08504737806 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8504737806 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 473 78 06 nolu hat en son  10.4.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 55 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 10 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 8 ay önce

  SAYIN; hasan fidan Ev sahane' bölge calismasinda eviniz uygun görülmüstür ONAYLANMISTIR evinizi ücretsiz yenileme firsati kazandiniz 08504737429

 • 10 ay önce

  Bu numaradan evim şahaneye başvuran bir arkadaşımı aramışlar ve uygun görülürseniz 1 hafta içinde geleceğiz ama size önce kargoyla evrakları göndereceğiz ve noter masrafı olan 269 tl yi yatırmanız gerekiyor demişler.Araştırdığımda anladım ki zor durumda olan insanların olduklarını bildikleri halde bu insanları yinede dolandırmak isiyorlar.Burada önemli olan 269 TL değil hayal kurulan mutluluğun,kendi imkanlarıyla evlerini güzelleştiremeyen insanların hayallerini çalmak!Yazıklar olsun.Düşene bi tekme daha atma tabiri bu olsa gerek!Allah sizi ıslah etsin!!!!

 • 10 ay önce

  kesinlikle cevaplamayn .ismini bile yanlış yazıyorlar.ev şahane aslında evim şahane.

 • 10 ay önce

  Banada geldi sms. Kanal d nin adını kullandılar. Savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı söyledim, kapattım. Kanal d yi aradım adınız kullanılıyor. Duruma müdahil olun dedim bizle alakası yok dolandırıcı onlar dedi. ilginç değilmi????

 • 10 ay önce

  İKİ KEZ SN...........EV SAHANE BÖLGE ÇALIŞMASINDA UYGUN GÖRÜLMÜŞTÜR. ONAYLANMIŞTIR.EVİNİZİ ÜCRETSİZ YENİLEME FIRSATI KAZANDINIZ. 08504737806... O KADAR CAHİL Kİ BU MESAJI YAZIP YOLLAYAN. BİR KERE HİÇ BİR KURUM UYGUN GÖRÜLMÜŞ ONAYLANMIŞ İKİSİ DE AYNI ŞEYİ NİTELEYEN KELİMEYİ KULLANIR MI? KARŞINDAKİNİ DE SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞAN KARA CAHİLİN BİRİ BİR KERE EV ŞAHANE ( PROGRAMIN ADINI BİLE YANLIŞ BİLİNÇLİ ŞEKİLDE BÖYLE KULLANIYORLAR. EVİM ŞAHANE ALDANMAYIN. HIRSIZLIK BU HIRSIZLIK. AMA İŞİN EN TUHAF YANI BU SİSTEME MÜRACAAT EDENLERE BU MESAJIN GELMİŞ OLMASI... EVİM ŞAHANE KANAL D KENDİNİ AKLAMALI BU DURUMDA, KULLANILAN DOLAYLI DA OLSA BU KANAL VE PROGRAMIN İSMİ.....

 • 10 ay önce

  Bu numaradan evim şahane adına aradılar. Bu insanlar dolandırıcılıkta sınır tanımıyorlar. Yuh artık diyorum .

 • 10 ay önce

  Bugün msj i gördüm ve aradım. Bu arada benim adima eşimin başvurusu olmuş evim sahaneye. Numarayı aradığımda telefona cevap veren bayan ad soyad teyid ettikten sonra, açık adres istedi, paylaştım. Hiç bir ücret odemeyeceğimi, uygun görülmesi durumunda 269 tl noter masrafı olacağını aktardı. 1 hafta içerisinde ugranacagi bilgisini vererek görüşmeyi sonlandırdi.

 • 10 ay önce

  EV ŞAHANE DİYE DOLANDIRICILK YAPMA NİYETİ OLDUĞUNDAN ŞÜPHELENİYORUMÇ

 • 10 ay önce

  Arkadaşlar bunlara kanmayın. Zira bizim hiç bir başvurumuz olmadığı halde banada mesaj geldi. Bunlar şer... dolandırıcılar. Sakın kanmayın.Bu arada işine gelenleri ihbar kabul eden savcılar. Sakın bizlerin bu şikayetlerini görmeyin olurmu ?

 • 11 ay önce

  Sahane bolge calismasinda eviniz uygun gorulmustur.evinizi ucretsiz yenileme girsati kazandiniz.diye mesaj atilmis. Her halde bir dolandirma calismasinin on hazirliği kanmayi.

 1  

08504737806 numarası ile ilgili bilgiler

08504737806 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !