08505324557 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8505324557 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 532 45 57 nolu hat en son  17.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 76 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 46 adet yorum yapılmıştır.

  2  
 • 3 ay önce

  hergün bu numaradan ısrarla sürekli arıyorlar telefonu açıp cevap veriyoruz 1 dakika bekleme müziği sesi dinletiyorlar sonra kapatıyorlar. TİB ve BTK niye bir açıklama yapmıyor hani ceza vardı. reklam içerikli mesaj ve aramalar yapılamayacaktı ne oldu. bir vatandaş olarak çok merak ediyorum. benim telefonumu nerden biliyorlarda arıyorlar anlamıyorumki birileri kendi cebini doldurmak için bizlerin telefon bilgilerini böyle firmalar satmışlar aklıma başka birşey gelmiyor

 • 3 ay önce

  0800 ve 0850 li hatların kime ait olduğunu mereden öğreniriz

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  bu telefon 17.08.2016 ve18.08.2017 de sabit telefonumu aradı açtım cevap veren olmadı müzik sesi vardı kapattım ben bu numarayı ben aradım cevap veren olmadı dolandırıcı olabilir.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  HİÇ BİR KURUMSAL FİRMA YASALARI iHLAL EDEREK İZİNSİZ ARAMA YAPMAZ! Bu numara hukuksuz yoldan ele geçirdiği kişisel bilgileri kötü niyetli ticari faaliyetlerinde sistematik olarak kullanan, bu şekilde milyonlarca lira kazanç elde eden, dolandırıcı bir çağrı merkezine aittir. GTB'nin kesme ihtimali bulunan en fazla 50.000TL lik idari para cezası umurlarında bile değildir, tek para kazanma yöntemleri telefon üzerinden insanları sistematik olarak dolandırmaktır.. Kendilerini en tanınmış kurumsal firmalardan arıyor gibi göstererek izinsiz arama yapan kimliği belirsiz merdiven altı bir firmadır. Başı 532 ile başlayan bu numara, kendilerini Turkcell Superonline'dan arıyor gibi göstermek üzere tahsis edilmiş. Superonline ile ilgilenmiyorsanız onlar için sorun değil, daha sonra kendilerini başka firmalardan arıyor gibi göstererek sizi tekrar tekrar arayacaklar, elbet biriyle ilgilenirsiniz düşüncesiyle. Kolay kolay yakanızı bırakmayacaklar, ilgili tüm kurumlara şikayet edin.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  Vakit sizce ısrarla arıyorlar adiler

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  Serefsizler devamlı ariyor nerenin numarası bilen varsa yazsın superonline degil

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  aranıyorum cevap yok rahatsızlık verici,

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  5 ay önce

  turkcell superonline numarasıdır.. yaklaşık bir bucuk hafta önce bu numara tarafından arandım bir internet başvurum oldu ve şuan aktif olarak kullanmaktayım sıkıntı yok.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  5 ay önce

  Benide aradılar cenk adlı şahıs internet için bunlar dolandırıcılarmı yardımcı olur sanız Teşekkürler

 • 5 ay önce

  hayır için kimse aramaz uyanık olunmalı

 • 5 ay önce

  beni ev telofonundan aradılar.Açtım müzik sesi geldi. alo dedim bekledi yine alo dedim yine bekledi bemde bu sefer bekledim 2 kere efendim dedi sonra kapadı.

 • 5 ay önce

  bende sürekli aranıyorum ve bunun engellemesi varsa lütfen paylaşın

 • 6 ay önce

  Sürekli bu numaradan aranıyorum. Ve açınca müzik sesi dinletiyorlar. Yeteeeeerrrrr.....

 • 6 ay önce

  0850 532 45 57nolu telefon sabit hattan 2 gündür arıyor ,bir defasında cevap verdiler ben murat turkcell den arıyorum dedi ve kapattı,savcıya gitmeyi düşünüyorum,

 • 8 ay önce

  Bu numara ev telefonumdan üç gündür arıyor. Ancak sadece müzik sesi geliyor. Kimse konuşmuyor.

 • 9 ay önce

  superonline ait bir numaradır bu numara.. kabul etmiyo 3 kelime illa uzatarak yazacaz olaya bak.

  2  

08505324557 numarası ile ilgili bilgiler

08505324557 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !