08505324805 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8505324805 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 532 48 05 nolu hat en son  19.8.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 12 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 7 adet yorum yapılmıştır.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  Beni de aradılar bu numaradan. Garanti kartının son 4 hanesini söyledi. Kartımın iptal olduğunu söylediğimde başka bir kart numarası verin oraya iade edelim diyor ******. Kart nosunu verdim. Son olarak arkadaki güvenlik numarasını isteyince uyandım onu vermedim. İnşallah bir şey olmaz.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  garanti bankası genel müdürlükten aradığını söyleyip kart bilgilerini beraber teyid edelim diyor sevindirik olup istediği bilgileri vermemiz içinde bu güne kadar kesilen kart aidatlarını iade ediyoruz deyip yüksek bir meblağ söylüyor sakın ilk dört rakamı güvenliğiniz için paylaşmayın diyor geri numarayı istiyor allahın malı kendi gibi öküz sanıyor biziilk dört numara tüm kartlarda aynı

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  garanti bankasından arıyoruz dediler şerefsizler. bilgi vermek istemiyorum deyince hattan düştüler.kesinlikle garanti bakası ile alakaları yoktur.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  Garanti bankası adına Kart iadeleri hakkında bilgi verilip avantadan para kazanma yolunda gitmeye çalışıyorlar. Milleti dolandırıyorlar. Sahtekar hattı dikkat edin. Hemen bankanıza bilgi verin ve kartınızı kapatın. 3500 tl çekmeye çalıştılar....

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  BU SAHTEKARLARA İTİBAR ETMEYİNİZ LÜTFEN. Bİ ARKADAŞIMI ÖPMEYE KALKIŞMIŞLAR AMA KENDİSİ AYNİYATÇI OLDUĞU İÇİN YEMEMİŞ TABİ.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  evet benide aradılar 3500 tl istanbul bilişim güvenlik kodu geliyor. dikkat edin tam sahtekar hattı.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  3 ay önce

  garanti bankasından arayıp kesilen kart aidatlarını iade edeceğiz deyip güvenlik bilgileri sorgulaması yapıyorlar aldanmayın..

08505324805 numarası ile ilgili bilgiler

08505324805 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !