08505320850 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8505320850 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 532 08 50 nolu hat en son  28.10.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 14 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 8 adet yorum yapılmıştır.

 • 38 gün önce

  İ.K., Pendik, Ocak 2016 Kombime bakım için gelen servisin gerek bilgili oluşu, gerek de ilgisinden dolayı teşekkürlerimi iletmek isterim. İ.Ç., Sultanbeyli , Ocak 2016 Hizmetten çok memnun kaldım, bundan sonra da Teknik Assist ile devam edeceğim. T.B., Sultanbeyli, Ocak 2016 Kombime uygulanan bakım hizmetinden çok memnun kaldım, çok teşekkürler. A.Ç., Tuzla , Ocak 2016 Klimama bakım yaptırdım, hizmetten çok memnun kaldım. P.K., Pendik , Ocak 2016 Hizmetten çok memnun kaldım, ilginiz için çok teşekkürler. S.Y., Pendik , Ocak 2016 Bakıma gelen arkadaşların ilgi ve alaka ve titizliğinden çok memnun kaldım. İ.S., Kartal, Şubat 2016 Bakım hizmeti çok iyiydi, çok teşekkürler. İ.T., Sancaktepe , Şubat 2016 Çağrı merkezi yetkilisinin ilgi alakası için çok teşekkürler. Gelen arkadaşlar kombimi tertemiz yaptılar. Servise ’ bu güzel hizmet için teşekkürler. L.Ç., Tuzla , Şubat 2016 Gelen arkadaşların ilgisinden çok memnun kaldım. Bu hizmeti verdiği için Servise çok teşekkürler. Kombimin bu kadar temiz olacağını düşünmemiştim… F.S., Pendik, Şubat 2016 Gelen arkadaşlar çok kaliteli çok efendi insanlardı. Hizmetten de memnun kaldım, Çok teşekkürler. A.K., Sultanbeyli , Şubat 2016 Hizmetten çok memnun kaldım, Çok teşekkürler. Servisin açıklama yaparak kombi bakımımı yapması ve ilgisi gerçekten çok güzeldi. Sunulan bu hizmet için Teknik Servis ekibine çok teşekkür ediyoruz. Y.A., Pendik, Mart 2016 Teknik Servis ekibinin ilgisi için çok teşekkürler, hızlı yönlendirme ile temiz iş çıkardılar. E.Ö., Pendik , Mart 2016 Aldığım klima bakım hizmetinden çok memnun kaldım, arkadaşların ellerine sağlık. Klimam tertemiz oldu. Verdiğiniz hizmet için de çok teşekkür ederim. Ö.E., Kartal , Nisan 2016 Gelen arkadaş klimamı tertemiz yaptı, ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle! R.B., Pendik, Nisan 2016 Gelen arkadaş sağ olsun kombi bakımımı çok güzel yaptı, çok teşekkür ediyorum. S.S., Tuzla , Mayıs 2016 Hem kombime hem klimama bakım yaptırdım, hizmetten çok memnun kaldım.

 • 53 gün önce

  teknik birimi kombi bakim . teknik servis

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  demirdöküm özel teknik servisi birim

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  YETKİLİ TEKNİK BİRİM KOMBİ VE KLİMA

 • 5 ay önce

  KLİMA KOMBİ PETEK BAKIM HİZMETİ İSTANBUL GÜVENİLİR DÜRÜST SAĞLAM TEKNİK BİRİM SERVİS HİZMETİ İSTANBUL

 • 6 ay önce

  KOMBİ VE KLİMA TEKNİK BİRİM DEPARTMANI

 • 6 ay önce

  Güvenilir Garantili Teknik Servisi Klima Bakım Klima Arıza Klima Söküm Klima Montaj Klima Gaz Dolumu Toplu Klima Bakımlar Kombi Bakım Kombi Arıza Kombi Yedek Parça Petek Bakım

 • 6 ay önce

  Sağlam Güvenilir Teknik Servis Birimi Kombi Klima bakım hizmeti

08505320850 numarası ile ilgili bilgiler

08505320850 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !