08505324805 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 532 48 05 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)5324805 nolu hat en son  19.8.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 12 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 7 adet yorum yapılmıştır.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  Beni de aradılar bu numaradan. Garanti kartının son 4 hanesini söyledi. Kartımın iptal olduğunu söylediğimde başka bir kart numarası verin oraya iade edelim diyor ******. Kart nosunu verdim. Son olarak arkadaki güvenlik numarasını isteyince uyandım onu vermedim. İnşallah bir şey olmaz.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  garanti bankası genel müdürlükten aradığını söyleyip kart bilgilerini beraber teyid edelim diyor sevindirik olup istediği bilgileri vermemiz içinde bu güne kadar kesilen kart aidatlarını iade ediyoruz deyip yüksek bir meblağ söylüyor sakın ilk dört rakamı güvenliğiniz için paylaşmayın diyor geri numarayı istiyor allahın malı kendi gibi öküz sanıyor biziilk dört numara tüm kartlarda aynı

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  garanti bankasından arıyoruz dediler şerefsizler. bilgi vermek istemiyorum deyince hattan düştüler.kesinlikle garanti bakası ile alakaları yoktur.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  Garanti bankası adına Kart iadeleri hakkında bilgi verilip avantadan para kazanma yolunda gitmeye çalışıyorlar. Milleti dolandırıyorlar. Sahtekar hattı dikkat edin. Hemen bankanıza bilgi verin ve kartınızı kapatın. 3500 tl çekmeye çalıştılar....

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  BU SAHTEKARLARA İTİBAR ETMEYİNİZ LÜTFEN. Bİ ARKADAŞIMI ÖPMEYE KALKIŞMIŞLAR AMA KENDİSİ AYNİYATÇI OLDUĞU İÇİN YEMEMİŞ TABİ.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  evet benide aradılar 3500 tl istanbul bilişim güvenlik kodu geliyor. dikkat edin tam sahtekar hattı.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  garanti bankasından arayıp kesilen kart aidatlarını iade edeceğiz deyip güvenlik bilgileri sorgulaması yapıyorlar aldanmayın..

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08505326223Kredi kartı borcu taksit yapacaklarını söylüyorlar. ama bir banka ya da başka bir şey olmadığını düşünüyorum. En iyisi bir daha bu numarayı açmamak.
 • 085053298870850 532-1351 bu numara da sahtekar arkadaşlar inanmayın.
 • 08505322255Bu gün benide aradılar.esbank çağrı merkezi diyor.benim anladığım kadarıyla.Zaten bilgisi olmayan telefonları açmıyacaksınız.Açsanız bile aldanmayın derim.
 • 08505321607kombi 2 dk bir devreye giriyor aradım cevap yok utanmazlar
 • 08505320455YUKARIDA BAKIM YAPTIRDIM MEMNUN KALDIM DİYEN ARKADAŞ , TEŞKİLATTAN SANIRIM :)) KİMSE BUNLARA KOMBİ KLİMA VS BAKTIRMAK ZORUNDA DEĞİL. AHMAK OLMAYIN ! İLLEDE BAKIM YAPTIRACAKSANIZ , TANIDIĞINIZ , ÜRÜNÜ ALDIĞINIZ BAYİNİN VERMİŞ OLDUGU ÜRÜN KULLANMA KLAVUZUNDA BULUNAN TEKNİK SERVİSLERİ ARAYIN. İNTERNETTEN DE RASTGELE SERVİSCİ .ÇAĞIRMAYIN , FİRMALARIN resmi WEB İNETERNET sitelerinde yazan yetkili servisleri çağırın. SONRA X-Y-Z FİRMASI NIN YETKİLİ SERVİSİ DİYE ARARSINIZ , HERİFLER GELİR BEYAZ EŞYANIZI ALIR GİDER , ÜZERİNDE BİR DE SERVİS ÜCRETİ ALIR KAYIPLARA KARIŞIR.