08503047763 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara sıfır sekiz yüz elli - üç yüz dört - yetmiş yedi - altmış üç olarak okunur. 

0850 304 77 63 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)3047763 nolu hat en son  30.10.2015 tarihinde sorgulanmış, toplamda 11 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 3 adet yorum yapılmıştır.

 • 17 ay önce

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Ticari Elektronik Şikayet Sistemi üzerinden defalarca şikayet bildiriminde bulunulmasına rağmen herifler dur durak bilmiyor. Nerede bu devlet dememiz yanlış olmaz herhalde..

 • 18 ay önce

  Ben sağlik bakanlliğina bu siteyi bildirdim. gerisi onnlara kalmış.

 • 18 ay önce

  908503047763 gönderen bilgisiyle mesaj geliyor: Mesaj Metni: Uzm Dr Ali Osman, Sertleşme, Erken boşalma gibi sorunlarınızı ücretsiz cevaplıyor. Bilgi için sorununuzu yazın, en kısa sürede dönülecektir. www.uzmana sorun.net Bu internet sitesine girildiğinde evet bir vizyon görünüyor. Fakat sitenin ne iletişimi var, ne de başka bilgileri var. Her türlü gizlilik garanti bilgilerini yazmışlar ama bunların hepsi yalan da olabilir. Mesela bir fuhuş ve şantaj çetesi olabilir. Hastanın bilgilerini gizlemek yerinde olabilir ama doktorun veya sitenin bilgilerinin saklanması ne demektir. Sitelerini bu şekilde iyileştirdikten sonra güven duyulabilir. Halkın buna kanmaması, uyanık olması gerekiyor. Hatta sitenin varlığını sağlık bakanlığına bildirmek gerekiyor.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08503046741Dolandırıldık bilgimiz dışında bunu görmezlikten gelen operatörler ortak çalışıyor olmaliki arayınca iptal ediyorlar fakat geçen geçti Allah belanızı versin hattı iptal ettirmek bunlara en büyük cezadır birde tüketici mahkemesine vermek olacak.
 • 08503041799Özel firmalardan finansal yardım istediniz mi? Bir işletmeyi başlatmak veya genişletmek için kredi almaya ihtiyacınız var mı? Özel bir borç verenin danışmanına mı ihtiyacınız var? Bu, herkes için% 2 oranında ekonomik kredi sunan özel bir şirkettir. Daha fazla bilgi için bugün kredi için lütfen bize ulaşın: farukfinancial@gmail.com
 • 08503046377DEvlet kimseye gel para vericem demez aşın bunları artık. Millet uzayda otel yapıyor be kardeşim.okuyalım,okutalım ,okutturalım bilgi en güçlü silahtır.Bir kardeşimin dediği gibi illa bir kredi desteği arıyorsan ilgili kuruma şahsen başvuru yapmalısınız gerisi hikaye.Umutlarınız ,denizde köpek balığının aldığı kan kokusu gibidir.Vicdan fakiri cehennem köpeklerini üzerinize çeker. Aman dikkat canımsınız........
 • 08503042426Melih efendi bu mesajı B.Arınç'a gönder bana değil.
 • 08503047785İ.Melih Gökçek isimli fetö sever yağdanlık kaypak yüzlü, kösele suratlı iblisin yaveri evet diyecekmiş, bunun için izinsiz sms gönderiyor. Sen vatanı parsel parsel parsel sat, evet dersek kurtuluşumuz olucak de.. ben hayır deyince hain olayım öylemi? Sen pkk-işid'le daha 8 ay önce ayni yatakta yat, kandırıldık ırzımıza geçtiler de, sonra ekrana çıkıp şeytana nispet yalanlar söyle! HAYIR, HAYIR, HAYIR İ.Melih Gökçek!