08504737118 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8504737118 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 473 71 18 nolu hat en son  22.10.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 84 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 31 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • 5 saat önce

  22.10.2016 10.09 da aradılar. İnternet aboneliğiniz bitti yenilemeniz gerekiyor dediler. inandıramadıklarını anladıklarında hemen kapattılar.

 • 1 gün önce

  Arayıp sadece şarkı dinletiyorlar bir sonraki aramalarında ise d smart vs dolandirmaya calisiyorlar.

 • 7 gün önce

  bugün beni de aradılar ttnetle ben görüştüm deyince telefonu kapattılar

 • 8 gün önce

  BENİ DE İNTERNET PAKETİMİN SÖZLEŞMESİNİN BİTTİĞİNİN VE BUGÜN SÖZLEŞME YENİLEMEZSEM ZAMLI BİR FATURA ÖDEMEK ZORUNDA KALACAĞIMI AVANTAJLI BİR SÖZLEŞME İÇİN ÖNERİDE BULUNACAKLARI İLE İLGİLİ ARADILAR .İTİBAR ETMEYİP KAPATTIM GÜN BOYUNCA 4 KEZ ARADILAR AÇMADIM ....

 • 10 gün önce

  Bu telefon numarasının DİGİTÜRK BAYİSİ olduğunu Digitürk'ün kendisinden öğrendim. Tüketicileri kendilerinin Telekom yetkilisi olduklarını ve internet sözleşmemin bittiğini söyleyerek kandırıp DİGİTÜRK MÜŞTERİSİ YAPMAKTADIR. Digitürk ise bu kişilerin kazandırdığı müşterilerden sözde ücretsiz kurulumda harcadıkları malzemeler için para almakta ancak kandırıldığınız için sözleşmenizi iptal ederseniz, ilave faturalar çıkarmaktadır. DİKKAT BU YENİ BİR DOLANDIRICILIK YÖNTEMİ.

 • 28 gün önce

  Dolandırıcı, numarayı facebook twetter gibi sosyal meydada afişe edin, uğraşabilirseniz polise bildirin savcılığa verin ....

 • 11 gün önce

  Beni de aradılar, ben Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundum, sizlerde suç duyurusunda bulunun.

 • 12 gün önce

  bu telefondan arandım ve internet sözleşmemin bittiği söylendi. üç kampanya önerildi, bunlardan en ucuz olanı süperonline internet bağlantısı ve digitürk üyeliğiydi. Ben de kabul ettim. Digitürk'ten arandım ve internet hizmetini süperonline'dan aldığım için kampanya kapsamında aynı ücret bilgileri verilerek üye olduğum söylendi, ücretsiz kurulum için evime geldiler. Kurulum sırasında lnb ve kablo için 60 tl ücreti DİGİTÜRK BAYİSİNE ÖEDEDİM. Ancak arayan telefon numarasının dolandırıcılık yaptığı ve internet sözleşmemin bitmediği ortaya çıktı. Digitürk aboneliğimi iptal ettim.

 • 14 gün önce

  Sahtekârlığın tavan yaptığı, kimlik bilgilerimizin insanlık ve vatan hainlerinin ellerinde vatandaşımıza şantaj ve çıkar amaçlı dolaştığı ve bir türlü devletin Telekom ve güvenlik birimlerinin bu alçakların kökünü kazıyamadığı acayip bir zamanda yaşıyoruz! Bu ve bunun gibi pek çok numarayı telefonuma sapık 1, sapık 2 vs. diye kaydettim, rehberde yer kalmadı. Ya akıllı telefonu olmayan ya da numara görünmeyen sabit telefonları olanlar ne yapıyor? Allah'ın "KAHHÂR" ism-i şerifi bu sapık sahtekârların ve onlara göz yumanların üzerine olsun! (âmiiin!)

 • 15 gün önce

  Bu numarayı kullanmalarına izin verenler ve bu hattı iptal etmeyenler de bu dolandırıcıların faaliyetlerine dolandırıcılıklarına ortak olmuş olmuyorlar mı ?

 • 15 gün önce

  BUGÜN 2 KERE ARANDIM SADECE MÜZİK ÇALIYORDU DAHA SONRA KAPATTIM..

 • 17 gün önce

  bu numara benim cep numaramı aradı türk telekom hattınızın süresi bitmiştir dedi. sizi daha ucuz ve daha avantajlardan yararlanacağımı d smart gibi kanaldan yararlanacağımı söyledi. bende inandırıcı bulmadım. yoldayım araba kullanıyom dedim hırçınlaştı adeta zora koşar gibi bende kapattım. bu kişilerin bu hattının kapatılması hat sahiplerin cezalandırılmasını eğer türk telekomla alakası yok ise istiyorum. benim hat bilgileriminde gizli tutulmasını istiyor saygılar sunuyorum.

 • 17 gün önce

  5 Ekim 2016 tarihinde internet kullanım taahhüdünüz bittiği için arıyoruz dediler, ben taahhüdümü yeniledim deyince telefonu yüzüme kapattılar. Türk Telekom'u arayıp, 08504737118 numaranın kendilerine ait olmadığını öğrendim.

 • 18 gün önce

  Sahtekar bunlar. İtibar edip bilgileriniz vermeyin. İnternet alt yapı çalışması diye başlıyorlar. şikayet edeceğim dedim hemen kapattılar..

 • 18 gün önce

  aradılar. ayın taktik süreniz bitti 125 tl lik fatura ödemek zorunda kalacaksınız d smart falan deyince ne alaka d smart elini veren kolunu kaptırıyor dedim. size ne dedim ben belki 150 tl ödemek istiyorum size ne dedim. sonra düşüneyim size bilgi veririm deyince süre bitiyor falan bu gün son dedi *** *** konuşmasından dolayı dik ve ters cevap verdim kapattı. şerefsiz. bir gün sonra tekrar aradı ben de açmadım.

 • 18 gün önce

  bugun benı aradılar tc numaramı verdım bı an boşluguma geldı d smart verecegız dedıler onaylamadım yıgen varken aradılar o açtı telı bızım ttn uyelıgımız bıtmedı dedı dolandırıcımısınız dedı pat kapadılar telefonu korkum tc ellerıne gectı ne yapabılırım sıkıntı cıkar mı acıl cvplarsanız sevınırım

 • 21 gün önce

  Beni 01.10.2016günü ttnet ten arıyoruz taahhütünüz bitmiş diye aradılar. Ne taahhüdü dedim 2014 te abonelik yapmışsınız dediler. Ama ben 2014 te yapmadım deyince kapattı.

 • 21 gün önce

  Türkiye İnternet Servisi diye de arıyorlar.

 • 21 gün önce

  Benide 30/09/2016 ve 10.10.2016 tarihlerinde aradılar hemde ısrarla ve yüzsüzce açmıyorum ama yine arıyorlar kim diye bu no yu burdan sorguladım ANLASILIYOR KI DOLANDIRICILAR

 • 21 gün önce

  Beni daha öncede arayıp 3 sene önce bitmiş üyeliğimden bahsediyor. Dolandırıcı bunlar. Bugünde aradılar hiç açmadım.

 • 21 gün önce

  01.10.2016 tarihinde sabah 09:20 sularında aradı , telefon açan kişini hitabından anladım ne mal olduğunu ttnet adsl sözleşmesinin sona erdiğini söylediler, halbu ki sözleşme 2017 nisan ayına kadar devam ediyor , bunu çok iyi bildiğim için sordum sen türktelekomun yetkilisi misin, daha soruya cevap vermeden kapattı , belki biz atlattık ama bir başkasının canı yanabilir , inşaallah bu adi herifler cezalarını hem bu dünyada hem de ahirette çeksinler, vesselam.

 • 23 gün önce

  Beni aradılar hic bir şekilde muhatap olmadım ve kapattim

 • 27 gün önce

  Benide aradilar internet sozlesmeniz bitti dediler internet babamin ustune olmasina ragmen benim o an aklima gelmedi kimlik numarami aldilar dsmart internet uyeligi icin onay aldilar yuksa yuz lira ceza odiyecegimi soylediler onaydan sonra baska numara aradi onay aldi randevu icin en kisa tarihte ariyacaklarini soylediler bu durum karsisinda ne yapabilirim kimlik numaram bu sahtekarlarin eline gecti polise bilgi versem faydasi olurmu

 • 27 gün önce

  Hem sahtekar hem de yüzsüzler. Ablamı aramışlar bu numaradan. Sözleşmeniz bitiyor yalanı ile konuya girmişler. Ablam demiş ki, ben ttnet değil başka bir firmanın internetini kullanıyorum. Oda demiş ki, o zaman sizi ikinci numara olarak veren bir yakınınız olabilir. Ablamda kardeşimdir deyip, benim numaramı vermiş. Herif utanmadan beni aradı. Bende bu olayları aklımda tutabildiğim için, ulan dedim benim sözleşmem 2017 Mayıs'a kadar devam ediyor. Sen kimi dolandırıyosun? Pat diye kapattı.

 • 27 gün önce

  beni perşembe günü aradılar benim adım gamze sahin dedi türk Telekom dan arıyorum dahilinumaram 134 dedi d smat 15 dakika sonra seni arayacak dedi aradılar adres bilgilerimi aldılar dsamat kutusu gellcek dediler gelmedi dsmatı aradım 0yle bilgi yok dediler vaz geçersen 200 tl zecası var dediler ne yapmam gerek

 • 28 gün önce

  Beni de aradılar , evde internet filan kullanmıorum ama internet sözleşmemin bitmek üzere olduğunu söylediler, internet kullanmıomusunuz diye sordu bi de utanmadan.dolandırıcı bunlar deşifre edelim

 • 28 gün önce

  24.09.2016 cumatesi gunu bu numara ikinci kez aradı, turk Telekom un alt yapısından alt biriminden falan arıyoruz diyorlar, benim internetim telekoma gidip anlaştığım bir kampanyaya dahil. fakat arayan hatun kendisinin telecomdan olmasına rağmen illa d smart a geçmemi tavsiye ediyor. yaklaşık bir ay once arandığımda bu tur işlemleri telefondan değil telecoma gidip halletmeyi tercih ettiğimi söyleyip telefonu kapatmıştım. Gecen arayışlarında kampanyaya gecmessem normalde 55 tl olan faturamın 98 tl kesileceğini söylemişti bende kesin deyip kapatmıştım. Bugun de aradıklarında eger onlara evet veya hayır diye cevap vermessem hemen faturayı 75 tl olarak keseceklerini söylediler. ben yine rahat ol dedim kapattım telefonu. böyle seyleri zaten telefondan halletmeyi sevmediğim için kale almadım. daha sonra google dan bi sorayım dedim baktım gerçekten sıkıntılı bir numaraymış. ne anlatırlarsa anlatsınlar dikkate almayın. ben turk telecoma gider yuz yüze hallederim diyin kapatın telefonu.

 • 29 gün önce

  bugünde beni aradılar eğer bir daha ararlarsa kendileri hakkında suç duyurusunda bulunacağım çünkü yaptığım işlemler yapılmamış gibi söyleyip tuzağa düşürmeye çalışıyorlar.

 • 29 gün önce

  6 sene önce kapattığım internetim için sözleşmeniz sona ermek üzere diye arıyorlar . seneler önce internet hizmetimi kapattığını söyleyince suratıma kapattılar . Turk Telecom la görüştüm ve durumu ilettim. Türk telekom aracılığıyla aransanız 444 lü numaradan aranırsınız dediler . İnanmayın dolandırıcı telefonları

 • 29 gün önce

  6 sene önce kapattığım internetim için sözleşmeniz sona ermek üzere diye arıyorlar . seneler önce internet hizmetimi kapattığını söyleyince suratıma kapattılar . Turk Telecom la görüştüm ve durumu ilettim. Türk telekom aracılığıyla aransanız 444 lü numaradan aranırsınız dediler .

 1  .Sayfa  

08504737118 numarası ile ilgili bilgiler

08504737118 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !