08503403110 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8503403110 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 340 31 10 nolu hat en son  12.7.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 33 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 11 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  5 ay önce

  45 arti 15 digiturk kampanyası var katilmak istermisiniz dediler kabul ettim Digitürk geldi kurulum yapıldı şimdide diyolar ki 60 arti 15 digiturk 75 tl faturaniz var diyip madur ettiler beni dolandırıcı bunlar

 • 5 ay önce

  telemarket yapan bir kuruluş telefonda internet hizmeti satıyorlar. normalde bir sıkıntı içermiyor ama cevaplayıp cevaplamamak size kalıyor. En başta bu numara sizi rahatsız edecek kadar devamlı arıyorsa geri dönün rahatsız olduğunuzu belirtin yada numarayı direk olarak bloklayın olmadı şikayet edin. beni bir kere aradılar. ben kullandığım hizmetten memnum söylediğiniz avantajları istemiyorum dedim mümkünse tekrar rahatsız etmeyin ben hizmetimi direk kurumlardan alıyorum dedim. oldu bitti.

 • 5 ay önce

  Cm security uyarı veriyor zaten. Beni aradı direk mesgule aldim

 • 5 ay önce

  Muzik dinletiyorlar dinlemeden kapattim tavsiyemn ilgilenmeyin

 • 5 ay önce

  Beni de az önce aradılar. Ttnet adına arıyoruz. xxxx nolu sabit hattan internet kullanıyorsunuz doğru mu? diye sordular. Kullanmıyorum internet dedim. Cevaben evet interneti kapattığınızı görüntülüyorum şu an dedi. Ne amaçla aradınız dedim. Daha uygun fiyatta internet kullanmanız için aradık dediler. İlgilenmiyorum deyip kapattım. Arkadan da sürekli bir çağrı merkeziymiş gibi sesler geliyor. Daha inandırıcı olsun diye sanırım. Dolandırıcılar. İnanmayın.

 • 5 ay önce

  Benide biraz önce aradı. Ttnet Türktelekom ve Superonline adına genel arama vs birşeylerdedi. Nerden arıyorsunuz diye sürekli sordum. Anladım ve suratına kapattım. Dolandırıcılar.

 • 5 ay önce

  müzik dinletiyorlar açmıyorlar.neyin nesiyse meçhul

 • 5 ay önce

  Dolandırıcı tutturamayınca yüzüne kapatıyor inanmayın

 • 5 ay önce

  Az önce aradılar.Açmadım zaten bu tarz numaraları açmıyorum bir işim olursa kurumlarla kendim görüşürüm zaten :)

 • 5 ay önce

  dolandırıcı inanmayın 2 dk önce benide aradı aynı şekilde ttnet ve süper online internet işbirliği nedenile arıyorum diyip bu numara devlet iznile alınmıştır dedi

 • 5 ay önce

  Telekom, superonline vb. adına arıyor. Ben sizi "genel olarak" arıyorum diyor...Bilgi vermeyip, benim muhtabım sözleşme yaptığım kurum deyince beklemeden "iyi günler" deyip kapatıyor...Telekom, Superonline vb. firmaların adını kullandığı için de evet "nitelikli dolandırıcılık" ve / veya "nitelikli dolandırıcılık teşebbüsü" ve / veya "izinsiz olarak ticari kaygı ile rahatsız etmek"....

 1  

08503403110 numarası ile ilgili bilgiler

08503403110 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !