08505324558 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 532 45 58 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)5324558 nolu hat en son  13.1.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 82 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 53 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Dolandiricilar hsbc banktan ariyorum dediler kufur edebilirsiniz

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  tamamen dolandırıcılar, hsbc'den arıyorum, sigortanız bitmiş diye kart bilgilerini istediler

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Çok ciddi dolandırıcılar sakın inanmayın. Yapı Kredi genel müdürlükten arıyoruz deyip türlü oyunla kart bilgilerinizi öğrenmek istiyorlar. Sesli yanıt sistemine aktararak kart numarasını tuşlama yapmanızı istiyorlar ve kart bilgilerinizden cep telefonunuza gelen mesajdaki şifreyi istiyorlar, böylece şifrenizi değiştirip tüm hesap işlemlerinizi ele geçiriyorlar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  arayıp direk adı mı ikinci adımı ve soyadımı söyleyerek hangi ismimle hitap edeceğini soruyor. kkartı alırken imzaladığınız ücretsiz kart asistanlık hizmetleri bugün bitiyor. iptal evraklarını Fatih mah ... adresinize (adresi de biliyor) gönderimini sağlıyorum diyor. göndermeyin istemiyorum diyorum ,ödediğiniz bir faturanın evrakı nasıl adresinize gönderilirse bu da iptal evrakı vs diyor . kartınızın sol altta yazan masterkart mı visa mi diye sorunca uyandım. salladım bişey. sizi sesli yanıt sistemine aktarıyorum dedi .16 hane kart numaramı girmemi istiyor (anladım ki kart no girersem ses sinyallerinden hangi tuşalara bastığımı çok kolay bulabilirler) kartım yanımda yok dedim en kısa sürede yapı kredi şubelerine gidin denildi. kaliteli dolandırıcılık yöntemi nitelikli adamlar level atlamış.ben den sadece gelen şifreyi isteyeceklerdi geçmiş olsun işlem tamam diyeceklerdi. bunları bulacak bir merci yok mu kim bunlar.savcılıktan başka bir yer yok mu bunları bulacak.? bugün saat 12.45 de aradılar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Dolandırmak için aeadılar benden kart bilgilerimi istediler kartım yanımda olmadığı için veremedim ama olsaydı verecektim daha sonra bu numarayı arayıp verebilirsiniz dediler aradım ulaşamadım sonra ykb aradım gerçeği öğrendim sonra bidaha aradılar bende dolandırıcı olduklarını bildiğim için kızla o biçim konuştum teli yüzüme kapattı

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  yapıkredi bankasından arıyoruz hayat sigortanız ilk yıl ücretsiz olarak yapılmış devam etsin mi iptal edelim mi denildi, bende iptal edin ben böyle bir şey yaptırmadım ama iptal edilmesini istedim sizi sesli yanıt sistemimize aktarıyoruz kartınızda bulunan 16 haneyi oraya girin denildi fakat kart numarasını girdiğimde hat düştü bu iki defa tekrarlandı sonrasında başka bir bayan bağlandı. aynı şeyleri oda anlatmaya başladığında az önce arandım aynı konuda görüştüğüm kişi şubeden de yaptırabileceğimi söylemişti dediğimde arkadaş stajiyer yanlış bilgi vermiş işlem sadece burdan yapılabilir bilgisi verdi. Bende şubeye danışmadan işlem yapmak istemiyorum dediğimde telefonu kapattığınızda 1450 tl ödemek zorunda kalacaksınız iptalide şubeden de olmayacaktır bilgisi verdi. Sonuç olarak şubeye uğradım böyle bir numara ile ilgili bir bağlantımız yok bilgisini aldım. Bu ŞEREFSİZLER dolandıramadılar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Kredi kartı aidatımın geri ödeneceğini söyledi ve operatöre yönlendiriyorum kart numaranızı girin dedi. Böyle bir şey zaten saçma da, bu kişiler adımızı, telefon numaramızı, adresimizi tüm kişisel bilgilerimizi biliyor. Bu kadar mı güvenli çalışıyor bankalar? Yoksa müşterileri kazıkladıkları yetmiyor gibi bir de bilgilerimizi mi satıyorlar?

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  bunlar dolandırıcı sakın ınanmayın serefsızlere

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Dolandırıcı.YKB den aradığını ve sigorta yenilemem olduğunu söyledi.0850 ile başlayan hatlardan gelen işlemlere onay vermediğimi ve gerekirse şubeyi arayacağımı ilettim.Telefonda asla ve asla kişisel ve kart bilgilerinizi ve şifrenizi paylaşmayın.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Benide aradı bir bayan bu numaradan az önce kartıma sifre gonderecegini söyleyince uyandım onlar istemeden ben nekadar odeyecegim dedim kız cagiz 800 tl dedi gel diyarbakir da odeyeyim dedim olmaz biz İstanbul maslaktayiz dedi ozaman sana baskasini gondereyim o odesin dedim nasıl olacak dedi sana çakarak odesin yada gel buraya ben cakayim dedim tel kapandi

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  teb bankasından arıyorum sigortanızı süresi dolmuş dediler birde limit yükseltme talebinde bulunmuştum bankaya talebinizin hala geçerliyse yükseltelim dediler bunuda söyledikleri için inandım bilgilerimi verdim telefonunuza onay kodu gelecek onu verdiğiniz zaman tamam olacak dediler o an şüphelendim internete yazdım numarayı buraya girdim bi baktım herkese aynı şeyi yapmışlar direk kapatıp engelledim kartımıda kapattırdım ucuz yırttım valla :D

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  bu tip zındıklara sakın bilgi vermeyin bunlar vatandaştan bilgi alamassa hiç bişiy yapamazlar sakın kanmayın

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Yapı krediden arıyorum diyorlar banka bilgilerini istiyorlar sakın inanmayın dolandırıcıdır.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Ben de bu neydiği belirsiz kurumla bugün tanıştım.hem de çok acı bir şekilde:( yapı krediden aradığını söylediler ve kart sigortasının 1300 tl tutarı olduğunu iptal etmek için onaylamam gerektiğini söylediler.işin ilginç yanı herşeyi biliyorlar hakkımda.inandım masum köylü tabi.hemen iptal edin sigorta istemiyorum dedim.mobil onay kodu gönderdi ben de söyledim tabi.geçmiş olsun bana! 1300 tl geçmeye çalışmışlar limitim olmadığı için 750 geçilmiş.üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.savcılığa suç duyurusunda bulundum bugün.bakalım o parayı bir daha görebilecek miyim.allahından bulsunlar tek kuruşunu helal etmiyorum.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Dolandırıcı numarası.kart bikgilerini istiyorlar sakin vermeyin.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Dolandiricilar sigortaniz suresi bitti diyerek kart numaranizi soruyorlar

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Beni.bugün aradi ve bir.miktar paramı çektiler allahindan bulsunnn şehir sıkkın olsun geri iade için başvurdum umarım dönerler

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  arkadaşlar o kadar şikayet yazmışsınız bu numarayı neden şikayet etmiyorsunuz?

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Ben de az önce arandım. Yapı Kredi kartının aidat iadesi yapılacağını 360 lira gibi bir paranın hesabıma yatırılacağını söylediler. Hemen anladım dolandırıcı olduklarını ok diyip telefonu kapattım.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Kredi kartı dolandırıcısı sakin hicbir bilginizi vermeyin herseyinizi biliyor

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Eşimi aradılar benim telefonudan, burda yok , bana söyleyin dedim, tak kapattılar..Kesin dolandırıcı bunlar..

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  yapı kredi bankasının numarası değil arkadaşlar sakın bilgi vermeyin

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  0850 5324558 nolu numaradan arandım. 1 yıllık ucretsız saglık sıgortamın bıttıgı soylendı. devamında ucretın ıptalı ıcın kart numaramı gırmemı ıstedı. ıcıme bı anda kusku geldı ve telı kapattım. -tekrar aradı ve açmadım hemen ınternette numarayı arastırıp yorumları gordugumde ...iyi kı kapatmısım dedım. mesaıden sonra bankama ugrayıp bılgı aılcam. Dıkkat arkadaslar..her yolu denıyorlar

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Az önce beni yapıkredi diye aradılar. İsminin Ali olduğunu söyleyen müşteri temsilcisi kılıklı, kredikartıma ait 389 tl geri ödemelerinin olduğunu, bana istersem bu parayı nakit, istersem parapuan olarak yatıracaklarını söyledi. Adresimi kendi söyledikten sonra, kartın üzerindeki müşteri numarasını istedi. Şüphelendiğimden kartım yanında değil dedim. Peki ne zaman dönüş yapalım dedi. Ben de ben yapıkrediyi ararım dedim kapattım. DOLANDIRICILAR.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Sakın açmayın hem sövduler hemde bilgi istedikler. Sakın inanmayın ...

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Allah belalrını versin.benide aradılar şüphelendim ama basiret bağlanması olayı varya dediklerini yapptım.kart limiti çok düşük olduğu için emellerine ulaşamaaddılar.Dank etti hemen kaaart iptal ettim.Verilmiş sadakam vaarmş

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  arkadaşlar dolandırıcı bunlar dikkat edin

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  DOLANDIRICI ÇIKTI SAKIN BİLGİLERİNİZİ VERMEYİN

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  Merhabalar. Beni de az önce yapı kredi sigortadan aradıklarını ifade ederek bir şeyler söylediler.Ben de "Beni nereden arıyorsunuz?" diye vurgulu bir tonla sorunca kapattılar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  YAPI KREDİ 1+1 SİGORTA SÜRENİZ DOLMUŞTUR DEDİ KART NUMARASINI İSTEDİ VERMEDİM BANKAYA SORDUĞUMDA BANKANIN TEK HAT KULLANDIKLARINI SÖYLEDİLER NUMARA DOLANDIRICIDIR.

 1  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08505326223Kredi kartı borcu taksit yapacaklarını söylüyorlar. ama bir banka ya da başka bir şey olmadığını düşünüyorum. En iyisi bir daha bu numarayı açmamak.
 • 085053298870850 532-1351 bu numara da sahtekar arkadaşlar inanmayın.
 • 08505322255Bu gün benide aradılar.esbank çağrı merkezi diyor.benim anladığım kadarıyla.Zaten bilgisi olmayan telefonları açmıyacaksınız.Açsanız bile aldanmayın derim.
 • 08505321607yaptırdık sarfiyatı azalmadı arttı sanki... gaz basmaz 80 TL diyorlar inanmayın (kasım)
 • 08505320455ARKADAŞLAR YANLIŞINIZ VAR BENİDE ARADILAR HEM KLİMAMIN BAKIMINI YAPTIRDIM PİYASADA 100 TL BU ADAMLAR 40 TLYE YAPTI SAHTEKAR DEĞİLLER KART VEYA HESAP NUMARASI İSTEMEDİLER TEKNİK EKİP İŞİ BİTİRİNCE ELDEN TESLİM ETTİM ÜCRETİ KOMBİ BAKIMINIDA YAPTIRDIM YİNE PİYASADA 200 TL İKEN BU ADAMLAR 80 LİRAYA HEM KOMBİNİN HEMDE PETEKLERİN BAKIMINI YAPTIRDIM . VE ÇOK MEMNUN KALDIM . ÖN YARGILI DAVRANMAYIN. Mustafa güzel