08505325618 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 532 56 18 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)5325618 nolu hat en son  20.5.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 13 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 6 adet yorum yapılmıştır.

 • 11 ay önce

  anti adına aradılar kart aydatlarını gargeri ödediklerini kullandıgınız kartın bilfilerini verin 285 tl geri ödiyelim dediler adres bilgileride var adamlar prof olmuşlar akapeyle bir baglantıları var sanırım

 • 11 ay önce

  Garanti bankasından arıyoruz diye aradılar tüm bilgilerimi doğrulamak amaclı aradılar .İşlem iptali için yönlendirildim 205ue luk ödeme iptali için onay istediler fakat mesaj ödeme olarak gelince onay veremeyeceğimi söyledim daha sonra garanti bankasını aradığımda böyle bir uygulamamız yok dedilerrr.lütfen bu tür aramalarda dikkatli olalım müşteri hizmetlerini birebir taklit ediyorlar

 • 11 ay önce

  Nasıl bir ülkede yaşamakta olduğumuzu lütfen aklı başında olan biri anlatsın. 08505325618 nolu telefonun sakıncalı olduğu bilindiği halde bu hattı kullanan kişiler nasıl takip edilmez. Hattı kapatılmaz. Ülkemizdeki bazı kişi ile şirketlerin alayı hırsız dolandırıcı olması mı? Sağlanmakta. Bir rant kapısı oluşturulması mı? Ülke ekonomisi düzeltecek. Bu kadar da şahsiyetsiz vurdum duymaz ülke yönetimi olabilir mi? Şu anda vermekte olduğumuz Şehitlerimiz ile yakınlarında özür diliyorum. Aziz Uyan da ülkenin halini gör!!!

 • 11 ay önce

  Ülkemizde Artan dolandırıcılık yöntemlerinden dolayı Bankanızca sesli sistem üzerinden tarafımızı aradığınızda. Kredi Kartımla İlgili sorduğunuz sorulara güven duymamaya başlamaktayım. Beni 08505325618 nolu telefondan iki farklı zamanda aradınız.İki görüşmemide yarıda bırakmak zorunda kaldım. Kredi kartımın eki Hizmeti olan SağlıkHizmetlerinden yararlanma süresinin dolduğunu ifade edilerek. Hizmetin sonlandırılması için sorulan sorulara sesli yanıt verilmesi istenmektedir. İptal edilmediği taktirde bu hizmetin bedelli olarak devam edeceği belirtilerek. Otomatiğe bağlanmaya çalışılmaktadır. Son arayan (09.05.2016 15:43) hanım Genel Müdürlükten aradığını ifade etmiştir. Bundan önceki kişi Erkek olup, alttan gürültülü sesler gelirken son arayan kişininin bulunduğu ortamın tam bir sessizlikte olduğunu fark ettim. Benden kart numaralarını sesli okumamı talep edince görüşmeyi yarıda kestim. Kendimin interaktif ortamdan girerek bunu çözmeye çalışacağımı ifade ettim. 11.05.2016 günü girdiğimde ise Kredi kartımla ilgili Ek özelliği (Sağlık Hizmetlerinden Yararlanmayı) gösteren bir bölümünü bulamadım. Kartımın bu bölümünü iptal edebileceğim bir kapı göremedim! SORUM:??? Sesli sistem üzerinden yukarıda yazdığım hat üzerinden böyle bir uygulamanız var mı? Var İse?! Sorulan her soruya yanıt vermek durumunda mıyız?! Lütfen enkısa süre içerisinde dönüş yapabilirseniz memnun kalacağım. Sevgi saygılarımla arz ederim.

 • 11 ay önce

  bu numara iş bankasından diye 06.05.2016 tarihinde beni aradı kartımın üzerindeki asistanlık hizmeti ile ilgili kredi kartı bilgisi istedi vermeyince hemen kapattı ben bunu iş bankasından sorgulattım bunlar sahtekar sakın bu numara ararsa herhangi bir bilgi vermeyin ve şikayet edin başkalarının canını yakmasınlar

 • 12 ay önce

  dolandırıcılar y/k diye arıyorlar kart bilgilerinizi alıp yapmadığınız bir harcamayı ödetmeye çalışıyorlar

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA DETAY İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08505326223Kredi kartı borcu taksit yapacaklarını söylüyorlar. ama bir banka ya da başka bir şey olmadığını düşünüyorum. En iyisi bir daha bu numarayı açmamak.
 • 085053298870850 532-1351 bu numara da sahtekar arkadaşlar inanmayın.
 • 08505322255Bu gün benide aradılar.esbank çağrı merkezi diyor.benim anladığım kadarıyla.Zaten bilgisi olmayan telefonları açmıyacaksınız.Açsanız bile aldanmayın derim.
 • 08505321607kombi 2 dk bir devreye giriyor aradım cevap yok utanmazlar
 • 08505320455YUKARIDA BAKIM YAPTIRDIM MEMNUN KALDIM DİYEN ARKADAŞ , TEŞKİLATTAN SANIRIM :)) KİMSE BUNLARA KOMBİ KLİMA VS BAKTIRMAK ZORUNDA DEĞİL. AHMAK OLMAYIN ! İLLEDE BAKIM YAPTIRACAKSANIZ , TANIDIĞINIZ , ÜRÜNÜ ALDIĞINIZ BAYİNİN VERMİŞ OLDUGU ÜRÜN KULLANMA KLAVUZUNDA BULUNAN TEKNİK SERVİSLERİ ARAYIN. İNTERNETTEN DE RASTGELE SERVİSCİ .ÇAĞIRMAYIN , FİRMALARIN resmi WEB İNETERNET sitelerinde yazan yetkili servisleri çağırın. SONRA X-Y-Z FİRMASI NIN YETKİLİ SERVİSİ DİYE ARARSINIZ , HERİFLER GELİR BEYAZ EŞYANIZI ALIR GİDER , ÜZERİNDE BİR DE SERVİS ÜCRETİ ALIR KAYIPLARA KARIŞIR.