08504737128 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8504737128 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 473 71 28 nolu hat en son  4.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 157 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 40 adet yorum yapılmıştır.

  2  
 • 7 ay önce

  bugün aradım d smarttan indirim kapyanız bitmiş olup d samarttan aile pakedi ile 69tl ödeyerk bu kapanyı kazandınız diye saçma teklifte bulundular benede ben sözleşmemi daha yeni yaptım bir yıl sonra bidecek dedim hayır dediler sözleşmniz devam ediyor ancak indirim kampayanız sona gelmiş dediler bende kapatıp d smartı aradım inanmayın böyle birşey yok o numarada bize ait deyil dediler analmadım şaştım nedir bu

 • 7 ay önce

  Merhaba ben de bu telefondan arandım fakat nasıl dolandıracaklarını hala çözmüş değilim!

 • 7 ay önce

  dolandırıcı bunlar.taahütünüz bitmiş dediler yeni yeniledim dedim bize aktarılmamış kusura bakmayın deyip kapattı

 • 7 ay önce

  Arayıp sizin bilgilerinizi söylüyor, ısrarla kendi söyediklerinin doğru olduğunu ispatlamaya çalışıyor. Türk Telekom'dan/TTNET'ten/D-Smart'tan arıyorum tarzı cümleler kullanıp yarı profesyonel derecede insanları dolandırıyorlar. Arkada planda da hafif bir gürültü vardır çağrı merkezini andırmak için. Fakat müşteri hizmetleri tarafından aranmadığınızı zaten ilk başta kullandıkları dandik mikrofondan dolayı seslerinin cızırtılı gelmesinden anlayabiliyorsunuz.

 • 7 ay önce

  türk telekomla nbir alakası yok arkadaşlar

 • 7 ay önce

  Ikinci seferde actim turk telekomdan ariyorum dedi internet teahhutunuz bitmis dedi .bir bilgim yik dedim .size geri donecegiz dedi kapatti.

 • 7 ay önce

  çabuk anlat deyince yüzüne kapatı it herif

 • 7 ay önce

  24.04.2016 günü aradı, ilkinde açmadım, ikincide açtım, müzik verince kapattım. Bir daha çaldırdı, açmadım. Üçüncü defa aradı, açınca"ben ttnet'ten arıyorum, sizin internet taahhütünüz bitmiş, sizin portunuz ttnet ve dsmart içeriyor" deyince benim de önümde kayıtlı ttnet taahhüt bilgim vardı "benim taahhütüm 2017'de bitiyor" deyince hemen telefon kapandı. Nasıl bir şeyse iyi niyet olmadığı anlaşılıyor.

 • 7 ay önce

  ttnet veya türktelekom tarafından arandığım söylendi doğrumudur.

 • 7 ay önce

  dolandırıcı bunlar kanmayın. İnsanları TTNET TURKTELEKOM DAN ARIYORUZ DİYE KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR.

  2  

08504737128 numarası ile ilgili bilgiler

08504737128 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !