08505324558 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 532 45 58 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)5324558 nolu hat en son  13.1.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 82 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 53 adet yorum yapılmıştır.

  2  
 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  arayan bayan bana geçen sene ücretsiz sağlık sigortası yapıldığını ;iptal etmek istersem 480 devam etmek istersem 880 tl vereceğimi söyledi.Varsa böyle bir talebim ses kayıdı veya sözleşme örneğinin yollanmasını istedim. Tabi yollarız fakat şu an işlemi sonlandırmak zorundayız dedi.bende aramızda geçen langur lungur bir muhabbetten sonra sinirlendim ve aklıma gelen her küfürü saydırmaya başladım bu arada karşıdaki bayan sizi mahkemeye verecem diye bağırıyordu ve kapattım telefonu. Aradan 15 dk geçmiştiki aynı bayan tekrar aradı sanki hiç o küfürleri yememiş gibiydi ve hanımefendi o kadar küfürü yedikten sonra sizin ruh sağlığınızdan şüpe ediyorum dedikten sonra kapattım.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  Beni de bu numaradan "Finansbank genel merkezden arıyorum" diyerek bi bey aradı,arka ortam sesi ve adamın konuşma tonu falan gerçek müşteri temsilcilerinin taklidi. kendince kibar olmaya çalışıyor, yine de amatörce konuşuyordu.Kurye bilgilerimi vererek (adresiniz ..... şeklinde doğru aktararak) hesap kartınıza tanımlı 1 yıllık ücretsiz sigortanızın süresi doldu,devam etmek isterseniz önümüzdeki yıl aylık 40 TL ücretli olacak. Tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz." dedi. İptal edin o zaman dedim. O halde hesap kartınızı çıkarın,kart bilgilerinizi bizimle paylaşmanız yasak. Sizi tuşlu yanıtlama sistemine aktarıcam" dedi. Ben de "1 tane hesap kartım var zaten,arayan sizsiniz,iptal edin işte oradan.Ben kartımı niçin çıkarıcam,böyle bankacılık hizmeti mi olur?" dedim (hâlâ ayıkmamışım). Adam da "Ben size yardımcı olmaya çalışıyorum" diye bi de trip attı iyi mi? O anda ayıktım "Ulan bankalar hangi ara bana yardım etmeye başladı?" diye. Sağlam ana-avrat karşılıklı küfürleştik. Adama bak ya OHAL falan unrunda değil adamın...

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  9 ay önce

  FİNANSBANK OLARAK ARADI SİGORTANIZ BUGÜN BİTTİ YENİLEMEK İSTERMİSİNİZ DİYE KART NUMARASINI GİRİN DEDİ DOLANDIRICILAR YANİ KANMAYIN

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  9 ay önce

  Yapı Kredi World Kartıma ait önceden onaylanmış ilk yılı ücretsiz iki yıllık sözleşmem bulunduğunu bildirerek arandığım bu numara ile kart bilgilerimi paylaştım, telefondaki bayan söz konusu sigorta işleminin iptali için işlem yaptığını, internet üzerinden gerçekleştirmekte olduğu bu bu işleme ait bir güvenlik şifresini kısa mesajla tarafıma yönlendirdiğini ve en son bu şifreyi kendisi ile paylaşmamı istedi. Gelen mesaj içeriğinde ise "3DSecure sifresi harcama onayı içindir, kimseyle paylaşmayınız. Şifreniz:XXXXX İşyeri flybilisim.com Tutar:869,00 TL Tarih yazısını görünce bildiğimiz internet alışveriş işlemi şifresi olduğundan işlem şifresini paylaşmadım. Arayan hatun kişi şifreyi paylaşmamam durumunda sigorta işleminin geçerli olacağını ve ücretinin kartıma yansıyacağını söyledi. Bunun üzerine banka şubesi aracılığı ile yapmış olduğum çağrı merkezi görüşmesinde kart bilgilerimi paylaşmam nedeni ile iptali yapılarak yeni bir kart basıldı ve herhangi bir ücretli işlem bulunmadığını bildirdiler.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  9 ay önce

  08505324558 numara ile Yapı Kredi Bankasından adının Ceyda olduğunu söyleyen bir bayan ücretsiz sağlık sigortası süresinin bittiğini, devam etmek isteyip istemediğimi sordu, istemediğimi söyleyince pazartesi günü otomatik ücretli olacağını, iptal için kartımı sordu, yanımda olmadığını söylediğimde de yakınınızda görünüyor cevabını verdi, nereden biliyorsun dediğimde de kartların cipli olduğunu söyledi, kartla ilgili bilgi vermeyince "siz bilirsiniz" diyerek telefonu kapattı.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  9 ay önce

  Arayan kişi İş Bankası’ndan aradığını arayan kişi bayandı kartıma tanımlı bir yıl ücretsiz yararlandığım sigortamın bugün süresinin dolduğunu iletti. Bu talimatımı iptal ettirmezsem, ikinci yıla geçtiğim için bu yıl ücret ödemem gerektiğini 700.- TL tutarındaki meblağı ödemek zorunda kalacağımı anlattı. –“Ben sizi düşünüyorum inanın” dedi. Zor durumda kalmamam için bu şekilde olan tüm talimatlarımı iptal ettiğini aktardı. Sizin iyiliğiniz için kullanıma kapatıyorum dedi. “İptal Onaylıyor musunuz” diye sordu “evet, onaylıyorum” dedikten başka yetkili kişiye aktardı kartın numaralarını istedi Ben dolandırıcı olduğunu anladığım için kartım ilgili cevap vermedim telefonu yüzüne kapattım..noyu aradım müzik sesi dinletiyolar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  9 ay önce

  Bugün (21.07.2016) 0850 532 4558 nolu hattan arandım. Arayan kişi Yapı Kredi Bankası’ndan aradığını adının OKAN olduğunu ve kartıma tanımlı bir yıl ücretsiz yararlandığım sigortamın bugün süresinin dolduğunu iletti. Bu talimatımı iptal ettirmezsem, ikinci yıla geçtiğim için bu yıl ücret ödemem gerektiğini 730.- TL tutarındaki meblağı ödemek zorunda kalacağımı anlattı. –“Ben sizi düşünüyorum inanın” dedi. Zor durumda kalmamam için bu şekilde olan tüm talimatlarımı iptal ettiğini aktardı. Sizin iyiliğiniz için kullanıma kapatıyorum dedi. “İptal Onaylıyor musunuz” diye sordu “evet, onaylıyorum” dedikten sonra kartımın arkasındaki güvenlik kodunu söylememi istedi. Ben dolandırıcı olduğunu anladığım için kartım yanımda değil veremeyeceğim deyince, - “ben buradan görüyorum, kartınız 5 metre yakınınızda bir yerde, yalan söylüyorsunuz” dedi. Ben –“hayır evde kaldı, kartımı yanıma almadım” diye tekrarlayınca “yalan söylüyorsun” diyerek, bana ağza alınmayacak küfürler savurdu.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  9 ay önce

  kart bilgilerini öğrenip dolandırıcılık yapıyorlar. Benim bilgilerimle flybilisim.com adresinden alışveriş yapılmaya çalışıldı. benden 3dsecure kodunu alamayınca tamamlayamadılar çok dikkat ediniz.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  9 ay önce

  Az önce benide aradılar iş Bankası kaza Sigortası iptali için , 12 haneli kart numarasını kodlayın deyince uyandım.

 • 9 ay önce

  bu numara benide bankasya sigorta iptali için aradı dolandırıcı

 • 9 ay önce

  şerefsiz bunlar sakın kisisel bilgilerinizi vermeyin beni de aradılar sigorta dediler kart bilgilerini istediler vermeyince küfürleştik.bunları savcılığa vermek lazım

 • 9 ay önce

  Kurye, oğluma ait ek kartı teslim ettiği gün aradılar. Kart sigortası için aradıklarını söylediler. Dolandırıcı olduklarını anladım. Sanıyorum ki bilgileri kurye şirketinden alıyorlar.

 • 9 ay önce

  EVET AZ ÖNCE ARADILAR SİGORTA İPTALI İÇİN ŞÜPHELENDİM AKBANK IN BÖYLE NUMARASI YOK BEN SİZİ ARARIM DEDİM KAPATTIM ARADIĞIMDA NUMARAYI MÜZİK ÇALIYOR

 • 9 ay önce

  Ing bank ferdi kaza sigortasi dedi. Ama dolandırıcı çıktılar

 • 9 ay önce

  Dolandirici olduklarini dusunuyorum.aaaa bbbnn

 • 9 ay önce

  Beni akbank kartı ilk yıl ücretsiz olan sağlık sigortasının ikinci yıl ücretli olacağından iptali için aradılar

 • 9 ay önce

  DOLANDIRICILIK için kullanılan bir numara. KREDİ KARTI VE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ kesinlikle vermeyin. Beni Cardfinans kartıma tanımlı sigortanın iptali için aradılar. Doğrulama için kredi kartı bilgilerini istediler. Arkadaki güvenlik nosunu isteyince şüphelendim vermek istemedim. Tuşlama servisine yönlendirelim dediler. Sonra Apuesteria diye bir firmadan 210 Euro'luk alışverişi onaylayan bir şifre geldi. Mesajın içeriğini okutmadan hemen şifreyi istediler. Telefonu bekletip mesajı okuyunca kartımla harcama yapmaya çalıştıklarını farkettim ve telefonu kapattım. Neyseki harcama yapamamışlar. Bankayı arayıp kartı iptal ettirdim.

 • 9 ay önce

  kesinlikle açmayın akbank ferdi sigortanızla ilgili arıyorum diyor kişisel bilgileri alıyor dolandırıcı

 • 9 ay önce

  şerefsizin çocuğu küfür etti ama yedi sülalesine bende ettim ***** teki açmayın

 • 9 ay önce

  Sakın bilgilerinizi vermeyin beni arayıp kişiselo bilgilerimi istediler vermeyince küfrettiler. Kesinlikle banka değil.

 • 9 ay önce

  Bu numara benide Akbank ferdi sigortanızı yenıleyecegız dıye aradı şüpheli sanırım

 • 9 ay önce

  Beni aradi finans bank ferdi kaza sigortasini yenileyecegiz dedi

 • 9 ay önce

  Bu numara bugün beni aradı açmadım aramadım da şüpheli numara mı bu

  2  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08505326223Kredi kartı borcu taksit yapacaklarını söylüyorlar. ama bir banka ya da başka bir şey olmadığını düşünüyorum. En iyisi bir daha bu numarayı açmamak.
 • 085053298870850 532-1351 bu numara da sahtekar arkadaşlar inanmayın.
 • 08505322255Bu gün benide aradılar.esbank çağrı merkezi diyor.benim anladığım kadarıyla.Zaten bilgisi olmayan telefonları açmıyacaksınız.Açsanız bile aldanmayın derim.
 • 08505321607kombi 2 dk bir devreye giriyor aradım cevap yok utanmazlar
 • 08505320455YUKARIDA BAKIM YAPTIRDIM MEMNUN KALDIM DİYEN ARKADAŞ , TEŞKİLATTAN SANIRIM :)) KİMSE BUNLARA KOMBİ KLİMA VS BAKTIRMAK ZORUNDA DEĞİL. AHMAK OLMAYIN ! İLLEDE BAKIM YAPTIRACAKSANIZ , TANIDIĞINIZ , ÜRÜNÜ ALDIĞINIZ BAYİNİN VERMİŞ OLDUGU ÜRÜN KULLANMA KLAVUZUNDA BULUNAN TEKNİK SERVİSLERİ ARAYIN. İNTERNETTEN DE RASTGELE SERVİSCİ .ÇAĞIRMAYIN , FİRMALARIN resmi WEB İNETERNET sitelerinde yazan yetkili servisleri çağırın. SONRA X-Y-Z FİRMASI NIN YETKİLİ SERVİSİ DİYE ARARSINIZ , HERİFLER GELİR BEYAZ EŞYANIZI ALIR GİDER , ÜZERİNDE BİR DE SERVİS ÜCRETİ ALIR KAYIPLARA KARIŞIR.