08504807600 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8504807600 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 480 76 00 nolu hat en son  12.5.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 9 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 5 adet yorum yapılmıştır.

 • 6 ay önce

  herkese merhaba. bu numaradan aradım ve ttnet ağızdan bana konuştıular. şuanki paketimin alt yapıyı desteklemediğini bana uygun vodafone internet veya super online oldugunu söylediler. bende dedim 2 sene tatütümüz vardı diye. sorun değil dediler yasalar yürütmeler değişti dediler artık hepsi bi çatı aldında dediler. paketinizi değiştirmeniz gerekiıo dediler. peki bi extra ödemesi var mı dedim hayır dediler. sonra bende madem öyle tamam dedim. sonradan hemen görüşmelerimiz güvenliğiniz için kayıt altına alınıyor dedi. bana tekar paket içerini anlatıp onaylıyormusunuz dedi bende tamam dedim. sonra postayla sözleşme gelecek dedi. bende merak edip ttneti aradım. bizimle alakısı yok dedi. müşteri çalıyorlar dedi. geri dönüşü yok mu dedim. gelen postayı imzalamayın ozaman sizi alamazlar dedi. eğer imzalarsanız tatününüz var daha bizimle dedi 12 ay daha kalmış dedi o parayı ödemek durumunda kalırsınız dedi. ne yapacagımı bilemiyorum. ttnettende çok memnunum 5-6 senedir kullanıyorum. imzalamasam sözleşmeyı bana vodafoneden ceza gelir mi sözlü onaylamadan ?

 • 7 ay önce

  Kurumsal çağrı merkezi y müşteri tesılscılerı arıyordur sızı..kampanyalar arası geçiş yapıyor lar üstelik ücretsiz. Bende burdan internet sağlayıcı firmayı degıstırdım

 • 7 ay önce

  24 ay taahhüt sözü istiyorlar artı sözleşmeyi eve göndereceklerini vede modem vereceklerini toplamda 64.00 tl fatura sabit yansıtılacağını ve onaylamamızı istiyorlar. Arayan kim ttn mi kim olduklarını net bilemedim tereddüt ettiğim için kabul etmedim. Arayan kim yardımcı olurmusunuz....

 • 8 ay önce

  Bir defa arama çağrısı yapıp kapanıyor.Cevap vermedim.

 • 8 ay önce

  Arıyorum ,kurum bilgisi vermeden direk müşteri hizmetlerine bağlıyor...

08504807600 numarası ile ilgili bilgiler

08504807600 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !