08504807800 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8504807800 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 480 78 00 nolu hat en son  2.3.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 12 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 5 adet yorum yapılmıştır.

 • 9 ay önce

  BEN BU NUMARADAN DAHA Ö NCE ARANDIM MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İLE GÖRÜŞÜP KULLANDIGIM INTERNET TARIFEMI DEGISTIRDIM 49 TL ODUYORUM SU AN ..ÖNCEDEN 65 ODUYORDUM.******* YOK

 • 9 ay önce

  bu no çağrı merkezi işletmesi abonelere ttnet ve superonlıne vodafone net ın kampanyalarını duyuruyor benı de aradılar ınternete ödediğim fiyattan memnun olduğum için güncelleme yapmak istemedim.yoksa düşünürdüm çünkü cagrı merkezlerine sunulan kampanyalar daha avantajlı.daima cagrı merkezeleri ile iletişim kurmak sağlıklı.

 • 9 ay önce

  turktelekomun altt yapısını destekleyen ttnet turkcellsuperonlıne ve vodafone net gibi firmaların kampanyalarını abonelere duyuran çağrı merkezi işletmesidir.ben bu cagrı merkezi aracılığı ile tarifemi güncelledim önceden ayda 80 tl fatura öderken su an aynı kalıte ve aynı alt yapıyı kullanarak59 tl fatura ödüyorum.tesekkür ederim çağrı merkezi işletmecilerine.

 • 14 ay önce

  sabit numaradan arayıp ilgili şahıs olmayınca cep numarasını istiyorlar telekomdan arayan kim bu dolandırıcılar

 • 15 ay önce

  Türktelekom genel müdürlüğünden aradıklarını, 5-6 ay önce sözleşme imzaladığım internet paketimin 24 aylık taahüdünün sona erdiğini vs. vs. söylemeye başladığında gerçekten telekomdan mı arıyorsunuz dediğimde, bir başka arkadaşa bağlıyorum diyerek telefonu kapattılar...

08504807800 numarası ile ilgili bilgiler

08504807800 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !