08504440444 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 444 04 44 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)4440444 nolu hat en son  13.3.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 28 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 8 adet yorum yapılmıştır.

 • 46 gün önce

  bu *** benide aynı oyuna getirmeye çalıştılar ama sağolsun yapı kredi müsteri hizmetleri hemen kartlarımı ve hesaplarımı bloke ederek büyük bir zarardan kurtardılar.ben hızlı ve sonuç odaklı çalışmalarından dolayı banka çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 • 48 gün önce

  Faizsiz Kredi verelim diye dolandırıcıların aradığı numara.

 • 3 ay önce

  HAKLISINIZ SİZE BANKAMIZDAN YANLIS BİLGİ VERİLMİŞ DİYOLAR SONRASINDADA SORUMLULUGUMUZDA DEĞİL DİYOR YAPI KREDİ BANKASI.BÖYLE BİR KEPAZELİK OLABİLİRMİ.MÜSTERİ BOYLE MAGDUR EDİLEBİLİRMİ.HERSEY KAYIT ALTINDA VE GEREKLİ DAVALARIMI ACTIM.YAZIK ÇOK YAZIK...

 • 3 ay önce

  YAPI KREDİ BANKASI BİLGİLERİMİZİ KORUYAMAMISTIR VE HATTA ARKASINDA DURMAMISTIR.BİZİM FARKINDA OLMADAN DOLANDIRILMAMIZDA BANKANIN KENDİDE OLAYA MÜDAHİL OLMUS MÜSTERİ TEMSİLCİSİ KÜBRA HANIMDA BANA YANLIS BİLGİ VEREREK DOLANDIRILMAMA SEBEP OLMUSTUR.BANKA KAYITLARINDADA BU MEVCUT VE DOGRULANMISTIR.RESMİ MUSTERİ TEMSİLCİSİ 08504440444 NUMARASINI BANKA MUSTERİ HİZMETLERİ NUMARASIDIR DEYİP BİZİ KANDIRMISTIR,ARTI ARAYAN KALPAZANLARDA BUTUN BİLGİLERİMİZ ELİNDE OLDUGU İÇİN ONLAR İÇERDENDE BERABER HAREKET ETTİKLERİNİ DUSUNMEKTEYİM.BANKA BİZİM SORUMLULUGUMUZDA DEĞİL DİYE CEVAP VERMİŞ BİZE.GEREKLİ DAVAMI ACTIM SONUCUYLA BİRLİKTE ULUSAL KANALDADA CIKMAYI GOSTERMEYİ TALEP EDİCEM HERYERDEN VE BURADADNDA PAYLASICEM.TÜM KAMUOYUNUN BİLGİSİNE SUNARIM...

 • 4 ay önce

  Benide aradılar. Dolandırıcılar. Yapı Kredi ile alakası yok.

 • 7 ay önce

  SAHTE YAPI KREDİ BANKA NUMARASI : Kredi kartı numaranızı söyleyerek 5 dakika önce bir harcama yaptınız deyip sizi paniğe sokarak kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışıyorlar. Aradkları numaranın son bölümünde Yapı Kredi Bankasının 4440444 numarasını kullanıyorlar ama Yapı Kredi Bankası ile hiçbir ilgileri yok. Kişisel bilgilerinizi vermeden telefonu kapatın, eğer verdiyseniz hemen bankanızı arayıp kredi kartınızı kapattırın ve başka bir numara ile yeni bir kredi kartı başvurusunda bulunun. Bunu hemen yapmalısınız çünkü o sırada sizin kredi kartınızla kendilerine alşıveriş yapıypr olabilirler.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  9 ay önce

  08504440444 numarasından arandım ve kesinlikle üçkağıtçı. Numara benzerliğinden dolayı bizde yedik ve dolandırıldık. Bütün banka bilgilerinin ellerinde olması çok manidar ve banka suçlu bu konuda. 9500 TL dolandırdılar bizi 15.07.2017 tarihinde. Bankaya, emniyet ve savcılığa başvurularımı yaptık sonuç bekleyeceğiz. Sonuç alamazsak bütün eş dost akrabalarımın yapıkredi kartlarını kapattırmayı düşünüyorum. Beni aradıktan sonra 4440444 u aradım ve bu numaranın görüştüğüm temsilci belki dalgınlıkla bankaya ait olduğunu söyledi. Bende o rahatlıkla tamam deyip kapattım. 2 gün sonra işlem onaylanmış kredi kartımdan EFT işlemi yapmışlar. Telefon kapattırıldı sonunda görüşmemin. Müşteri hizmetlerine sorduğumda bu işleminde bazı durumlarda olabileceği bilgisi verildi bana. Banka bu durumlardan dolayı arkasında durması gerekiyor bu durumda. Bakalım görelim.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  9 ay önce

  Dolandırıcıların 02124440444 ile beraber kullandıkları numaradır. Arayıp kredi kartınızdan hatalı işlem yapıldığını iptal edilmesi için gelen şifreleri falan söylemenizi istiyorlar ve hesaplarınızı ele geçiriyorlar. Kanmayın, KORKMAYIN kapatın kendiniz bankayı arayın o ısrarla bir şeyler anlatmaya çalışsa bile dinlemeyin. Beni de dolandırmaya çalıştılar. Çok şükür son anda yırttım.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları