08506400789 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 640 07 89 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)6400789 nolu hat en son  27.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 110 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 55 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • 2 ay önce

  İkinci kez aradı amaç nedir bilmiyorum

 • 10 ay önce

  Beni 02,05,2016 tarihide aradılar yapı kredi bankasından aradığını söyleyerek eskiden kullandığımız kart aydiatlarını geri ödeyeceklerini söyleyerek benden kullandığım kart numarasını istediler. beni sesli yanıt sistemiyle kart bilgilerinizi başkasıyla paylaşmadan kart numaralarımı ve arkasın daki 3 haneli güvenlik bilgilerimi vermemi istediler bede siz hangi şübeden arıyorsunuz ben gelip alayım dedim hemen telefonu kapadılar arkadaşlar bu tur şeylere inanmayın sakın

 • 11 ay önce

  Bunlar dolandırıcılar bankadan diye arıyoruz diyorlar sakın inanmayın ve sizin isminizi adresinizi söylüyorlar banka diye inanıyorsunuz bilgi veriyorsunuz inanmayın sakın

 • 11 ay önce

  cahıller buraya da toplanmıs.. arkadaslar: bu tarz yerler ucret karsılıgında o işleri yapan danısmanlık fırmaları.. ılgılı dılekcelerı hazırlayıp sıze ımzalatıp sızın yerınıze ılgılı mercılere ulastırıyorlar bu da kolay para kazanma yontemlerınden bırı.. haa ıse yarıyor mu ? evet ama cok uzun suruyor hakem heyetlerınde yogunluk oldugundan.. dolandırıcı degıller,bankayız dıye aramazlar,iade edecegız demezler ettırecegız derler.. bırı yazmıs kartımdan para cekılmıs dıye.. yahu kardesım senın ıznın olmadan kımse para mara cekemez yeme burda mılletı 3d lı ıslem yapılıyor telefonuna gelen kodu okuyorsun kı cekebılıyorlar.. onay vermesen cekemezler yanı.. bırı yazmıs kart nomu ıstedıler verdım arkadakı 3 rakamı sordular vermedım ama bankayı arayıp kartı ıptal ettım:)) yahu vermedıysen kartı neden ıptal ettın??? bankaya 10 tl kart yenıleme ucretı domalmak ıcın mı?? : )) cahıl cuhela dolmus vatanım.. yok bırı merkez bankası gıbı aradılar yazmıs daha daha neler.. bırı demıs kı tum kımlık bılgılerımı aldılar. tamamen sacmalamıssınız.. ıslak ımzanız olmadan kımse sızı zor duruma düsürecek bır ıs yapamaz adınıza.. bunun suclusu devlettır.. yasa cıkartıp kenara cekılecegıne..bankalara bunları ıade et vatandasa dıye talımat verseydı bunlar peydahlanmazdı..

 • 11 ay önce

  benide aradılar ykb den arıyoruz dediler kart aidatlarını iade edeceklermiş. bende inanmadım. banka kart aidatını iade etmemek için 40 takla atıyor artık öğrendik bunu. hangi bankanın kartına iade edelim dedi kız zaten ykb den aramıyormusun dedim. anladım bu işte bir iş var. kapattım.

 • 11 ay önce

  Arkadaşlar beni de bu numaradan aradılar. Bir bayanla konuştum telesekretere aktaracağını söyledi. Kart numarası son kullanma tarihini sordular. o an söyledim sonrasında kart arka yüzündeki 3 haneli numarayı sorunca söylemedim. İnternetten bu numarayı araştırınca dolandırıcı oldularını gördüm ve hemen bankamı arayıp kartımı iptal ettirdim. Sakın inanmayın.

 • 11 ay önce

  Biraz önce beni de aradılar. Bu güne kadar aldıkları kredi kartı kart bedellerini geri ödemek istediklerini söylediler. Çok duygulandım konuşamıyorum deyip kapattım.

 • 12 ay önce

  PEKİ NE YAPMAK GEREK BUGUN BENIDE ARADILAR HESABIMDAN 2931 TL ÇEKMİŞLER

 • 12 ay önce

  Kesinlikle dolandırıcılar, beni de bugün aradılar, açamadım, geri döndüm. Merkez Bankası gibi birşey geveledi. Adresimi söyledi, tc kimlik numaramın baş ve son numaralarını söyledi. Adresim eski taşındım dedim. Yeni adresimi istedi vermedim. Tahmin ettim çünkü. 924 lira kart aidatını hangi bankaya aktaralım diyince halkbank dedim. Müşteri Hizmetleri size dönecek dedi kapattı. Kandıramayacağını anlayınca başka birşey soramadı.

 • 12 ay önce

  Ben de bugün aynı numara ile 2900 TL dolandırıldım. Bankamı arayarak kredi kartımı iptal ettirdim. Artık hayatımdan kredi kartını çıkarmaya karar verdim.

 • 12 ay önce

  KARDESIM BUNLAR DOLANDIRICI VE KARA CAHIL .ADIMI SORDULAR BIZ KIM ARIYOR DIYE SORUNA BIR TANESIGERI ZEKALIDEYIP TELEFONU KAPATTI. HALI HAZIRDA BENIMHATTIM DINLENMEKTE DEYINCE IKINCI KERE ARAYANDA KAPATTI. EE ADAM KIMI ARADIGINI NASIL ANLASIN. KOYMUSLAR 4 GENC INSANI BIR ODAYAAKILLARI SIRA CAL CENTER DAN ARAR GIBI INSANLARIN KREDI KARTLARININ NUMARALARINI ALIP PARA CALACAKLAR.YAZIK BU GENCLERE PARA CALMAYI IS ZANNEDIYORLER. BABANIZ ARIYOR DESELER INANMAYIN .UYANIK OLUN. HOSCAKALIN

 • 12 ay önce

  Dolandiricilar. Dikkat. Herhangi bir bilgi paylasmayin.

 • 12 ay önce

  tamamiyle dolandırıcılar pes diyorum ypk bankası vasıtasıyla arıyolarmış 740 tl bankamın iadesi varmış kart bilgilerinizi verin hesabınıza yatıralım dediler.bende bankamı arayım dedim siz bilirsiniz geri zaten bize yönlendiricekler dedi üçkağıtçılar..

 • 12 ay önce

  Cuma günü bu numaradan Yapı Kredi bankası aracılığıyla arıyorum uzun yıllardır yapı kredi kartı sahibisiniz yeni kanun geregi kart aidatlarınız geri iade edilecek sistemden iş bankası ve finansbank kartlarınıda kullandığınızı görüyorum deyip doğru bilgiler verdiler. Sesli yanıt sistemiyle işlem yaparak 6.000-TL mi aldılar. Çok dikkatli olun

 • 12 ay önce

  benide aradılar kart bilgilermi verdi ama sor pişman oldum bankayı aradim kartımi iptal etim

 • 12 ay önce

  Garanti bankası genel müdürlüğünden arıyoruz diyerek Beni aradılar .şimdiye kadar biriken 1500 TL kart aidatını , hangi kartınıza aktaralım dediler.. Benim Garanti bankası kartım yok ki deyince bana çıkışmaya çalıştı..ben garanti mi dedim diye..ben de sinirli bir ses tonuyla siz nerden arıyorsunuz diye bağırınca apar topar telefonu kapattı .

 • 12 ay önce

  Benide aradılar kredi kartı aidatlarımın toplamı 919 tl ödeme yapacakkarnı söylediler. Kart bilgilerimi istediler dedimki kartı iptal ettirdim. Ozamsn baska bankanın kartı varsa ona transfer yapalım dediler.bende dedimki ykb de hesabım var ona havale yapın dedim kapattım telefonu

 • 12 ay önce

  ne dediler siz falan kişi ile görüşüyurom evet dedim yapı kredi bankasından arıyorum ok dedim dedi sizin keredi kartında bankamız olarak kesintile yapılmış 720 tl o kesintileri bankamızda hesabınızxamı aktarım yada devlet hazinesinemi aktarılsın aynen böyle konuşma ok dedim ben şube ile görüşürüm dedim kapatttim 2 dakika sonra ben aradım aynı ses çıktı buyrun neresi dedim merak etmiştim yapı keredi dedi benim ses tonumu tanıdı isterseniz falan şubeye gelip benden o para alabilirsiniz hayır dedim tabi daha önceden çakmıştım son konuşmamız netleştirdi bankadan aranmadıgını tabiki yaşım gereği terbiyem el vermedi argo konuşum telefonu kapatım bu arada hiç bir bilği vermedim bilginize sakın kanmayın dolandırıcılarmış

 • 12 ay önce

  Beni de aradılar,dosya ve kart aidatlarını geri ödeyeceklerini söyleyip ,kredi kartımı elime alıp bilgi vermemi istediler,ben de tüm bilgilerin onlarda mevcut olduğunu neden direk iade yapmadıklarını sordum,azarlama moduna geçince ,etrafda bu kadar dolandırıcı varken bu bilgileri veremeyeceğimi söyledim,sesli yanıt olmadığını ,tuşlama yapacağım için tehlike yok denilince ben de tutarı sordum,1550 tl cevabını alınca imkansız olduğunu çünkü hiç kredi çekmediğimi belirttim,sinirlenip bankadan takip edin o zaman deyip kapattılar.Sesleri ve konuşma şekilleri çok amatör asla banka elemanı değiller.Bankayı aradığımda 4440444 harıcinde hiç bir numarayla bilgi paylaşmamamı ve inanmamam gerektiğini söylediler..Bilginize..

 • 12 ay önce

  arkadaşlar kendini çok uyanık sanıyor oturduğum semti ve adresi verdiler ellerinde iyi doneler var tekrar bizim aradığımızda işi şakaya alıp dalga geçiyorlar bilginize... ykb aradığımda yapacakları birşey olamadığını savcılığa gidip suç duyurusunda bulunmamız gerektiğini söylüyor sizce biz mi gidip bulunmalıyız ykb sımı çok acizce....

 • 12 ay önce

  Bugün benide aradılar az kalsın ınanıyordum kart numaramı isteyince uyandım:(

 • 12 ay önce

  Beni de az önce aradılar , DİKKAT li olun DOLANDIRICILAR...

 • 12 ay önce

  benide aradılar hemen google numarayı yazdım dolandırıcı olduğu çıktı.bankayla görüşüp dönerim dedim kapattılar.İNANMAYIN.

 • 12 ay önce

  Herkesin ifade ettiği gibi, bugun aynı şekilde bende bu telefondan arandım ve kart aidat idasei yapılacağını söylediler. Kart numarası, güvenlik numarası ve son kullanım tarihini istediler. Malesefki bende kart numarasını verdim ancak güvenlik numarasını tam okuyamadıgım için yanlış giriş yaptılar. Bu yüzden 3 kez deneme yapıldığı için anında yapıkredi bankası beni arayıp uyardı ve kartı iptal ettiler. Bu numara yurtdışı bağlantılı bir çeteye ait olabilirmiş. 08506400789 nolu telefonu açmayınız. Burda dikkat etmeniz gereken bir diğer noktada, işlem yapılırken inandırıcılığı yüksek bir akıllı smsin gelemesidir. Mesaj: 3D Secure şifresi harcama onayı içindir, kimseyle paylaşmayınız yazan Şifrenizin yazılı olduğu ve işyeri olarakda VKONTAK yazılı olduğu akıllı bir sms şifresidir. Lütfen dikkat edelim...

 • 13 ay önce

  0850 640 07 89 nolu telden Y.Kredi bankasindan ariyoruz kart kesintilerini bu kartami aktaralim deyip kart nosunu istediler.Fakat kizin sesi titriyor,sanirim vicdanina sigdiramiyor yaptigi bu terbiyesizligi. Ya da profesyonellesmemis dolandiricilikta.Bankama ben arayip sorayim bu konuyu musadenizle dedim. tamam deyip kapattılar.

 • 13 ay önce

  az önce arandım gayet rahatlar hala bir işlem yaptırmayan yapı kırediyi kınıyorum ve kartımı iptal etrip hesabımı kapatırdım heralde bu numaralarla bilgilerimizi paylaşan birileri var ..içerden mi acaba?????

 • 13 ay önce

  beni 3000 tl dolandırdılar.. onlardan daha şerefsiz banka... neden yurtdışından yapılan bir işlem için müşteri hizmetleri beni aramıyor... uyarmıyor...

 • 13 ay önce

  Dolandırıcılar sakın kanmayın. Telefonu açmayın

 • 13 ay önce

  ykb olarak aradılar. Herhangi bir işlem yapmadım kapattıktan sonra aynı numarayı aradım karşı taraf ses vermiyor sizde konuşmazsanız direk kapatıyorlar. bir banka cağrı merkezi olamdığı aşikar sakın inanmayın.

 • 13 ay önce

  Ya inanmıyorum ya şimdi arandım ve şüphelendim bilgilerimi istediler:zaten sizde mevcut değil mi?dediğimde...tekrar yönlendirme yapıldı.yapı kredi bankası buna müdahale etmeli bence.

 1  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08506400779Dolandırıcılık yapılan bir numara dikkat
 • 08506400069bu numara üzerinden arayarak müzik dinletiyorlar.