08505400661 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8505400661 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 540 06 61 nolu hat en son  8.11.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 13 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 6 adet yorum yapılmıştır.

 • 28 gün önce

  bana da geldi .. dikkate almadan sildim çünkü benim instegram hesabım yok..:)

 • 47 gün önce

  İnstegramla ilişkisi olmayan sahte numara sanırsam, onaylamayın - umit

 • 47 gün önce

  Benim instegram hesabım yok ve yeni de açmadım ancak bu numaradan "instagram hesabını doğrulamak için .... kodunu kullan" mesajı geldi. Sahtekar olma ihtimali yüksek. Bence onaylamanız sorunlara yol açabilir. Hesabı olanlar başka bir kaynaktan hesabına girip güvenlik ayarını ve bilgilerini yenilesinler bence.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  4 ay önce

  İnstagram hesabını doğrulamak için kodu kullan diye bi mesaj geldi ama kodu nereye yazacağım belirtilmemişti şüphelendim

 • 2 ay önce

  Aynı şey benim başıma geldi. Kodu doğrulamalı mıyım bilemedim! Eğer doğrulamazsam instagram hesabım açılamıyor doğrularsan Facebook hesabımı kaybedebilirim? ?? Acil yardıma ihtiyacım var

 • 48 gün önce

  Doğrulama yapacaksanız, mesajı dikkate almadan yapın. Herhangi bir kod numarası girmeyin. Facebook veya instagram size sms gönderirse kodu kullanın. Bilinmeyen numaralarda özellikle 0 850 ile başlayan numaralara dikkat edin.

08505400661 numarası ile ilgili bilgiler

08505400661 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !