08505321818 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 532 18 18 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)5321818 nolu hat en son  29.4.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 82 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 65 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • 37 gün önce

  Btk hakem heyeti savcilik en iyisi üç yere birden şikayet etmek uzak durun

 • 41 gün önce

  bunların aldığı paralar haram zehir zıkkım olsun milyonlarca aboneden haksız kazanç elde ediyorlar bunun farkında olan oparatör müşterisini bilgilendirmiyor onlarada zehir zıkkım olsun

 • 48 gün önce

  Bu ülkenin bakanı ne yapıyor iletişim ulaşım bakanı ne yapıyor

 • 2 ay önce

  Kendisi telefonda polis savcı hakim olarak tanıtıp dolandırıcılık yapanlardan bir farkları yok, turkcell in ortak olduğu dolandırma yöntemi..... Arayıp para iadesi isteyin ve muhakkak iadeyi alın... dolandırıcılar.

 • 2 ay önce

  Bu numara Turkcell'in dolandırıcılık yaptığı numara. Benzer bir durum Vodafone da da var. Her ikisini de savcılığa şikayet edin mutlaka. Hatta gazetelere ihbar edin mutlaka. Ben baya uğraştım, şimdi iade ediyorlar inşallah. .

 • 2 ay önce

  Bu numara Turkcell'in dolandırıcılık yaptığı numara. Benzer bir durum Vodafone da da var. Her ikisini de savcılığa şikayet edin mutlaka. Hatta gazetelere ihbar edin mutlaka. Ben baya uğraştım, şimdi iade ediyorlar inşallah. .

 • 2 ay önce

  Telefonumun ekranına pop-up mesaj geldi.Açmak için tamam a bastığımı sanırken servise abone olmuşum. 30 saniye sonra bilgi mesajı geldi aboneliğiniz başladı diye. iptal mesajı attım 532 yi aradım ücret iadesi yapılmıyormuş. Kısacası 12 liramı çaldılar. Hırsızlar.

 • 3 ay önce

  Arkadaşlar bu numara üzerinden benim ekranıma gelen mesaja dokunmam sonucu abonelik gerçekleşti. Abone olunma süresi saniyenin 1/10 kadar sürdü. İptali ve iadesi için 1 saattir uğraşıyorum. Turkcell bu uygulamaya nasıl müsade ediyor. Kesinlikle çıkarı olduğunu düşünüyorum. Hakkımız aramak için ne yapabiliriz. Bilgisi olan lütfen yazsın

 • 2 ay önce

  turkcellin desteklediği bir firma zaten kesinlikle hakkınızı arayın ve peşini bırakmayın benim dün başıma geldi . bugün iadesini aldım . ama epey sinirlendirdiler . reklamlara kapatılmasını istiyorum telimi diyin hatta rehberdende sildirin.

 • 2 ay önce

  Dün telefonumun tuş kilitini açmak isterken hızlıca ekrana gelen popup uyarısına istemeden tamam dedim. Popup'ı okuma şansım bile olmadı. 2 dakika sonra Turkcell'den mesaj geldi. Fatura tutarınız 112 TL oldu diye. Bu şekilde 3 ayrı pakete güya onay vermişim. Abonelik başlatmışım. Turkcell'i aradım bizim bağlantımız yok dediler ve bu numaraya yönlendirdiler. Oradan da gayet pişkin tavırlı bir müşteri temsilcisi ile görüşme yapmak zorunda kaldım. Beni bu ücreti ödemeye zorluyorlar. Kaldı ki gelen mesajlara iptal mesajı olarak anlık cevap döndüm. Yinede ödemesini yapacakmışım. Bak sen; Biz canımızı dişimize takıp para kazanmaya çalışalım. Turkcell bir mesajla benim çocuklarımın rızkını alsın. Yok öyle yağma; ben şikayetimi de yaparım. Davamı da açarım kardeşim. Kimse susmasın bu konuda. Takii para iadesi yapılana kadar.

 • 2 ay önce

  reklamlara kapatılmasını isteyin telefonunuzun . kesinlikle hakları yok böyle bir uygulamayı kullanmadınız zaten sizden para talep edemezler. BTK sitesine girip şikayet formunu doldurun onlar direkt olarak ilgileniyorlar zaten .

 • 2 ay önce

  turkcell'i direk arayın ve bu reklamı kabul etmediğinizi kullanmadığınızı iletin . ve reklamlara telinizi kapattırın . geri iade yapıyorlar .

 • 2 ay önce

  Vallah resmen dolandırıldım sorumlusu turkcell en yakın zamanda abonelimi iptal edeceğimmmm

 • 2 ay önce

  Türkcell in resmen dolandırıcılık yaptığı numara. Soyguncular. Arayın iade etsinler.

 • 3 ay önce

  dünyanınensayterlerindenbirnura08505321818mumaramilletdenhaksızyerekazanalıyorbendemaduredilldimvebendenalınan4aylıktükselltüketicihizmetlerigerayınıarayakşöyleyaptıksüreklikandırıldım532murasaytekerbirmurakesinliklebuaramayıngenelmüdürlükleriarayınızhısızlaryaptınıonlraanlatınıznederdinizvarsabendenkesilen4ayboyunca38tlnin15fatudandüştülerkalan23nidipedipalacamoşerefsizlerdenbtkkandıyorlaryazdımbenhaklıykenhaksızyerebtkdilecesinigerikendinegönderdimticretgümrükbakanlıyanikaymakamlıktüketihekemlineşiyetedebilirsinizdenmekteheryerieldeetmişoluyorlarmilletiçinozamankanuyokşirketlerevarsözleşmeyiöyletatlıyapılıyokkisonradaolmadıkseylerlekarşılaşıyokbenbiliyomkendibaşımageldindenböyletüksellsüperonlineyidikkataalmıyomhepsibirbirindensaytekeraklımanegeldiseeneyiolmakiçincokaraştırmayapıpinternetimeişimigücümübırakıpuuyraştımengellimdendolayıuyraştımbazılarıninternetüzerindekişilerebarazezaolrakgelenfaturalarıgördümbendeenayiolmakiçinaraştırmasınıyaptımburdaşirketavkatlarıbüyükroloynuyoraldıklarıparanındahayrınıgörmesinlercolcocundancıkadırallahonlardankimkimdengaksızkazaneldeediyorsaodahayrınıhörmesincokşeyvarcepintenetüstünde

 • 3 ay önce

  5364291634 bu numara iptal edin

 • 4 ay önce

  bizede ayet mesajları geliyor müsteri temsilcisine aradım uygulamalar bölümünde simclup üyeliğinde onaylamıssınız dediler iptal ettirdim hatta konuşmayı kayıt altına aldım iptal etmezlerse savcılıga suc duyurusunda bulunacağımı söyledim

 • 4 ay önce

  41 TL gelen fatura, geçen ay 97 TL bu ay 87 TL geldi uçankuş diye firma kurmuşlar Turkcell ile birlikte anlaşmslı abonelerini soyuyorlar.. Size 7 günlük ücretsiz mesaj gönderiyorlar 7 gün sonunda bilgi servisini iptal etmezseniz otomatik olarak sistem onay verdiniz olarak kabul ediyorlar, her gönderdikleri mesaj için sizden para alıyorlar yani Turcell faturanız ekleniyor.. Önce Turkcell müşteri hizmetlerini arayın aboneliği iptal ettirin, sonrasında 0 850 5321818 i arayın aboneliğinizi iptal ettirin ve farkın iade edilmesini talep edin, aboneliği iptal ediyorlar ama ücret iade konusunda zorluk çılarıyorlar.. Ancak savcılığa şiyayet edeceğim deyin o zaman 7- 10 gün içerisinde para iadesi yapacaklarını söylüyorlar.. Sonrasında hem iptal, hemde para iade edildimi edilmedimi takip edin.. TURKCELL'i böyle shtekarlık olayına

 • 5 ay önce

  turkcell aboneleri 0850 532 18 18 numara ile dolandırıyor

 • 4 ay önce

  tükcell stk oyun servisi simclup adı altında insanları dolandırıyor 0850 532 18 18 nolu telden arayıp iptalini isteyin gerekirse savcılıga vereceginizi söyleyin ve verinde geri iade ediyorlar parayı ben aldım iadeyi PARA İADESİNİ ALDIM AMA SAVCILIGA VERMENİZ GEREKİYOR FAZLASIYLA ALIYORSUNUZ. gerçekten türkcell soygun hattı turcelle ait bir servis bu stk ve sim clup . Trükcel bu hatayı farkedip derhal dönmesi lazım yoksa çok buyuk kayıplar verecek.

 • 4 ay önce

  Kansızlar.. Dolandırıcılar..parasını geri alan var mı? Bu numarayı aramak ne kadara mal oluyor çaldıkları Tl nin üzerine. Hırsızlar!! Böyle eşkiyalık olmaz.. Turksel canın cehenneme derhal baska operatore geçiyorum..

 • 4 ay önce

  turkcell dolandırıcılık servisi. onay mesajı attığınızı idda ediyorlar üzerine. Iddayorum yazıp 1818'e göndermişim telefonumdan. Arkasına düşülmesi gereken ağır bir dolandırıcılık suçu.

 • 5 ay önce

  astroloji smsleri almaya başladım ücretsiz saçma mesajlar sandım önce. sonra baktım Turkcell'in servis sağlayıcı olduğu simclub diye bir servismiş paralıymış. iptal ettim servisi ve ardından Turkcell müşteri hizmetleri. siz bir başka siteden üyelik yapmışsınız diyor. Saçmalıyorlar ve bu resmen soygun. Turkcell müşteri hizmetleri üzerine almıyor. Kime şikayet etmek gerek. Bu kadar yasa çıktı. Bizi koruyacak biri yok mu?

 • 5 ay önce

  en kolay iş milleti dolandırmak nasıl olsa sahip çıkan yok

 • 5 ay önce

  ARKADAŞLAR ŞUAN ASTROLOJİ YORUMU GÖNDERİYOR KESİNLİKLE KAYIT OLMADIM HEMEN SİLDİRİN FATURAYA YANSIYOR

 • 5 ay önce

  Bu numara beni sinema bilgi sistemine kaydetmiş.Hiç birşeyden haberim yokken bana haftada 5 lira gibi bir rakam yazmış.İnanın o kadar dikkat etmeme rağmen beni dolandırdılar.59 tl olan paket ücretim 90 lira geliyor.İptal etmek ise o kadar zor.Böyle bir durumda operatör değiştirmek.Ben öyle yapacağım.Kendi ve yakın çevremi başka operatöre taşımalarını sağlayacağım.Bu çok net bir SOYGUNDUR,TERBİYESİZLİKTİR,ALÇAKLIKTIR.Başka bir adı daha yok bunun

 • 5 ay önce

  Evet, anlattıklarınız benim de başıma geldi. En akıllıcası bu operatörü değiştirmek olacak

 • 5 ay önce

  Aynı seyler benimde başıma geldi hiçbir onayım olmadan benide abone etmişler. Yine numarayı verdiler arayın diye aradım müzik dinletisiyle karsı karsıya kalıyorsunuz. Zaten numarayı aramak ücretli oradanda bir soygun ne diyelim bilemedim

 • 5 ay önce

  Turkcellin yeni dolandiricilik yontemi,musteri hizmetlerini arayip iptal ettirmeniz gerekiyor.....

 • 5 ay önce

  arkadaşlar fullspor haber olarak aynı mesaj bana da geldi 2 defa türkceli aradım bizim hattımız değil dedi fakat btk gibi yerleri denedikten sonra türkcelin simclub spor adı altında resmi web sitesi içinde telefonu gördüm ve aramaya karar verdim bu sim club olarak kendisi kurumsal bir hizmetmiş türkcell de kurumsal ortaklarından durumumu anltattım bahssettiğiniz gibi buton mesajı olark tıklamsım helal olsun bana demekki 24 yasında alzehimer hastalıgına yakalnmısım hayret.. neyse iptalini hemen gerçekleştirdik dediler benden para kesilmemişti 3 gün sonra başlayacaktı uyelik simdilik sorun cozuldu gibi bu numarayı aramaktan cekinecek bir durum yok gibi siz de deneyin geçmiş olsun

 1  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA DETAY İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08505326223Kredi kartı borcu taksit yapacaklarını söylüyorlar. ama bir banka ya da başka bir şey olmadığını düşünüyorum. En iyisi bir daha bu numarayı açmamak.
 • 085053298870850 532-1351 bu numara da sahtekar arkadaşlar inanmayın.
 • 08505322255Bu gün benide aradılar.esbank çağrı merkezi diyor.benim anladığım kadarıyla.Zaten bilgisi olmayan telefonları açmıyacaksınız.Açsanız bile aldanmayın derim.
 • 08505321607kombi 2 dk bir devreye giriyor aradım cevap yok utanmazlar
 • 08505320455YUKARIDA BAKIM YAPTIRDIM MEMNUN KALDIM DİYEN ARKADAŞ , TEŞKİLATTAN SANIRIM :)) KİMSE BUNLARA KOMBİ KLİMA VS BAKTIRMAK ZORUNDA DEĞİL. AHMAK OLMAYIN ! İLLEDE BAKIM YAPTIRACAKSANIZ , TANIDIĞINIZ , ÜRÜNÜ ALDIĞINIZ BAYİNİN VERMİŞ OLDUGU ÜRÜN KULLANMA KLAVUZUNDA BULUNAN TEKNİK SERVİSLERİ ARAYIN. İNTERNETTEN DE RASTGELE SERVİSCİ .ÇAĞIRMAYIN , FİRMALARIN resmi WEB İNETERNET sitelerinde yazan yetkili servisleri çağırın. SONRA X-Y-Z FİRMASI NIN YETKİLİ SERVİSİ DİYE ARARSINIZ , HERİFLER GELİR BEYAZ EŞYANIZI ALIR GİDER , ÜZERİNDE BİR DE SERVİS ÜCRETİ ALIR KAYIPLARA KARIŞIR.