08504801784 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 480 17 84 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)4801784 nolu hat en son  9.8.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 26 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 11 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  az önce aradılar. türk telekom internet sözleşmemin bittiğini söylediler. ben de benim internetimin olmadığını söyledim türk telekomdan. suratıma kapattılar dolandırıcılar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Bende bugün arandım. Türk Telekomdan aradıklarını söylediler söZleşmemin bittiğini bundan sonraki aylar 98 lira geleceğini ve sözleşme yapmadığım takdirde faturalarımın artarak yükseleceğini söylediler. Sözleşmeler artık eskisi gibi değil söZleşmeyi feshettiğim takdirde 40 lira fazladan ödeme yapacağımı söylediler. Kabul etmeyince zamlı faturanızın çıkışını yapıyorum diyerek kapattılar. Telekomu aradım. "Biz o şekilde arama yapmayız" türünde açıklamaları oldu. Dolandırıcılığın her türlüsünü hesap ediyorlar. Arayan kişi Eda olarak tanıttı kendisini. Yazıklar olsun böyle insanlara... Para kazanmanın başka bir şekli kalmadı mı yani.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Dolandırıcılık yapıyorlar yukarıda anlatılanları aynısını yapıyorlar inşallah bunlara derhal bir çözüm bulunur hukukta bir karşılığı sanırım yok olsa zaten yapmazlar sikayet etsende polisde bir sey yapamiyor meymenetsiz Soytarilar

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Türk Telekom'dan arıyoruz, internetiniz 1 Ağustos tarihinde bitti dediler. (İnternet sözleşmemin bitmesine 1 sene var.) Eğer taahhütünüzü uzatmadıysanız faturamın artacağını söylediler. TT nin numarasının bu olmadığını söylediğimde google'dan aratırsanız görürsünüz dedi, bir kaç birşey daha söylediğim de yüzüme kapattılar. DİKKAT LÜTFEN!!!

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Sahtekardırlar. Dikkatli olun...yüzüme kapattılar işlerine gelmeyince

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Bu numara beni günde 20 kere aramakta dır ben aradımda dur müzik çalmakta ne demek bu du ratsız edici aramalara son vemenizi isiyorum

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Saat 21 civarında aradılar. Şüpheli diye cevap vermedim. Tarih 02.08.2016

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Korsan.ya bilinmeyen numaralara yonlendirme ya geri aradiginizda kontor yazdirma

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Dolandiricidir.Kesinlikle bilgi paylasimi ve onay vermeyiniz herhangi bir konuyla alakali.Biraz akli basinda konusunca direkt suratiniza kapatiyorlar telefonu.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  0(850) 480-1784 Bu numara Türk telekomdan aradıklarını bugün itibaren internet sözleşmemin bittiğini belirtti .Bende kendilerine sözleşmemin henüz bitmediğini kendilerininde türk telekomdan aramadıklarını söylediğimde telefonu kapattılar.İşin ilginç yanı Türk telekom yetkililerini arayıp konuyu aktardığımda bu kişilerin telefonu açıp adımızı soyadımıza kadar söyleyip türktelekomdan aradıklarını söyleyip hem sizin marka isminizle insanları kandırdıklarını hemde türk telekomun veri tabanını kullandıklarını belirtmiş olmama rağmen biz bu konuda işlem yapamayız dediler nekadar ilginç

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  Bugun aradilar ama cevap vermedim direk arastirdim ve burayi buldum lutfen ilgilenirmisiniz

 1  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08504803542Bu numara dış arama ekiplerine ait olabilir. Çağrı merkezine sordum.
 • 08504805542Aradim müzik caldi acmadilar :) kendileri bilir daha da aramam ararsalarda acmam
 • 08504803093Bu nuamaraya kesinlikle cevap vermeyiniz, korsan bir numara ve amacı şu ; sözleşmeniz olan ttnet, gsm operatörü, elektrik dağıtım gibi kurumlarla olan bilgilerinizi topluyor ve size sözleşmeniz 1 ay sonra bitiyor, şu anki ödediğinizin 2 katını ödeyeceksiniz diyor ve sizi kurum değiştirmeye zorluyor, hangi kuruma ne kadar müşteri çekerse o kadar prim alıyor. Kesinlikle cevap vermeyin veya küfredin kapatın....
 • 08504804739Aynı şekilde beni de aradılar ben tcy verdim bir şey olursun
 • 08504806409Sizin gelmişinizi geçmişinizi taaaaa .......Kanı bozuklar. Dolandırıcı bunlar. Daha önce mesaj attılar. Bu sefer ismimi de tutturdular. Allah bin türlü belalarını versin. Ama inan bunlara para gönderen çoktur eminim. Aptallar oldukça bunlar var olmaya devam edecekler.