08505326390 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 532 63 90 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)5326390 nolu hat en son  20.4.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 50 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 18 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 12 ay önce

  20 gün öncede beni aradılar ve hayatımın en dalgın anına denk geldi 520 tl kredi kartımdan çalındı! Çekim yaptıkları firmadan uzun uğraşlarla paramı geri alabildim. Sakın bu numarayı arandığınızda açmayınız...

 • 13 ay önce

  Benide 30.3.2016 tarihinde aradılar, o kadar kızmışım ki, nefes alamaz duruma geldim, hırsımdan. Sahtekarlar. Yahu bizim ülkemizi ne hale getirdiler böyle? Bu devletin polisi, jandarması, mahkemesi yok mu ? Devletin bu işle ilgili kurumları ne yapar ? Başka hangi halta bakacaklar anlamıyorum. Bu numaralar burada yayınlanıyor, kimse ilgilenmiyor, Polis bunları görmez mi acaba ? Bir defa ben polise bildirdim böyle bir numarayı, bunlar şikayete bağlı suçlar, savcılığa şikayet etmeniz lazım dediler. Yani polis resen harekete geçemez mi? Üçkağıtçılar halkı soyuyorlar, Devletin görevlileri resmen seyrediyor. Maalesef Devlet yetersiz-ehliyetsiz kişilerin elinde kaldı.

 • 13 ay önce

  Beni de az önce bu numaradan aradılar. Üstelik ev adresimi biliyorlardı. Sigorta işlemi iptali bahanesiyle. Öyle bir işlemim yoktu. Adresi uyuruk bir adres ile güncelledim.

 • 13 ay önce

  Ülkede üçkağıtçı ve dolandırıcılar kol geziyor. Resmen muz cumhuriyetine döndük. Bu şerefsizler bugün beni de aradılar. Güya Esra Gül hanımefendi aynı sağlık sigortası numarasını bana da anlattı. Yalnız bana ikinci yıl için 780 TL uygun görmüşler. Kredi kartınız yanınızda mı dediler. Hayır deyince yarın için randevu alalım yoksa hesabınızdan otomatik para çekilir deyince ağzıma geleni sayıp kapattım. Yalnız bu ilk aramaları değildi. Sanırım bir kaç ay önce yine aramışlardı. İyi de bu konuda hangi makam ne işlem yapar bilinmez. Bu kadar şikayetçi varken bu dolandırıcılar hala ortalıkta ve aynı numarayı kullanarak av peşindeler. Ne ülke yarabbim.

 • 13 ay önce

  ANI ŞEKİLDE BENİ DE ARADILAR: Bu numara beni bugün aradı. Konu: İşbankası kredi kartı düzenli ödemelerinizden dolayı size 1 yıllık hediye etmiş olduğu sağlık sigortasını tamamladınız.2.yıl 1400 ücretli olarak kullanabileceksiniz istemiyorsanız bilgilerinizi teyit ettikten sonra size mobil onay kodu gelecek onu bize vereceksiniz iptal işleminiz gerçekleşecek dediler. KREDİ KARTI BİLGİLERİNİ İSTEDİLER. ÇOK İKNA EDİCİ YÖNTEMLERİ VAR. BANKANIN BUNLARLA ALAKASI YOK!!!! AMAN DİKKAT!!!

 • 13 ay önce

  Beni de aradılar. Buse Ataman diye bir kadın. Aynı sigorta bahanesiyle. Ben kredi kartımı kapattım dediğimde . "Gerçekten mi kapalı mı kartınız" dediler. Bankadan arıyorsun haberin yok mu dedim. Allah belalarını versin. Milleti dolandırıyorlar. Beni de iş bankası diye aradılar. Ağzınıza geleni sayıp kapatın.

 • 13 ay önce

  Az öncede beni aradklar finans bank olarak 1400 tl sigorta sözü vermişsiniz.isrerseniz iptal edebiliriz dediler.taktik aynı enson kartın arkasındaki güvenlik nosunu istiyolar.ozaman numarayı bankadan doğrulatayım dedim.sonra arayın dedim.bidaha arayamayız dediler.ve kapattık.araştırdım durum bu.kanmayın sakın.banka hiçbir zaman güvenlik nosunu istemez.

 • 14 ay önce

  Benide yapı kredi olarak aradılar. Kart nosu falan filan. Onay kodu istediler. Görüşmeye güvenmeyip kendim bankayı aramak istediğimi söyleyince de tavırları değişti. Banka hiçbir zaman kartın 16 hanesini istemez cvv nosunu istemez. Yaklaşık3 hafta oldu arayalı. Bugün tekrar aradılar aynı sekilde. Burundanlar helal haram ne hiç bilmiyorlar. Ama dikkat

 • 14 ay önce

  benıde yapı kredi adını kullanarak aradılar astı astarı yok sakın sakın bunlara hıc bır sekılde kanmayın

 • 14 ay önce

  Bir kadın aradı yapı kredi şubesinden arıoz falan dedi ve sonra suratıma kapattı değişik bir numara :D

 • 14 ay önce

  slm herkese bugün benide aradı bu numara yapı kredi bankasındaki sigortamın süresi dolmuş tekrar ücretsiz yararlanmak için bilgilerimi istediler bende bankanın kendi numarasından ararsanız bilgilerimi paylaşırım sizinle dedim tamam o zaman iptal işlemleri için 1400 tl kesilecekmiş hesabımdan bende geri zekalı 500 tl limitli bi karttan 1400 nasıl kesecen diyince kapattılar arkadaşlar çok dikkatli olun kibar konuşuyorlar insanları kandırmak için saygıda kusurları yok

 • 14 ay önce

  Bu numaradan arayan ve kendini çok kibar şekilde tanıtan adının Metin bey olduğunu söyleyen kişiye hak ettiği dilden konuşup telefonu kapatın.

 • 14 ay önce

  Bu numara beni bugün aradı. Konu: İşbankası kredi kartı düzenli ödemelerinizden dolayı size 1 yıllık hediye etmiş olduğu sağlık sigortasını tamamladınız.2.yıl 1400 ücretli olarak kullanabileceksiniz istemiyorsanız bilgilerinizi teyit ettikten sonra size mobil onay kodu gelecek onu bize vereceksiniz iptal işleminiz gerçekleşecek dediler. Bankayı arayıp döneceğimi söyledim. Bankayı aradım iyi bilgilerinizi vermediniz kesinlikle bizim böyle bir işlemimiz yok dediler. Dikkatli olun arkadaşlar bunların hepsi dolandırıcı.

 • 14 ay önce

  Bu numara beni aradı. Yapı kredi kredi kartlarından Adem diye bir kişi. Kart hakkında konuşmak istedi. Müsait değilim kapattım. Kesinlikle dolandırıcı

 • 14 ay önce

  AYNI ŞEKİLDE BENİ DE ARADILAR, DOLANDIRICI OLDUKLARINI DÜŞÜNÜYORUM !

 • 14 ay önce

  Kaliteli dolandiricilar. Aman dikkat

 • 14 ay önce

  dolandırıcı bunlar yapı kredi dolandırıcıları

 • 14 ay önce

  BU NUMARA BENİ ARADI. YAPI KREDİDEN ARADIKLARINI SOYLEDİ. BİREYSEL EMEKLİLİK SİGORTASI 1 SENELİK BİTTİ DEDİ. DEVAM ETTİRMEK İSTİYORMUSUNUZ DİYE SORDU. HAYIR DEDİM OZAMAN KART BİLGİLERİNİZLE İŞLEMİ İPTAL EDECEĞİNİ SÖYLEDİ. KESİNLİKLE DOLANDIRICI BUNLAR.

 1  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA DETAY İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08505326223Kredi kartı borcu taksit yapacaklarını söylüyorlar. ama bir banka ya da başka bir şey olmadığını düşünüyorum. En iyisi bir daha bu numarayı açmamak.
 • 085053298870850 532-1351 bu numara da sahtekar arkadaşlar inanmayın.
 • 08505322255Bu gün benide aradılar.esbank çağrı merkezi diyor.benim anladığım kadarıyla.Zaten bilgisi olmayan telefonları açmıyacaksınız.Açsanız bile aldanmayın derim.
 • 08505321607kombi 2 dk bir devreye giriyor aradım cevap yok utanmazlar
 • 08505320455YUKARIDA BAKIM YAPTIRDIM MEMNUN KALDIM DİYEN ARKADAŞ , TEŞKİLATTAN SANIRIM :)) KİMSE BUNLARA KOMBİ KLİMA VS BAKTIRMAK ZORUNDA DEĞİL. AHMAK OLMAYIN ! İLLEDE BAKIM YAPTIRACAKSANIZ , TANIDIĞINIZ , ÜRÜNÜ ALDIĞINIZ BAYİNİN VERMİŞ OLDUGU ÜRÜN KULLANMA KLAVUZUNDA BULUNAN TEKNİK SERVİSLERİ ARAYIN. İNTERNETTEN DE RASTGELE SERVİSCİ .ÇAĞIRMAYIN , FİRMALARIN resmi WEB İNETERNET sitelerinde yazan yetkili servisleri çağırın. SONRA X-Y-Z FİRMASI NIN YETKİLİ SERVİSİ DİYE ARARSINIZ , HERİFLER GELİR BEYAZ EŞYANIZI ALIR GİDER , ÜZERİNDE BİR DE SERVİS ÜCRETİ ALIR KAYIPLARA KARIŞIR.