08503337475 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8503337475 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 333 74 75 nolu hat en son  2.5.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 37 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 9 adet yorum yapılmıştır.

 • 8 ay önce

  Sakın acmayın bilmem ne elektrik firması bizim özel numaralarimizi ne olduğu belirsiz firmalara para karsiligi satiliyor.Bağlı bulunduğunuz oporatörü aradiginizdada bizim bilgimiz yok biz vermiyoruz diyorlar..Ha ha bizde yedik size yavsiyem truecaller diye bir program var indirin cebinize rahatlayin hatta istediğiniz numara yi engelleyen...

 • 8 ay önce

  Ortam bozulmuş insanların kafası hep borç düşünmekle meşgul bunlarda fırsatçılık yapıyorlar

 • 8 ay önce

  Ellerinde telefon numaralarınız var. Bu numaralar Telefon şebeke sağlayıcılar tarafından kişi ve kurumlara satılıyor. Hiç kimse birşey bilmiyor gibi davranıyor. Ama aslında herkes kimin ne halt yediğini biliyor. Bilmediğiniz numaralardan gelen telefonları ihtiyatla açın ve çok dikkatli olun. Dikkat edin sizi çaldırıyor ama telefonu açtığınızda hat açık değil ve sanki siz karşı tarafı aramış gibi telefonun açılmasını bekliyorsunuz. Bunu duyduğunuzda bilinki karşınızdaki kötü niyetli dolandırıcıdır.

 • 8 ay önce

  Trpaş elektirik diyor yüzde 10 indirim var dedi felan ilgilenmedigimi söyledim sonra araştırdım öyle bişey yok, adalet yok herkez dolandırıcı olmuş be :(

 • 8 ay önce

  Zırt bırt arayıp sinir etmeten başka bir işe yaramıyor

 • 8 ay önce

  Açmayın sakın, ne olduğu belli değil

 • 8 ay önce

  dolandırıcıdır yeni bir sistem işte

 • 8 ay önce

  Sakın açmayı. Şüpheli bir tel araması.Bir elektrik genel müdürlüğü adına konuşuyor kendi ismini ismini vermiyor gelen elektrik faturası ne kadar diye soruyor 70-80 TL dedim, sonra sordu 120 TL geçmiyor mu hayır dedim ve karşı taraf kapadı.

 • 8 ay önce

  Sakın açmayı. Şüpheli bir tel araması.Bir elektrik genel müdürlüğü adına konuşuyor ismini vermiyor gelen elektrik faturası ne kadar diye soruyor 70-80 TL dedim, sonra sordu 120 TL geçmiyor mu hayır dedim ve karşı taraf kapadı.

08503337475 numarası ile ilgili bilgiler

08503337475 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !