş bankasından aradıklarını söylediler 200euro dolandırıldım.

 • 11 ay önce

  bu numaradan arandım şüphelimidir

 1  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08502886998sakın ınanmıyın dolandırıcı serefısz alayı .yalandan yere para koparmanın pesınde. arıyorum tlf calmıyor bılee.
 • 08502885005Malesef kişisel bilgilerimizi her yere dağıtan, bankalar vb kurumlar yüzünden vatandaş her daim bu dolandırıcıların tuzaklarıyla uğraşıyor bu numara ve benzeri dolandırıcıların kullandığı numaralara aman dikkat kimseye kişisel bilgilerinizi, kredi kartı bilgilerinizi vermeyin devletin polisi sizi telefondan arayıp isminiz terör soruşturmasında geçiyor sizi kurtarmak için paranızı şuraya buraya getirip teslim edin demez uyanık olun
 • 08502884481ikna kabiliyeti yüksek olan güzel sesli bayanlar arıyor . tereddüt edersiniz kanarsınız kesinlikle terettütte kalmayın ve kanmayın para vb . yatırmayın. çünkü bu güzel sesli bayanlar ikna edici , ters yapınca da tehtide başlayıp korkutmaya çalışıyorlar. itibar etmeyin kanmayın...arayan no: 02127034829
 • 08502888803Değerli arkadaşlar aynısını bana yapılıyor ve 400 ödenmiş diyor 1400 TL ödemeniz gerekiyor evrakları gönderiniz diyorum göndermiyorlar ödeme yapıldıktan sonra göndericez diyorlar 2800 TL geri iade alıcaksunız diyorlar ne yapmam gerekiyor asistan sağlık merkezi diyor kenan..
 • 08502888829Benide bugün aradılar hayat sigortası yaptırmışım 400 tl vermem gerekiyormuş itiraz ettim savcılığa vereceklerini soylediler