08503601037 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8503601037 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 360 10 37 nolu hat en son  1.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 33 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 9 adet yorum yapılmıştır.

 • 48 gün önce

  bu numara dolandırıcıların numarası daha önce beni turkassist karta abone ettiler kullandıgımm kredi kartının bankası tarafından yonlendirildigini söyldiler ödemyi aldıktan sonra iptal ettirdim kartımı hala arayıp iptal işlemi için 360 tl istiyorlar daha önce ödemişsiniz diyorlarr yalan söyleyip insanları dolandırmak amacıyla dikkat edin lütfen hiç bi şekilde de açmayınn

 • 58 gün önce

  Bu numaraya dikkat kıl payı az meblayla kurtardık

 • 2 ay önce

  bu gün aradılar, aynı şekilde 360 lira borcun var, hangi karttan alalım dediler. Siz de hangi kartım kayıtlı dedim, ben de olmayan bütün kartları saydılar, kadının konuşma tarzından belli zaten, seviyesi düşük.

 • 2 ay önce

  Beni aradılar şüphelendim sorguladım evet dolandırıcı bunlar sigorta falan yok ama diyorsun düşününce

 • 2 ay önce

  bir haftadır aralıklarla arıyor ses vermiyor. çok rahatsız edici

 • 2 ay önce

  benide sürekli arayıp sigorta yaptırdığımı borcumun olduğunu söylüyorlar halbuki aylar önce iptal ettirdim hiç kullanmadığım sigorta işlemini.bence dolandrıcı bunlar

 • 3 ay önce

  Merhaba Eşimin Asist kart üyeliği vardı. İptal ettirdik. Sürekli bu numaradan aranıp ödemesini yapmadığını söyleyip ödeme istiyorlar. 3 ay önce Savcılığa verdim takipsizlik verdi. Bugün eşim arandı ben konuştum,tekrar Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Değerli savcılarım bu çakal tayfalarına gerekli cezaları vermenizi rica ederim. Ben bu çakallarla dans ederim. Bu çakalların dilinden anlamıyan insan kendini nasıl savunacak.

 • 8 ay önce

  bugün 4 defa 10.48 de ısrarla arandım ama telefona cevap vermedim. Sanırım bir dolandırıcılıkla ilgili

 • 10 ay önce

  Bir dolandırıcılık numarası.Sizden bilmediğiniz bir sigorta taahüdünüz olduğunu bunun iptali için banka kart numaranızı.arkadaki üç haneli numarayı,son kullanma tarihini falan öğrenmek istiyor.Tamamen dolandırmak için arandığımı sanıyorum.İstediklerini vermedim.Banka kartımı değiştirdim.

08503601037 numarası ile ilgili bilgiler

08503601037 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !