08505320158 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8505320158 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 532 01 58 nolu hat en son  16.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 9 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 6 adet yorum yapılmıştır.

 • 22 gün önce

  Arkaşlar dolandırıcı aradı beni ing den ariyorum diye numaraya baktım şüphlendim emin misin ing den aradığına dedim küfür saydırdı kapattı bende tekrar arayıp küfür ettim :)

 • 24 gün önce

  İş bankası şüpheli işlemler bitiminden aradıklarını ve 15000TL'lik bir kredi işleminin tarafıma ait olup olmadığını sordular ait değil dedim ve iptal edeceklerini söylediler. İnternet bankacılığıma ulaştılar ve krediyi üzerimden çektiler ben sanıyorum ki iptal ediyorlar. Kredi kartımı kapattılar sanal kart açtılar. Çektikleri krediyi de hemen EFT yapmışlar yapıkredi bankasına. Ayrıca adamlar cihaz eşleşmesi yapmışlar telefonuma girip çağrı bekletmeyi kapatmışlar. İş bankası bana ulaşmaya çalışıyormuş o sırada ama ulaşamamıslar velhasıl 15000tl kadar dolandırıldım

 • 43 gün önce

  25/10/2016 tarihinde bu numaradan arandım . Halk Sigortadan aradıklarını sigortamı iptal edip geri ödeme yapacaklarını söylediler. Bunun üzerine Halk Bankasıyla görüşüp durumu anlattım. dolandırıcılık çetesidir denildi .Sakın bu tür telefonlara itibar edip bilgilerinizi paylaşmayın zira daha önce buna benzer bir dolandırıcılık olayı yaşadım

 • 44 gün önce

  bireysel yasam destek gibi sacma bir isimle para koparmaya calisan dolandiricilarin yeni numarasi. once hangi bankayla calistiginizi soruyorlar, sonra iade para yapacagiz diyorlar, bu sekilde aklinizi celdikten sonra musteri numaranizi istiyorlar...bu dunya uzerinde musteri numarasini isteyip de para iadesi yapan bir sistem yok ki. kanmayin aldanmayin. 1 senedir farkli numaralardan benzer sekilde dolandirilmaya kalkiyorlar. aman diyim yazik paraniza. icra felan hepsi hikaye. zaten icraya verse 1 hafta icinde itiraz hakkiniz var, sizi korkutmalarina izin vermeyin. belge islak imza olmadan kimse sizi icraya veremez.

 • 52 gün önce

  sigortamı iptal ettiler 5 gün sonra yatırdılar

 • 59 gün önce

  Sigortadan para geri ödemeniz var diye banka kartı bilgilerimi istediler şüpheleniyorum

08505320158 numarası ile ilgili bilgiler

08505320158 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !