08505321745 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8505321745 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 532 17 45 nolu hat en son  19.2.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 18 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 7 adet yorum yapılmıştır.

 • 10 ay önce

  TURKCELLSUPERONLİNE İLETİŞİM NUMARASIDIR. HİPER İNTERNET OLARAK HİZMET ALABİLEN ABONELER ARANMAKTADIR VE SABAH 10 AKSAM AKSAM 7 ARASI ULASIM SAGLAYABİLİRSİNİZ.

 • 10 ay önce

  Açtım. Suratıma kapandi. Muhakkak ki ya reklam amaçlı ya da muhtemelen kötü amaçlı.

 • 10 ay önce

  lan ne salak insanlarsınız mal herifler turkcelin satıs birimi bu numara ne dolandırıcısı gotunuzden element uydurup insanları ksıkırtmayın mallar

 • 11 ay önce

  İyi niyetli olmadığını düşündüğüm ve bir tür haksız kazanç kapısı olarak kullanılan numaradır.. Açmayın, geri arama yapmayın..!

 • 11 ay önce

  BU NUMARADAN EV TELEFONUMUZ ARANARAK İLK ÖNCE ÇOK ANLAŞILIR OLMAYAN BİR ŞEKİLDE İNTERNETİMİZİN FİBER İNTERNETE GEÇİRİLECEĞİ VE EVE GELEREK YENİ BİR MODEM İLE ESKİ MODEMİMİZİN DEĞİŞTİRİLECEĞİ SÖYLENMİŞTİR,ANCAK ÇOK SAĞLIKLI VE GÜVEN VEREN BİR İLETİŞİM KURAMADIĞIMI DÜŞÜNDÜREN BU ARAMANIN ŞÜPHELİ OLUP OLMADIĞININI ANLAYAMADIM,DAHA SONRA BENİM ARAMAM SONUCUNDA TÜRKCEL SÜPER ONLAYN MÜŞTERİ HİZMETLERİ OLDUĞU SÖYLENMİŞTİR BU GÖRÜŞME CEPTEN YAPILIRKEN AYNI ANDA EV TELEFONU AYNI NUMARADAN ARANMIŞTIR OLDUKÇA ŞÜPHELİ BİR HİSSE KAPILMAMIZA SEBEP OLMUŞTUR BU DURUM

 • 11 ay önce

  Mehmet kaya ile mi görüşüyorum dedi.evet buyrun dedim.telefon suratıma kapandı.

 • 11 ay önce

  cevap vermeyen, ne olduğu belirsiz insan müsvettelerinin, muhtemelen kötü niyetli kişilerin, dolandırıcıların numarası.

08505321745 numarası ile ilgili bilgiler

08505321745 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !