08503330960 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 333 09 60 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)3330960 nolu hat en son  12.4.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 16 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 12 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 12 gün önce

  sımsıcak 08503330960"benide iradem dışı çeşitli oyunlarla obone yapıp 64 lira ödememe sebeb oldular.BİMER"e yapmış olduğum şikayet sonucu beni aradılar.niye şikayet ettiniz diye yanıp tutuşuyorlar muhtemelen yasal abonelik yoksa yüklü miktarda ceza alıp,belkide bu sahtekar firma kapatılacak.lütfen sizde BİMER"E (orada başkanlıklar böLümünde BTK. işaretlenecek)şikayet edin paranızı iade etmeye bile razılar..

 • 14 gün önce

  m.alevalev.mobil" olarak sahtekarlık yapan,irade dışı cep hattına abonelik yaparak faturaların kabarmasına sebeb olan bu sahtekarların müşteri numarasıda 0850 3330960" tır.ben ettim sizde bimer aracılığı veya direkt BTK. ya şikayet ediniz.

 • 28 gün önce

  serefsizler adiler *** kurusu *** bu numarasi

 • 32 gün önce

  Bu servis vodafona ait batak bir servistir. Kontra Digital gibi farklı bir ad vermesinin sebebi şüphe çekmemektir. Bu sahtekarlığın diğer adıdır. Beni de bilgim dışında üye yapmışlardı. operatörden çıktım bu yüzden

 • 38 gün önce

  Vodafone kullanıyorsanız her bir gün buraya üye olursunuz. Hiç bir işlem veya başvuru yapmadığınız halde. Faturanızda bir meblağ böyle modern hırsızlık görmedim. Allah'ın sopası yok beterini bulsunlar.

 • 41 gün önce

  Vodafon denen ingiliz iletişim şirketinin kendi tezgahı. Diğer operatörlerde böyle *** yok. Bilginize

 • 45 gün önce

  Hayır yani onay üyeliği sözleşmesi ıvırı zıvırı yok mu bunun. Vodafone buna izin veriyor? Vodafone un böyle birşeye onaysız kayıtsız izin vermesinin sebebi kendi tezgahları olduğundan olabilir mi?

 • 45 gün önce

  bu anasını s.....min videdo servisi s.ke s.ke ödeyecegizadamlara sövdümkapattım telefon numarasını halbuki kayıtlara ve ödemelere kapalı oldugu halde bu sekilde para kestiler millet bulmus yolu

 • 58 gün önce

  Sizinle nasıl iletişim kurabilirim bazı sorularım olacak

 • 2 ay önce

  Numara kontra dijital adlı bir firmaya aittir. Bu numaradan çağrı geldiğinde sakın açmayın. yada geri aramayın. Aksi takdirde ''sıcak videolar '' adı altında telefon faturanıza yeni bir abonelik başlatılıyor. Akabinde faturanıza 64 tl ek fatura yansıyor. Böyle bir faturayla karşılaşırsanız derhal gsm firmasına posta yoluyla iadeli taahhütlü iptal ve paranın iadesi için dilekçe gönderin. İade etmek zorundalar. Mağdur olmayın.

 • 2 ay önce

  bu numaradan banada geldi aboneliği kabul etmediğim halde beni abone yaptılar bu nlardan gelen mesajlara dikkatli olun resmen ückağıt yapıyorlar bunları şikayet edecem

 • 3 ay önce

  cep telefonunuza bir mesaj geliyor bu mesaja şayet evet derseniz bir sohbet sitesine abone oluyorsunuz va fatura haşırttt, sagolsun benim oglum bana bunu yaşattı

 1  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 0850333689608508111205 nolu numaradan mesaj geldi. "bolge calısmasında evınız uygun gorulmus ve onaylanmıstır. yenileme fırsatı yakaladınız" diye mesaj geldi.
 • 0850333737319.10.2016 günü saat 09.30 civarında aranmışım. Duymadığım için açmadım. 10 dakika sonra geri dönüp aradığımda sadece bozuk ve hiç duymadığım türden bir müzik sesi geldi, telefona cevap veren olmadı. Bir kaç arkadaşımı arayıp sorduğumda onların da aynı numaradan arandıklarını, açtıklarında benim tarifime uygun cevapsız devamlı müzik sesini duyduklarını anlattılar. Öğleden sonra bir konu için geçmiş telefon konuşma kayıtlarını incelediğimde 18.08.2016 ve öncesi telefon konuşma geçmişinin silindiğini, ama mesaj geçmişlerinin sistemde durduğunu farkettim. Arkadaşlarımı arayıp durumu onlara anlattığımda ve kendi telefon görüşme kayıtlarını da kontrol etmelerini istediğimde onlarda da hemen hemen aynı tarihlerdeki kayıtların silindiğini söylediler. 2 gün sonra tekrar kontrol ettiğimde bu sefer 29.08.2016 tarihine kadar olan bilgilerin silindiğini gördüm. Birileri bir takım bilgilere ulaşmak istiyor... konuyu şikayet etmeye karar verdim. hadi hayırlısı bakalım.
 • 085033342560312 4228819 nolu telefondan bir bayan deniz banktan arıyorum dedi maaşınızı bankamıza getirin pomosyon verecez dediler bende filanca bankada 3 yıllık sözmeşleli geçen seneden dedim maaş çektiğim bankanın adını söyledim.herhangibir dolandırıcı olabilirmi kimlik bilgilerini girerlermi önceden ptt den çekiyordum.burası deniz bankla anlaşmalı artık insanlar her şeyden çekinir olduk ortalık dolandırıcı kaynıyor memleket yol geçen hanı olmuş çok sahipsiz Allah sonumuz hayır etsin insanlar korku sitres içinde yaşıyor.ankaradaki bütün deniz bankın telefonlarını internetden hepsini baktım bütün şube tel no.inceledim .maalesef bu telefon numarası yoktur.göremedim başka tel numaraları var
 • 08503333608Bir savcıya denk gelmiyor mu bu mesaj.
 • 08503334273Laf kalabalığı veya başka yollarla üye yapılıyor .Ayrılmak isteyen ayrılamıyor.Hiç hizmet almadığım halde bir hayli ödeme yaptım.İki yıldan çok oldu ayrıldığımı bildirdim.standart rakamları 671 tl yi ödemezsem icraya verilecekmişim.Bunları mali polise bildirmek ve mahkemeye vermek lazım.