08505329039 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 532 90 39 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)5329039 nolu hat en son  18.2.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 106 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 74 adet yorum yapılmıştır.

John Dyke
Firma Tanıtımı:Mevcut işlerinizi geliştirmeye mi çalışıyorsunuz? Yeni bir tane başlatmak ister misin? Finansmana mı ihtiyacınız var? Herhangi bir nedenle bir kredi gerekiyor ?? Finans 4 Tüm nihayet burada, ilgili kredi sahiplerine garantili krediler sunduğumuz tüm finansal problemlerinizi çözmek için buradayız, hizmetlerimiz çok hızlı ve% 100 güvenilir, bu sizin kapınıza nadiren bu rüya kredisini alıp hepsini çözecek altın bir fırsat. Mali sorunlarınız .. Bugün e-posta yoluyla veya Hızlı yanıt için Sms bize ulaşın .. E-posta: Finance.4all@aol.com, Johndykeoffice@Gmail.com Artık hayal kırıklığına uğratmayın çünkü hayalinizdeki kredileri elde etmekten uzakta bir mesajınız var ..
  2  .Sayfa  
 • 46 gün önce

  Proje, yatırım, kişisel krediler, işletme kredileri, konut kredileri, öğrenci kredileri, konsolidasyon kredileri ve çeşitli projeler için kredilere ihtiyacınız var mı? Küçük, orta veya büyük ölçekli bir iş kurmak için kredi almaya ihtiyacınız var mı? Bir ev veya araba kredisi oluşturmak için kredi almaya ihtiyacınız var mı? İşe alım ekipmanı alımı için kredi almaya ihtiyacınız var mı? Günlük kredinin yatırımı tüm sorunlarınıza cevap,% 3'lük faiz oranıyla kredi veriyoruz ve işlemlerimiz hızlı, güvenli ve kullanışlı ve firmamızdan bir kredi almak isteyenler için% 100 garantili. Hemen bize ulaşın. Posta yoluyla: ritaloanlending@gmail.com veya ritaloanlending@outlook.com

 • 46 gün önce

  Sana iyi günler, İhtiyaçlarınızı karşılayabilmemiz için nasıl bir kredi talebinde bulunabileceğiniz, uzun vadeli veya kısa vadeli krediler, kişisel veya ipotek, sizinle konuşmaya hazır olduğumuzu ve bu krediyi çevrimiçi hat üzerinden aktarma ve çevrimiçi hesap erişimini nasıl elde edebileceğinizi anlatın. Finansman ayarlamanıza yardımcı olun ve ayrıca yıllık% 2 ve aylık% 0.5 çok meşru bir kredi alın. Düşük dereceli faiz oranlarına sahip her ciddi kişiye {yıllık% 2 ve aylık% 0.5} kredi veren tek tescilli ve tanınmış finansal konut. İhtiyaçlarınıza uyacak çok meşru bir kredi verin veya çevrimiçi bir başvuru formunu doldurun: wattlesfinance@gmail.com BORÇLANMA BİLGİLERİ İsimleriniz ................................ Senin ülken................................ Senin adresin .............................. Mesleğin .......................... Medeni durumunuz ...................... İş yerinde mevcut durum ......... Telefon numarası.............................. Aylık gelir............................... Kredi Süresi ........................ Kredi miktarı......................... Bizden nasıl haberin oldu?.............. Teşekkürler Sevgilerimle E-posta: wattlesfinance@gmail.com Linda Wattles MD / CEO

 • 51 gün önce

  Mali açıdan üzülüyor musunuz ve bir krediye nasıl erişebileceğinizi mi arıyorsunuz? İşletmenizi başlatmak veya genişletmek için finansal yardıma mı ihtiyacınız var? Özel bir borç verene nasıl erişebileceğinizi mi düşünüyordun? Bunun için% 3 oranında ucuz kredi sunan özel bir şirket için artık endişelenmeyin. Ödünç verme hizmetlerimiz hızlı ve güvenilirdir. Aktarımımız garanti altındadır ve başarı emin. Her çeşit kredi burada sunulmaktadır. (Bankofamericaloan36@gmail.com) hakkında daha fazla bilgi için bizi ziyaret edin.

 • 55 gün önce

  Kötü bir finansal durumda mısın? Bir borca ihtiyacım var mı? sunulan hizmetler aşağıdadır: Bireysel krediler? Öğrenci kredileri? İşletme kredileri? Ev kredileri? Borç geri ödeme? Tıbbi krediler? Hızlı ve çok güvenilir Hizmetlerimiz uyguladıktan sonra kredi almanın garanti edilir gibi kredileri uygulama 30 dakika içinde onaylanır. Şimdi (Finance.4all@aol.com) bize ve sizin kredi bugün alın. Sağ ol, Finance 4 All ...

 • 2 ay önce

  acil kredi lazım sıze nasıl ulasa bılırım

 • 2 ay önce

  Murray kredi finansmanı, işletme kredileri, tarım kredileri, kişisel krediler, konut kredileri, konut kredileri, markshot kredileri, sanayi kredileri, Çiftlik Çiftlik Kredileri vb. Gibi 10.000 - 150.000.000,00 ($) USD, (£) GBP, (€) Euro veya Singapur Doları ($) Şimdi zorunluluk olmadan FREE quote alın! 54 aya kadar geri ödemeler. Krediyi% 2 oranında veriyoruz. Teminat Yok, Para, onaylandıktan sonra 24 saat içinde hesabınıza ödenir. Bir KREDİ edinmek istiyorsanız, isteğinizi e-posta yoluyla bize göndermekten çekinmeyin: murrayloanfinance@gmail.com

 • 2 ay önce

  Kredilere ihtiyacın var mı İş kredisi mi arıyorsunuz? Kişisel kredi, ev Kredi, araba kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız krediler, Risk sermayesi vs .. Veya bir banka veya bir banka tarafından bir krediyi reddettiniz mi? Herhangi bir nedenle mali kurum. Ben Bay Eric finans, borç vericiyim. Düşük ve hesaplı bir faiz oranıyla işletmeler ve bireylere borç verme % 3'lük faiz oranı. Ilgileniyorsanız? Bugün bize ulaşın ( Ericfinancee@gmail.com veya ericfinancee@outlook.com) ve kredinizi alın bugün.

 • 3 ay önce

  Hello, We are currently giving out xmas loans to our esteemed customers at a low interest rate of 3%. Do you need a loan to finance your business? Do you need a consolidation loan? Apply now via our email on: oxford_loanfinances@hotmail.com

 • 4 ay önce

  BİR İŞ ADAMI / KADIN, BİR ÖRGÜT BİR İŞÇİ, serbest meslek? Eğer öyleyse, bize bugün, stres olmadan bir iş için kişisel kredi gerektirir, biz% 2 düşük faiz oranıyla kredi sunuyoruz, başlatmak ve müşterilerimizin bir yüz, memnuniyeti gülümseme, mutluluk yıl sona erebilir bizim gücümüzdür. Eğer ilgileniyorsanız, aşağıda bir kredi başvuru formu doldurun: Borçlu Bilgi: Ad Soyad: _______________ Ülke: __________________ Cinsiyet: ______________________ Yaş: ______________________ Kredi Miktarı Gerekli: _______ Kredi süresi: ____________ Kredinin amacı: _____________ Cep telefonu numarası: ________ Daha fazla bilgi e-posta yoluyla bize şimdi lütfen, lydiaclintonloanfirm@gmail.com, bu onu özledim yapılan sizin için bir fırsat vardır.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Tüketici Hakları Kredi kartı Aidatı Kredi Dosya Masrafı İadenizi Nakit 27.06.2016 tarihinde geldi (520 Tl İadeniz Onaylanmıştır İadenizi Alabilmek icin 08505329039 'u Arayın) Şerefsiz bunlar telefon numaralarını verenlerde ayrı Bir şerefsiz

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Tam dolandırıcı bunlar aynı mesaj banada geldi. Benim ihtiyacım yok siz harcayın dedim☺

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  aynı hikaye. 520 TL. iadeniz var. diye mesaj attılar . Aradım. hat düştü dedi o aradı . AD SOYAD sorunca anladım. dedim sen bana mesaj atıyorsun, ama benim adımı bilmeden iade olduğunu nasıl biliyorsun. dedim. kapattılar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Kredi karti aidatlarim iade olacakmis. Ben boyle bir basvuru yapmadim. Muhtemel dolandiricilar. Lutfen dikkatli olun

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  Ayni mesaj geldi. Aramamak ve bilhassa yaslilari ve internet kullanicisi olmayanlari uyarmaliyiz.. Bizler biliyoruz birseyleri arastirarak hareket edebiliyoruz. Bilmeyenler kanmasin. Mubarek Ramazan ayinda kim kimin hakkini yerse burnundan gelsin ne diyim.

 • 7 ay önce

  Tam inneler dolandırıcı kanmayın.İnanmayın

 • 7 ay önce

  Ayınısı banada geldi 520tl iade tüketici kredi dosya masrafı diye inanmayın dolandırıcılar

 • 7 ay önce

  520 tl kredi kartınız aidatı onaylandı gelip alabilirsiniz diye mesaj gönderdiler.inanamayın serefsizlere.

 • 7 ay önce

  mesaj atmışlar aradım hangi banka ile çalışıyorsunuz dediler tc mi istediler tabikii vermedim

 • 7 ay önce

  bu memlekette babandan miras kalsa haber vermezler inanmayın banada geldi aramadım.

 • 7 ay önce

  Şerefsizler bizide aradılar ardı arkası yok tüm yetkililere ihbar ediyorum

 • 7 ay önce

  Kesinlikle kart bilgilerini paylasmayin, eger inanip verdiyseniz de hemen cagri merkezini arayip karti iptal ettirin.

 • 8 ay önce

  27/06/2016 tarihinde banada mesaj yolladılar. "Tüketici Hakları kredi kartı aidatı kredi dosya masrafı iadenizi nakit 520 TL iadeniz onaylanmıştır. alabilmek için 085053229039 'u arayın" Google a yazdım artık herkes dolandırıcı olmuş sağolsun herkes yazmış inanmayınız.

 • 8 ay önce

  pazar gunu calisan tuketici mahkemesi var mi ? diyince cagri merkezi diyorlar. hangi belediyenin tuketici mahkemesi diyince telefonu kapatiyor :)

 • 8 ay önce

  gelen yazı tüketici hakları kredi kartı aidatı kredi dosyamasrafı iadeniz onaylanmıştır.iadenizi alabilmek için 08505329039 u arayın.benim böyle bir müracaatım yoktur.maksadını bilmiyorum.

 • 8 ay önce

  Bu numara banada mesaj atmış aynen 520 tl. Kredi karti dosya masrafı diyerek bu numarayi arayin diye. Ben tabi sorgulamadan aramadim çünkü alacağım olmadığını bildigimden emindim inanmadim ve sonuç dolandırıcılık olarak tahmin ettigim gibi cikti. Artik bunlara bir son vermek lazım yeter artık

 • 8 ay önce

  Insanları dolandırmak bu kadar kolay olmamalı. Buna hemen el atılmalı,ama nedense kimse bişey yapmıyor. Bana mesaj gelince hemen sorguladım ve buradaki yorumları gördüm.en azından bazı insanlar duyarlı başına geleni paylaşıyor.

 • 8 ay önce

  aynı mesaj meblağ da aynı 520 tl : ) kanmayın aramayın uğraşmayın...

 • 8 ay önce

  22 haziran tarihinde aynı mesaj baba da geldi

 • 8 ay önce

  Benide aradılar aklayan son anda dolandırıcı olduğunu anladım bilgileri vermedim.

 • 8 ay önce

  şu anda geldi aynı mesaj... inandırıcı da .. Kimin kredi kartı-kredisi yok ki.. Tüketici Hakları Kredi kartı Aidatı Kredi Dosya Masrafı İadenizi Nakit 520 Tl İadeniz Onaylanmıştır İadenizi Alabilmek icin 08505329039 'u Arayın

  2  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08505326223Kredi kartı borcu taksit yapacaklarını söylüyorlar. ama bir banka ya da başka bir şey olmadığını düşünüyorum. En iyisi bir daha bu numarayı açmamak.
 • 085053298870850 532-1351 bu numara da sahtekar arkadaşlar inanmayın.
 • 08505322255Bu gün benide aradılar.esbank çağrı merkezi diyor.benim anladığım kadarıyla.Zaten bilgisi olmayan telefonları açmıyacaksınız.Açsanız bile aldanmayın derim.
 • 08505320455ARKADAŞLAR YANLIŞINIZ VAR BENİDE ARADILAR HEM KLİMAMIN BAKIMINI YAPTIRDIM PİYASADA 100 TL BU ADAMLAR 40 TLYE YAPTI SAHTEKAR DEĞİLLER KART VEYA HESAP NUMARASI İSTEMEDİLER TEKNİK EKİP İŞİ BİTİRİNCE ELDEN TESLİM ETTİM ÜCRETİ KOMBİ BAKIMINIDA YAPTIRDIM YİNE PİYASADA 200 TL İKEN BU ADAMLAR 80 LİRAYA HEM KOMBİNİN HEMDE PETEKLERİN BAKIMINI YAPTIRDIM . VE ÇOK MEMNUN KALDIM . ÖN YARGILI DAVRANMAYIN. Mustafa güzel
 • 08505321607ARKADASLAR ŞUNU SÖYLEBİLİRİM Kİ BU ZAMANA KADAR GÖRDÜĞÜM EN DÜZGÜN İŞİNİ İYİ YAPAN BİR FİRMAYLA KARSILASTIM.HİÇ BİR FİRMA BU KADAR GÜZEL PETEK TEMİZLİĞİ YAPMIYORDU.PETEKLERİM TERTEMİZ OLDU VE SADECE KOMBİ VE PETEK BAKIMI İÇİN 80 TL ÖDEDİM.HERKESE KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM...