08503334256 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 333 42 56 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)3334256 nolu hat en son  9.2.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 64 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 34 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • 2 ay önce

  0312 4228819 nolu telefondan bir bayan deniz banktan arıyorum dedi maaşınızı bankamıza getirin pomosyon verecez dediler bende filanca bankada 3 yıllık sözmeşleli geçen seneden dedim maaş çektiğim bankanın adını söyledim.herhangibir dolandırıcı olabilirmi kimlik bilgilerini girerlermi önceden ptt den çekiyordum.burası deniz bankla anlaşmalı artık insanlar her şeyden çekinir olduk ortalık dolandırıcı kaynıyor memleket yol geçen hanı olmuş çok sahipsiz Allah sonumuz hayır etsin insanlar korku sitres içinde yaşıyor.ankaradaki bütün deniz bankın telefonlarını internetden hepsini baktım bütün şube tel no.inceledim .maalesef bu telefon numarası yoktur.göremedim başka tel numaraları var

 • 2 ay önce

  0312 4228819 nolu telefondan bir bayan deniz banktan arıyorum dedi maaşınızı bankamıza getirin pomosyon verecez dediler bende filanca bankada 3 yıllık sözmeşleli geçen seneden dedim maaş çektiğim bankanın adını söyledim.herhangibir dolandırıcı olabilirmi kimlik bilgilerini girerlermi önceden ptt den çekiyordum.burası deniz bankla anlaşmalı artık insanlar her şeyden çekinir olduk ortalık dolandırıcı kaynıyor memleket yol geçen hanı olmuş çok sahipsiz Allah sonumuz hayır etsin insanlar korku sitres içinde yaşıyor.

 • 22 ay önce

  dolandırıcı bunlar ağızları çok güzel laf yapıyor.insanları kandırarak aldıkları o paralar onlara haram zehir zıkkım olur işallah.O parayı bu tarafta yiyebilirler ama esas önemli olan öbür taraf.Arkadaşlar kanmayın bu şerefsizlere dolandırıcı bunlar...

 • 22 ay önce

  Biraz önce arandım. Herkesin anlattığı gibi sıkışınca yüzüme kapattılar telefonu. Internet siteniz var mı diye sorunca www.erasaglik.com diye bir adres verdiler ki böyle bir sayfa yok. Hemen bankayı arayıp kartımı iptal ettirdim. Güya geçen sene sesli onay vermişim. Ses kaydımı dinlemek istediğimi söyleyince de banka kartları merkezini arayıp ses kaydımı dinleyebileceğimi söylediler. Düzenbaz oldukları buradan belli banka kartları merkezi neden benim ses kaydımı tutsun ki! Tutturabildiklerine işte. Ramazan günü insanları dolandırıp rahat uyuyabiliyorlarsa vicdanlarıyla başbaşa bırakıyorum bu insanları. Sakın inanmayın, itibar etmeyin, onay vermeyin. Ben numarayı telefonumdan engelledim.

 • 22 ay önce

  Geçmiş olsun herkese, benim de babamı aramışlar korkmuş haliyle.Avukatına konuyu aktaran arkadaş bi sonuç var mı acaba.Okadar küstahlar ki.Uydurma bir isim le geri döndüm sistemde kaydınız yok bilgi veremeyiz dediler.İzmir merkezli bir şirket.Adres,sabit no verin savcılığa şikayet edicem sizi dedim kapattı.Ne cesaret.155 aradım savcılığa numara bilgisini not düşüyoruz dediler.Kesinlikle inanmayın.Öyle pişkinler ki babama konuş çocuklarınla cezanı öde (389 tl)pazatresi Ptt den denmiş.Bugünde hattı ısrarla arıyorlar.

 • 22 ay önce

  bu sahtekarlara itibar etmeyin kredi kartı veya tc kimlik numaranızı vermeyin konuşsumayın bile direkt telefonu kapatın

 • 22 ay önce

  Aynen beni de arayıp geçen yıl era saglik tan paket almışım da bu sene yenilenecekmis onay istediler vermeyince 798tl fatura iz hayırlı olsun deyip telefonu yüzüme kapattı geri aradım ilk önce acmadilar sonra bir kız açtı birşeyler vizildadi şikayet formu oluşturdum dedi sakin kart numarası vermeyin

 • 22 ay önce

  az once ben de arandim kart numarama kadar soylediler 970 tl borcum varmis vs. ben oyle bir onay vermedim deyincede faturaniz hayirli olsun deyip tlf yuzume kapattilar ariyorum acmiyorlar. bankami arayip yeni kart talebinde bulundum. kartindan para cekilen var mi acaba? yarinda karakola gidip suc duyurusunda bulunacagim.

 • 22 ay önce

  era sağlık hizmetlerinden ben de 19 haziran cuma günü saat 3,30 da arandım.Senaryo aynı yok onay vermişim filan sözlü tartıştık tüm küfürleri yağdırdım.Adı murat taylan avukat gibi konuşuyor.Bnlar tam bir dolandırıcı inanmayalım arkadaşlar.

 • 22 ay önce

  benide aradılar iptal icin kart numarası teyıt gerekmiş kart numarasının tamamının onlarda oldugunu duşunmuyorum ilk 4 harfını soyluyo dıgerlerini sizden ogrenmek ıstıyo dolandırıcı bu şerefsizler

 • 22 ay önce

  Bu telefonların ardından hiç para tahsilatı yapılan arkadaş varmı?

 • 22 ay önce

  az önce arandım ve benim bi onay kaydım yok dedim ve küstahça 790 tl fatura vs adresinize gelicek dedi kapadı suratıma. hemen polis 155 i aradım sorun yok dedi telefonunuz kayıt altında deyip şikayetimi işledi memur bey.. sizlerde tel no 155 i arayıp şikayette bulunun bu dolandırıcıları yakalasın devlet..

 • 22 ay önce

  ARKADAŞLAR BİRAZ ÖNCE BENİDE ARADILAR. SİGORTANIZ VAR VAR İPTALİ İÇİN PARA ÖDEMENİZ GEREKİYOR ÖDEMEZSENİZ 2 KATINA ÇIKACAK DEDİ ŞEREFSİZLER. AYRICA SESLİ ONAYDAN BAHSETTİLER. BUNLARIN KÖKTEN ÇÖZÜMÜ YOKMU!!!

 • 22 ay önce

  o..... çocuğu diyeceğim annesine yazık.aldanmayın hatta yüzüne o...... deyip kapatabilirsiniz.onlara yakışıyor

 • 22 ay önce

  bu ****** evltları bitmez ki buna sebeb olan bankalar dır banka işleri ni bitirin kredi kartı vs gibi bankaların kazançları bazı kanunlardan dolayı azaldı ya bu sisteme geçtiler böle kar elde edecekler dir .

 • 22 ay önce

  Ülkeyi yönetenler hırsız olunca; hoca ossurursa cemaat ne yapar lafı doğruluğunu gösterir. Balık baştan kokar, bırak balığı tuz kokmuş tuz. Adaletini sevdiğim ülkede böyle dolandırıcılar bile ceza almaz artık.

 • 22 ay önce

  BENI ARARMISINIZ LUTFEN BEN BILIYORUM NE DIYECEGIMI ONLARA

 • 22 ay önce

  az önce aynı numaradan beni de aradılar. 10 haziran 2014 de işbankası kartımı referans gösterip onaylamışım. ben böle bişi onaylamadımı söyleyince suç duyurusunda bulunan ozaman dediler. ama önce 349tl lik faturayı ödememi istediler. Biraz üstlerine gidince kapadılar telefonu. tekrar aradım ve böyle bi hizmet için onay vermediğimi söyledim inceleme yapıp geri dönüceklermiş. Hemen bankamı aradım kredi kartımı ben tekrar onay verene kadar kullanıma kapattırdım. şimdi de polisi arayıp telefon numarası ve era sağlık hizmetleri hakkında şikayetde bulunacağim. Sakın ola kart bilgisi fatura adresi falan vermeyin arkadaşlar.

 • 22 ay önce

  aynı numara az önce aradılar ilginç olanı başka bi numarada eşimi aradı aynı taktikle bide ısrarla icra gelicek ewinize diyor.

 • 22 ay önce

  Bunlar hırsız dolandırıcı + o.ç

 • 22 ay önce

  Sakin kanmayin arkadaslar simdi aradilar azari yeyip kapattilar. Kendileri gibi saf saniolarsa demekki herkesi ...

 • 22 ay önce

  Bu numara 98.96.2015 tarihinde annemi aradılar. Yukarıda belirtilen cümeleleri aynı şekilde aynı sırayla ve azarlayıcı bir tonda söylediler. Geçen sene hizmet aldığını ve 800 tl borcu olduğunu ve ödemesi gerektiğini yoksa eve ceza geleceğini söylediler. Annem böyle birşeyi kabul etmeyince telefondaki bayan gayet azarlayıcı bir tonda konuşup isterse yukarıda belirtilen numaradan aranabileceğini söylemiş. Tabii aradık ama ulaşamadık. Buradaki yorumları okuyunca birazrahatladım. Sanırım yeni dolandırıcılık yöntemi bu. Dikkat edin ve çevrenizdekilere duyurun.

 • 23 ay önce

  BİZİDE HAYAT SİGORTA YAPIKREDİ İLE ÇALIŞIYORUZ DİYE ARADILAR 790 TL BORCUNUZ VAR DEDİLER HEMEN ÖDERSENİZ 350 TL YE İNECEK DEDİLER EV ADRESİNİZE CEZA OLARAK YOLLAYACAĞIZ DEDİLER BU ŞEREFSİZLERE . DOLANDIRICILARA SAKIN İNANMAYIN KART NUMARASINIZ İSTEDİLER OTAMATİK KESELİM DEDİLER BU İNSANLAR I ŞİKAYET ETMEK GEREKİYOR YOKSA ÇOK KİŞİN İN BAŞINI YAKACAKLAR HERKEZ BİZİM GİBİ OLMAZ KANANLARDA OLUR DŞİKKAT EDİP UYARALIM.....

 • 23 ay önce

  arkadaşlar aynı durum benimde başıma geldi. yalan söylediklerini anlamam zor olmadı. 2014 4 haziranda güya ben onay vermişim.halbuki ben kredi kartımı bu tarihten önce kapattırmıştım. emin olmak için bankanın müşteri hizmetlerini aradım. dolandırıcı olduklarını onayladı. sakın düşmeyin kredi kartı bilgilerini vermeyin.

 • 23 ay önce

  benide aradılar era sağlık falan filan ben hiçbir zaman onay vermedim dolndırıcılar

 • 23 ay önce

  Bizide aradi bu serefsizler l. Kart bilgilerinz var hesabinizdan 790tl cekcek dediler itiraz edince suratimiza kapattilar ayni numarayi ariyorum acilmiyor. Yazik durduk yerde insanlarin huzurunu bozup kuskuya dusuruyorlar

 • 23 ay önce

  beni 2 gün önce aradılar finans bank referans gösterip kampanyayı onaylamışım cekap için ben hatırlamıyorum tabi 1yıllık sözleşmem dolmuş benden 798 tl istediler kampanyadan çıkarsam 249tl ödememi istediler ben parayı yatırcam 1veya 2 hafta sonra fatura adresime gelecekmiş bu dolandıcıları yakalatalım arkadaşlar milletin başını yakmasınlar

 • 23 ay önce

  aynen banada salık hizmetinden arıyorum geçen sene çekap hizmeti almışınız diyo 800 tl istedi

 • 23 ay önce

  8503334256 nolu numaradan da beni aradılar.ERA SAĞLIK HİZMETLERİ diye Geçen sene bu gün hizmetinden faydalanmışım , ödemediğim şu kadar borcum var diye belirtdiler.Kredi kartımın son dört rakamından tutun aracımla ilgili kullandığım kredime kadar her şeyi söylediler. Sanırım çalıştığım bankanın kayıtlarına ulaştılar. Yoksa benim cep telefon ve kart numaramı ve o bankadan kullandığım krediyi nereden bilecekler. Ben sizinle böyle bir görüşme yapmadım dedim karşı taraf çok azarlayıcı bir ses tonuyla konuşuyor aman dikkat edin. Ben kabul etmiyorum yok böyle bir şey deyince kartınızdan 790,00 TL yi çekiyoruz deyip telefonu yüzüme kapadılar. Hemen kartımı kapattırdım. İnanın şekerim fırladı.Buradaki yorumları okuyunca ferahladım.Gaflete düşüpte ya onay verseydim.

 • 23 ay önce

  Sizin yasadiklariniza benzer durumda kalanlar bulunmaktadir.Yapmaniz gereken her seyi yapmissiniz.Kart bilgilerinize ulastiklarini ve bu bilgiler ile islem yaptigini dusunuyor iseniz bence bankaniz ile bu tarz bir islem yapilmis mi sorgulayabilirsiniz.

 1  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 0850333689608508111205 nolu numaradan mesaj geldi. "bolge calısmasında evınız uygun gorulmus ve onaylanmıstır. yenileme fırsatı yakaladınız" diye mesaj geldi.
 • 0850333737319.10.2016 günü saat 09.30 civarında aranmışım. Duymadığım için açmadım. 10 dakika sonra geri dönüp aradığımda sadece bozuk ve hiç duymadığım türden bir müzik sesi geldi, telefona cevap veren olmadı. Bir kaç arkadaşımı arayıp sorduğumda onların da aynı numaradan arandıklarını, açtıklarında benim tarifime uygun cevapsız devamlı müzik sesini duyduklarını anlattılar. Öğleden sonra bir konu için geçmiş telefon konuşma kayıtlarını incelediğimde 18.08.2016 ve öncesi telefon konuşma geçmişinin silindiğini, ama mesaj geçmişlerinin sistemde durduğunu farkettim. Arkadaşlarımı arayıp durumu onlara anlattığımda ve kendi telefon görüşme kayıtlarını da kontrol etmelerini istediğimde onlarda da hemen hemen aynı tarihlerdeki kayıtların silindiğini söylediler. 2 gün sonra tekrar kontrol ettiğimde bu sefer 29.08.2016 tarihine kadar olan bilgilerin silindiğini gördüm. Birileri bir takım bilgilere ulaşmak istiyor... konuyu şikayet etmeye karar verdim. hadi hayırlısı bakalım.
 • 08503333608Bir savcıya denk gelmiyor mu bu mesaj.
 • 08503334273Laf kalabalığı veya başka yollarla üye yapılıyor .Ayrılmak isteyen ayrılamıyor.Hiç hizmet almadığım halde bir hayli ödeme yaptım.İki yıldan çok oldu ayrıldığımı bildirdim.standart rakamları 671 tl yi ödemezsem icraya verilecekmişim.Bunları mali polise bildirmek ve mahkemeye vermek lazım.
 • 08503333066arayan numara: +608502220444 hesap işletim ücreti iadesi olarak 385.-tl iade edilmesi onaylandı bu tutarı kartınıza nakit olarakmı yatıralım, puan olarakmı yatıralım dediler, tc no ilk 2 rakam ve son iki rakamı biliyorlar iş adresimi biliyorlar doğrumudur diye teyit istiyorlar doğru değilse yeni adres güncelleyelim diyorlar, sonra telefon kapanıyor.