08503331730 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8503331730 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 333 17 30 nolu hat en son  7.3.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 14 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 6 adet yorum yapılmıştır.

 • 9 ay önce

  MASTER SİGORTA HİZMETLERİNDEN ARIYORUZ. KREDİ KARTINIZIN ÖN YÜZÜNDE MASTER YADA VİSA YAZAR SİZİNKİNDE NE YAZIYOR DİYE SORUYOR.YA UTANMASA KARTIN ÖN ZÜZÜNDE RAKAMLAR VAR DİYECEK :) EN ÖNEMLİSİ DE GERÇEK BİR FİRMADAN ARANDIĞI ZAMAN ŞURDAN ŞU İŞ İÇİN ARIYORUM MÜSAİT MİSİNİZ DİYE SORARLARLAR.BUNLARDA O YOK DİREK DOLANDIRMAYA ODAKLANDIKLARINDAN VATANDAŞIN MÜSAAİT OLUP OLMAMASI UMURLARINDA DEĞİL.

 • 9 ay önce

  Benide aradilar. Cevap vermedim paylasimda bulunanlara tesekkur. Tekrar ariyacaklar kesin.

 • 9 ay önce

  beni bugün aradılar biraz ters konuştular bende direk yüzlerine kapattım .. Bende diyorum ki ya arkadaş bende mi problem var çok mu sinirliyim diyorum ama kurumsal firma çalışanlarının konuşmalarını vücudum otomatik ayırt edebiliyor demek ki :) bunlar dolandırıcı kanmayın !!!

 • 9 ay önce

  HIZLI KONUŞARAK BİLGİLERİNİZİ ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYORLAR . VERMEYİNCE KAPATIYORLAR SAKIN KANMAYINIZ

 • 9 ay önce

  SAKIN KART BİLGİLERİNİZİ VERMEYİN DOLANDIRICI

 • 9 ay önce

  DİKKAT EDİN nov asistanlık hizmetleri diye arıyorlar kimlik bilgileri nasıl ellerine geçmiş anlamadım. Kredi kartının ön yüzünde master mı vısa mı yazıyor diye sorgulamaya başlayıp kartın cvc numarasına kadar istiyorlar DOLANDIRICI olduklarına eminim biraz ters konuşunca azarlamaya başlıyorlar karşıdakini sindirerek bilgilerini ele geçiriyorlar sakın vermeyin. DİKKATTT EDİN

08503331730 numarası ile ilgili bilgiler

08503331730 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !