08505111499 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 511 14 99 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)5111499 nolu hat en son  28.11.2015 tarihinde sorgulanmış, toplamda 37 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 24 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 17 ay önce

  Aynı mesaj bana geldi gönderdiler bir paket ama açmak istedim yok dediler actirmiyoruz peki dedim paketin üstüne ananıza gönderin dedim gelen kargocu güya onların adamı sinirlendi bende bir spor hocası olduğumu kargocunun üstünde denedim bayağı keyif aldım biyere şikayet edemez nasıl olsa bence deneyin stres atarsınız:)

 • 17 ay önce

  Bu ve benzer sitelere yorum yapacak kadar kapasitesi olan insanlar eminimki, bu dolandırıcıların oyununa gelmemiştir. Ama yüzlerce belki de binlerce insan da maalesef bu oyunlara gelip mağdur olmuştur ki bu insan kılıklı mahluklar hala varlıklarını devam ettirebiliyorlar. Malum mesaj benim telefonuma da geldi. Arkadaşlar Hiç şüphesiz bunlar Dolandırıcı.. Devletin asıl bunları yakalayıp, sahtekarlıklarından dolayı Terör suçundan yargılamaları gerekir. Nokta..

 • 17 ay önce

  Sn; REMZI Adiniza Tanimli 2550 TL Degerindeki Samsung S6 Cep Telefonunu 3 Is Gununde Onaylanmama Durumunda Iade Olacaktir. Irtibat: 08505111499

 • 20 ay önce

  aynı mesaj bana da geldi. TİB'e şikayet ettim. sizde şikayet edin. yazılanlar burada kalmasın. en azından en yakın karakola gidin hemen bir dilekçe ile şikayette bulunun, polislerde yardımcı oluyor bu konuda.

 • 20 ay önce

  Bunları şişe oturtacan cümle aleme ders olacak

 • 20 ay önce

  hani 1 mayıstan sonra bunlar arayamayacak ve mesaj atamıyacaklardı cezalandırılacaktı nede bu devlet milleti böyle yalanlarla aldatmasınlar

 • 20 ay önce

  Gönderen : TEKNOBAYI Mesaj Şu Şekilde; Adiniza Tanimli 2550 TL Degerindeki Samsung S6 Cep Telefonunu 3 Is Gününde Onaylanmama Durumunda Iade Olacaktir. Irtibat: 08505111499. İtibar etmeyiniz. Ancak ad ve soyadımın dolandırıcılar tarafından yazılıyor olması bile beni düşündürmeye yetiyor doğrusu. İnanmayın lütfen bu Allah'tan korkmaz kuldan utanmazlara.

 • 20 ay önce

  Aynı mesaj eşimin cep telefonuna geldi. Sabit numaradan 08505111499 Numarayı aradım. Uzun bir müzik dinletisinden sonra açtılar. Çıkan vatandaşa cep tlf numa bir mesaj geldi.Ödülü almak için ne yapmam gerekiyor dedim. Doğrudur Efendim TTNET üyesisiniz onun için dedi. Anlamadım tekrar edermisiniz dedim. Kapattılar... Tekrar aradım, yine müzik dinletisi sonrasında açan kişi "oradamısınız" dedi, buradayım dedim kapattı. Bu adamların yaptığı şu ödülü göndermek için Adresinizi alıyorlar.Sonra adres teyit etmek için sizi tekrar arıyorlar.Baktılarki iş sağlam 3-4 gün içerisinde kapınıza PTT Kargo paket getiriyor. Paket aynen cep tlf. nu paketi kadar.(Ölçüleri bile aynı olabilir) Sonra Postacı Kargo ücreti var efendim diyor ve sizden kargo ücreti istiyor 100/150 TL. Bu kadar ücret olur mu (?) diyorsunuz ancak gelen 2600 TL lik tlf diye atıyorsunuz teslim aldım imzasını ve veriyorsunuz parayı. Postacı giderken paketi açıyorsunuz ki...., büyük sürpriz paketin içerisinde Kutu içerisinde bir parfüm çıkıyor.(Kolonya vs. olabilir) Tabii verdiğiniz 100 TL size bu arada mâl olmuş oluyor. Geçmiş olsun. Şimdi soruyorum. 1) T.Telekom tüm abonelerinin adresleri ile bilirken,savcılığa suç duyurusu yapıldığı halde neden bu adamlar alınmıyor. 2) TTNet kendi adını kullanan bu adamlara neden bir şey yapmıyor. 3) PTTKargo gönderen adresini teyit etmeden nasıl oluyor da bir kargoyu alıyor. 4) PTT Kargo teslim edemediği Kargoyu ne yapıyor.

 • 20 ay önce

  Kesinlikle dolandırıcılar itibar etmeyin. Banada geldi samsung s6 kazandınız diye.

 • 20 ay önce

  Şerefsiz Dolandırıcılar ...bana da telefon kazandınız diye masaj geldi Sakın inanmayın..

 • 20 ay önce

  bana mesaj atılan telefondan değil başka numaradan aradım, konuşma şu şekilde ki sorumla başladı - nerden kazandım telefonu sizin isminiz nedir ? - cep telefon numaranızı alabilrmiyim sistemden bakacağım dedi : AHMET -bir dakika bekletiyorum dedim(internetten ne olduğuna baktım ve dolandırıcı yazısını gördüm) ve yanlış bir telefon numarası söyledim . -bu numara geçersiz beyfendi dedi. -bende hayır doğru numara dedim. -...... telefonu kapattı. 10 dakika sonra tekrar aradım -merhaba bana bir mesaj geldi telefonmu ne kazanmışım dedim -numaranızı alayım dedi -numaramı iyi kayıt et dedim - peki dedi -yaz ,, yarağımın kafası dedim :D -.... derin sessizlik -yazıyonmu lan dedim - bu numar değil dedi - o zaman bunu yaz dedim bakalım olacakmı dedim annenn *** -(sinirli bir ses tonuyla telefon numaranızı alayım ben işleminizi yapıcam merak etmeyin dedi. -telefon numaramı nah alırsın biiiip biiip biiip biip yaptığımın dolanrırcıları dedim ve kapadım.. lütfen itibar etmeyiniz...

 • 20 ay önce

  annemin adına bana mesaj atmışlar. Ben sadece annemin üzerine kayıtlı net hizmeti için ttneti aramıştım üç dört sene önce ve o günden sonra annemin adıyla o kadar cok reklam için aradılarkı beni. TTNET neden numaralarımızı başkalarına dağıtıyorsunuz. Sizin yüzünüzden numaramı değiştirecem.

 • 20 ay önce

  Dolandırıcı bunlar sakın kanmayın.

 • 20 ay önce

  Cep telefonuna sms atıyorlar; aramak yada onay için sabit numara (08505111499) bildiriyorlar. Ben sorunu sms ile çözmek istiyorum niye sms atılacak gsm no.su vermiyorsunuz.

 • 20 ay önce

  isim ve soyadımızı netdrn biliyorlar bu lavuklara vereni ****** lazim

 • 20 ay önce

  sahtekarlar yalan beyanla insanların üzerinden kargo parası altında para çalacaklar SAKIN İNANMAYIN ARAMAYIN BİR HEDİYE KAZANDIYSANIZ ONU SİZE ZATİ FİRMA GÖNDERİR SAYGILARLA

 • 20 ay önce

  Adiniza Tanimli 2550 TL Degerindeki Samsung S6 Cep Telefonunu 3 Is Gününde Onaylanmama Durumunda Iade Olacaktir. Irtibat: 08505111499. Böyle bir mesaj aldım dolandırıcımıdır nedir bunlar bilen var mı?

 • 20 ay önce

  Bana arama geldi inandirici konustu ttnet merkezine gonderilecek 160 tl cargo tek odenicek

 • 20 ay önce

  dolandırıcıların ucuz numaraları,sakın aldanmayınız...!!!!!!!!!!!!

 • 20 ay önce

  Aynı mesaj banada gelmiş internetten sorgulatayım dedim bakalım başkalarına da aynı mesajdan gelmişmi diye iyide yapmışım benden başkalarınada aynı mesaj gidiyor demekki bana s6 tının yanında 500 dakikada ücretsiz heryöne gibi bişeyde veriyolar :)

 • 20 ay önce

  Kim kime bu zamanda 2500 tl değerinde tlf versinki inanmayın sakın sahtekar dolandırıcı bunlar

 • 20 ay önce

  Sayin :KENAN ?........., Adiniza Tanimli 2550 TL Degerindeki Samsung S6 Cep Telefonunu 3 Is Gününde Onaylanmama Durumunda Iade Olacaktir. Irtibat: 08505111499. Yukarıdaki telefon numarasından Abi'min telefonuna fakat benim adıma üstteki mesaj geldi,benim öyle bir telefonum yok bunlar kesin dolandırıcı ,itibar etmeyin.

 • 20 ay önce

  Cep telefonlarına adınıza tanımlı cep telefonu kazandıgınız vs mesaj atıyorlar sakın inanmayın...

 • 20 ay önce

  dolandırıcı çep telefonlarına mesaj atıp insanları hediye kazandınız diyerek dolandırıyorlar

 1  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08505111423Ag çocukları neden mesaj gonderiyon arada bir anana küfür edeyim yavsak
 • 08505111506önce gizli numaradan aradılar açmadım 2 dakika sonra 850 den aradılar yine açmadım hasetinden gebersinler
 • 08505111555EBESİNİ *** MEMLEKETİNDE RAHATSIZ EDİYORLAR İŞTE *** COCUCKLARI
 • 08505111337Arayanın anasına bacısına sövün nir daha aramazlar
 • 08505111061Bunlar artik dolandiricilikta cag atlamis sakin aldanmayin bunlarin kani bozuk