08504737858 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 473 78 58 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)4737858 nolu hat en son  17.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 159 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 58 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • 4 ay önce

  biraz evvel benide aradılar 2 kere çaldırıp kapattılar itibar etmeyin bu gibi numaraları hemen engelliyorum

 • 4 ay önce

  Bir bayan az önce bu numaradan beni aradı, "internet paketiniz bitmiş, haberiniz var mıydı" dedi. "Benim internet paketim yok" deyince anında telefonu kapattı. Dolandırıcılıkta sınır tanımıyorlar!

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  9 ay önce

  3 adet internet aboneliğim olduğu için tarihlerini net bilmiyordum bu numaradan arayip 01.06.2016 tarihinden taahhütümüm biteceğini belirttiler. Bende d smart geçişi onayladim. Daha sonra TTnet ten 450 tl fatura geldi. TTnet birşey yapamayacağini söyledi. Sakın bu insanlara para kazandıracak hiçbir işlem yapmayın.benim vaktim oldukça boş bu arkadaşlarla sonuna kadar uğraşacağim. Ama siz benim ilk defa yaptim bir hayati yapmayın ve tanidiklariniza yaptirmayın . Bu numarayıı herkesle paylaşmanizi öneririm. Sonuçta kimse benim gibi kazık yemesin.

 • 10 ay önce

  biraz önce beni telekomdan aradıklarını söylediler.sözleşmemin bittiğini hemen dsmarta geçmem gerektiğini yoksa faturamın 95.tl olup her ay artacağını söylediler. ben süperonlineye üyesiyim dedim değiştirmek istemiyorum deyince sinirlenip suratıma kapattılar.dolandırıcılar az daha bilgilerimi verecektim ama adam tehditvari konuştu o yüzden şüpelendim.sakın itibar etmeyin

 • 10 ay önce

  Her gün bir kere arıyorlar. Açıyorum bir müzik çalıyor müzik bitince kapanıyor. İyice salakşaştılar mıdır nedir :) yoksa telefonu açımca bize mi yazıyor? Aynı durumu yaşayan vAr mı?

 • 10 ay önce

  Beni 9.6.2012 de aradılar. Arkada telefon konuşmaları fonu olan bir ortam yaratılmış aceleci ve anlaşılmaz bir kadın sesi ( internet bağlantınız bitmiş tazeleyelim mi? ) dedi. (Anlamadım hangi internet bağlantısı , benim internet bağlantısı devam ediyor.) dedim. Yine o parazizli ve anlaşılmaz aceleci ses (Tazeliyoruz) dedi. Ve telefonu kapattı. Eeee... N'olacak şimdi.?

 • 10 ay önce

  benide aradı ****** çocukları sistemi kurmuşlar bay bayan arıyolar kurum olmuş resmen sert çıkarsanız kapatırlar inanmayın sakın

 • 11 ay önce

  DOLANDIRICILAR!!!!! Az önce beni aradılar Türk Telekom'dan aradıklarını söylediler. Önce İnternet sözleşmemin ne zaman biteceği sordular ben bilmiyorum deyince 20 Mayısta bittiğini ve yenilemem gerektiğini söylediler. değişik tarife ve operatör bilgisi verdiler daha sonra onay için tekrar arayacaklarını söylediler. Ben de 15 dk sonra arayın dedikten sonra hemen Telekom şubesine gidip, konu ile ilgili bilgi aldım. Kesinlikle dolandırıcı olduğunu anladım. Tekrar aradıklarında kabul etmediğimi söylediğimde hakaret etmeye faturamın zamlı olacağı gibi yalan yanlış saçmaladılar. SAKIN KANMAYIN!!!!

 • 11 ay önce

  bu namussuzlar internet ile ilgili ........ şirketi ise onlara taviz vermeyin bu numaraya cevap bile vermeyin.

 • 11 ay önce

  Yarım saat önce benide aradı bu numara kendini Tuğba olarak tanıttı, ve bilgilerimi istedi tabi ki vermedim sizi mahkemeye verecem diyip bağırdım çağırdım hakaret ettim geri vites yapıp sonra kapattılar bunlara itibar etmeyin sakın

 • 11 ay önce

  Geçen hafta beni de aradılar paketimin ind süresi bu ay bitiyor dediler 1 ARA lıkta bitiyor yanlıslık var, geçen yıl ki konusma bandını dinleyip sonra arayın diye tersledim. Muhtemelen bu numara sahibi bütün int SS ile anlaşmış para karşılığı bilgilerimizi alıyorlar ve kime ne aboneliği yaparlarsa pay alıyor olabilirler Diğer İSS ler de buna ses cıkarmıyor Yani bir nevi taşeron tutmuslar Ters bir şey olursa biz tanımıyoruz dieycekler Başka bir türlü tezgah aklıma gelmiyor Sizi aradıklarında kapatın ben sizi ararım deyin. abone olduğunuz kurumun tel nosunu rehberinize ekleyin Başka numaradan gelirse de ciddiye almayın Kimisinin gerçekten bitmiş olabilir Kimisinin de bitmediği halde yeni fatura göndermeye calısıyorlar Siz trukcellde iken aynı zamanda bir de DSMART abonesi yapıyorlar.

 • 14 ay önce

  Ben Dsmart int. abonesiyim. Az önce arayıp internet aboneliğimin bugün sona erdiğini, sözleşme yenilemezsem yüklü fatura geleceğini vs. söylediler. Dilersem başka bir sağlayıcı ile sözleşme yapabileceğimi belirttiler. Ben de biraz düşünme süresi isteyip öğleden sonra aramalarını söyledim. Derhal Dsmart'la bağlantı kurup sözleşme bitiş tarihimi onaylattım. Bu numaradan arandığımı belirtip bana söylenenleri aktardım. Bugün sözleşmemin bittiği yalan! Evet bunlar dolandırıcı. İtibar etmememi söylediler.

 • 14 ay önce

  Beni de aradılar az önce boş bulunup tc mi verdim sonra anladım tekrar arayip iptal edin dedim

 • 14 ay önce

  sorun oldu mu acaba bir bilgilendirme yapabilir misiniz.

 • 14 ay önce

  ARKADAŞLAR BURAYA GÜVENMEYİN DOLANDIRICI ŞİMDİ BENİ ARADILAR BENDE POLİSE NUMARAYI BİLDİRDİM. BİLGİNİZ OLSUN...

 • 15 ay önce

  "Türk İnternet Servisinden arıyorum, sözleşmenizin süresi xx tarihinde bitmiş." "Türk Telekom'dan mı arıyorsunuz?" "Evet" (Sözleşmeli kullanmıyorum, dolayısıyla sözleşme bitemez.) "Türk Telekom'dan aradığınıza nasıl emin olabilirim, verdiğiniz bilgilerde hata var." -- Klik, düüüüüüt. -- Be hayvan oğlu hayvan, sen telefon açıp benim zamanımı alma cüretini gösteriyorsun. Sonra senin zamanını alma ihtimali doğar doğmaz hiçbir açıklama yapmadan suratıma kapatıyorsun. Bu ne aymazlık, bu ne büyük saygısızlıktır böyle... Sizin de, sizin var olmanızı sağlayan sistemin de...

   Kimin Numarası: Türk İnternet Servisi

 • 15 ay önce

  burdan arayan kızın adı gamzeymiş onun mına orta bacağımı sokayım.

 • 15 ay önce

  Sen de onlardansın lavukoğlulavuk

 • 15 ay önce

  Kekleyecek adam arıyorlar, sakın itibar edip bilgilerinizi vermeyin. Kalpazanlıkta son boyut. Bu üçkağıtçıların cirit atmasına göz yumanlara da yazıklar olsun.

 • 15 ay önce

  şimdi beni de aradılar. aynı şekilde aboneliğin bittiğini ve yenilemem gerektiğini söyledir. ev adresi.. vs bilgileri veriyorlar. dolandırma amaçlı, sakın açmayın.

 • 15 ay önce

  ulan bu takozlarda beni az önce aradı tahhütüm eylül 2016 da bitiyor biliyorum bilmesem kekliycekler di beni efendim tahhütünüz bitmiş yenileyelim ayaklarına yattılar bende karıya bastım küfürü kapattı hemen ..yok dedim kesinlikle hiç birşey işlem yapmayın dedim ttneti aradım. bunlar dolandırıcı işte farklı sorularla bilgilerinizi çalıyolar işte kesinlikle bu şerefsizlere kanmayın.... bu amu...larını düdüklerim nerden buluyolarda benim numarayı arıyolar bilmiyorum ama hepsinin gelmişini geçmişini bi pazar günü akşamı güneş batarkene tenhada...... anladınız siz onu :)

 • 15 ay önce

  ben işlem yaptım gelip ücretsiz dsmart kurdular korkmana gerek yok işlem yaptıktan sonra arayıp servis sağlayıcınızı teyit edin.

 • 15 ay önce

  sözleşmem bitmişti gidip yenilemeye üşeniyordum 81 81 geliyordu,aradılar işlem yaptım ttnet 39 tl ye düşeceğini belirttiler onay aldılar.kıllandım ttneti aradım gerçekten işlem yapılmış gönlüm rahatladı yorumları okuyunca korkmuştum teyit edince rahatladım.

 • 15 ay önce

  benide aradılar ttnt aboneligimin bittigini ve yeniden fırsatlardan yararlanmam için kampanyaya dahıl etmek istediler.bende şimdi müsait degilim dedim ve ttnete telekoma gittim .sordum daha 6 ayım varmış paketin bitmesine..haa dedim bunlarda dolandırıcı..sakın ola ki kimlik bilgileri vermeyınız.nereden buluyor lar bizim bilgilerimizi bu şerefsizler..ttnet mi veriyor nerden buluyorlar..herkez şikayetçı olsun da hiç degilse başkalarının canı yanmasın..bütün işlemlerinizi hep yetkili olan resmi kurumundan yapmanızı öneririm.teşekkürler

 • 15 ay önce

  Az önce aradılar gerçi bu gibi numaralar ile bilgi paylaşmam ama cep telefonumdan sabit numaramı da söyleyerek sözleşmenin bitmiş olduğunu söylediler. Daha yeni sözleşme yaptığımı söyleyince suratıma kapattılar :)

 • 15 ay önce

  sıkıntı yok ben tckn verdim birde adresimi felan biliyorlar diye çekindim ttnetle sözleşme yenilemek istediğimi belirttim kurye dün geldi modem ve sözleşme getirdi işlemleri hallettiler kredi kartı felan isterlerse vermeyin ama ben yorumları okuduğumda çok şaşırdım.

 • 15 ay önce

  4 gün önce beni aradılar internet sözleşmemin bittiğini söylediler tc istediler boş bulunup verdim işlemelerimi gerçekleşleştireceklerini söylediler,ttnetle görüştüm gerçekten sözleşmem bitmiş.Bugünde eve gelip ücretsiz dsmart kurdular internetimi taşıdığım için.Başta bende dolandırıcı sanmıştım ama sıkıntı yok kurumsal bir işleyiş var gönlünüz rahat olsun.

 • 15 ay önce

  Bu ****** çocuklarına ben tc kimliğini verdim bir sıkıntı olurmu acaba konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi?

 • 15 ay önce

  Beni de aradilar ev adresimi soyleyip internet suremizin doldugunu alt yapinin superonline uygun olmadigini ttnet veya vodafonun 2 kat hiza sahip oldugunu hemen gecmemiz gerektigini soylediler istemiyorum diyince tel kapattilar

 • 15 ay önce

  Az önce aradılar son anda farkettim ki cıa program aracılığıyla araştırdım dolandırıcı olarak kayıtlı idi. Kafaya dank etti tabi biraz bekletip Türk Telekom ile irtibata geçtim teyit ettikten sonra ana avrat küfür ettim. İçimde kaldı ama daha sıralamadan suratıma kapattı.

 1  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA DETAY İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08504737336SN; AHMET CELiK Bolge calismasinda eviniz uygun gorulmus ve ONAYLANMISTIR.Evinizi ucretsiz yenileme firsati kazandiniz.Mimar Selim.08503403738 B357 Gelen mesaj budur salaklar adımıda bilmiyor inanmayın arkadaşalr
 • 08504737347Talep etmediğim bir şeyi neden kazanayım kazanmak istemiyorum : ) insanların saf duygulsrıyla oynayıp onları kandırmak bence su katılmamış orrrospu cocukluğudur.
 • 08504737142arkadaslar benmde 10 bin liralık kredim onaylandı dendi surat kargoyla geldı evraklarım 737 lıra masraf parası denıldı almadım suphelendım almıcamda.sadce kımlık nosuyla bıze ne gibi yaptırım cıkarabılırlerkı ımzaladıgımız bısey yok ortada tc numarasına ulaşmak zaten cok basıt herkesın kine ulaşabılırler.herhangı bır yaptırım soz konusumu bılen varmı acaba sikayet etmek gerekıyormu savcılıga yoksa
 • 08504737493Safmısınız kadeş hepiniz kimlik bilginizi vermis sonrada sorumlu degilim demissiniz oynamıyorum ben diyen bebeler gibisiniz Allah akıl fikir versin ... Herseyden sorumlusunuz ...
 • 08504737077Beni aradilar 650 istediler evraklar yoldaymis almayacağim savciliğa şikayet etcem 0212 998 05 44 beni arayan no bu o evrakları kıvırıp onların müsait bi yerine sokacam az kaldi