08502888787 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8502888787 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 288 87 87 nolu hat en son  10.6.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 135 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 41 adet yorum yapılmıştır.

  2  
 • 10 ay önce

  Alçaklar Dikkat edin dolandırıcıdır. ;Çok ciddi konuşuyorlar bu tuzağa düşmeyin

 • 10 ay önce

  Sahtakarlık numaraya inanmayın.Bilği paylaşmayın...

 • 10 ay önce

  beni de aradılar yapı kredi bankasından arıyoruz 1 yıllık hayat sigortanız sona erecektir. hayat sigortası devamı etsin yoksa iptalini mi istiyorsunuz diye sordular. bende iptali dedim ve beni sesli yanıt sistemine aktaracaklarını ordan k.kartı bilgilerinizi girniz. dediler. inandım yalnız k.kartım yanımda değildi. k.kartım yanımda olmadığını söyledim gpr ten yanımda olduğumu söyleyince aktarın dedim 3 defa kart bilgisini istedi girmedim sonunda telefonu kapattılar. valla arkadaşlar dikkatli olun hiç bir banka bu şekilde arayıpta izniz olmadan hayat sigortası yapmaz.

 • 10 ay önce

  bana bunlar oçu gibi geliyor

 • 10 ay önce

  Valla aradı ağzıma ne geldiyse küfür saydım onlarda saydı ben iki katı saydım dolandırıcı büyük ihtimal en güzeli kredi kartini internet ve telefon harcamalarına kapatin

 • 10 ay önce

  yapıkedi kredi kartından sağlık sigortadı yaptırmıssınız. süresi dolmuş. devam ettirmek ister misiniz. diye sordu. bende siz dolandırıcı sınız dedim. -sizi dolandırdılar mı. diye sordu. -hayır beni dolandıramazlar dedim. telofonu yüzüme kapattı.

 • 10 ay önce

  İş bankasından aradıklarını bildirip şimdiye kadar yapmış olduğunuz düzenli ödemelerden dolayı bankanın bana hayat sigortası yaptıklarını ve bir yıllık sürenin dolduğunu söyleyip, yenilemek isteyip istemediğimi sordular. Ben de yaparken bana mı sordunuz deyince işi adresinize evrakları göndericez demeye başladı. Bu şerefsizlere kimse inanması. Hiç bir banka sizin imzanız olmadan böyle bir iş yapmaz.

 • 10 ay önce

  Finans bank adına aradığını söyleyip ciddi inandırıcı tam bir dolandırıcı şebekesi

 • 10 ay önce

  Yapı kredi adına aradılar,çok da gerçekçiler dikkatli olun.

 • 10 ay önce

  dolandırıcılık yapan bir numaramıdır

 • 10 ay önce

  Finans bank adina arama yapan dolandiricilik sebekesi dikkat....

  2  

08502888787 numarası ile ilgili bilgiler

08502888787 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !